ADATA na veletrhu Computex Taipei 2019 ukáže kompletní portfolio herních, spotřebitelských i průmyslových produktů

ADATA Technology, přední výrobce výkonných paměťových modulů DRAM a mobilního příslušenství, s potěšením oznamuje, že na veletrhu Computex Taipei 2019 (28. května – 1. června 2019 na výstavišti Nangang Exhibition Center, stánek L0810) představí své nejnovější spotřebitelské, průmyslové i herní XPG produkty.

eXtrémní herní zóna: XPG Experience Zone
Letos připraví ADATA na svém stánku speciální herní arénu, která pod názvem XPG Experience Zone ukáže nejnovější řady herních produktů XPG (Xtreme Performance Gear). Nepřehlédnutelným lákadlem XPG Experience Zone bude impresivní struktura známá pod názvem XPG Orb, která se skládá z více než 300 individuálních dílů, jejichž složení zabralo tři tisíce hodin. Kromě toho budou vystaveny další produkty XPG, jako třeba nový herní headset, klávesnice, podložka pod myš a řada skříní na hráčská PC.

Headset XPG Precog
Headset XPG Precog je první duálně ovladatelný herní headset na světě. Při vývoji se hodně dbalo na to, aby poskytl hráčům co možná nejlepší zvukový zážitek. Proto má špičkový frekvenční rozsah pro co nejbarvitější zvuk. Kromě toho nabídne headset tři audio módy (FPS, Virtual 7.1 Surround Sound a Music) pro rychlé nastavení zvuku v jednotlivých typech aplikací. Podporuje také technologii ENC (Environment Noise Cancellation), což umožní komunikovat v rámci herních týmů jasně a zřetelně bez ohledu na hlučnost okolí.

Klávesnice XPG Summoner
Klávesnice XPG Summoner je navržena speciálně pro hráče, kterým nabídne všestranné využití a jasně zřetelnou odezvu tlačítek, bez čehož se v žádné hře neobejdou. Na výběr mají ze tří variant kvalitních tlačítek Cherry MX (stříbrná, červená a modrá). Pro zachování komfortu při delším hraní je klávesnice vybavena ergonomickou opěrkou zápěstí.

Podložky pod myš XPG Battleground
Každý zapálený hráč ocení extra velké podložky pod myš XPG Battleground XL a Battleground Prime. Jejich povrch je hladký, odolný proti poškrábání i polití tekutinou, vyrobený z vláken CORDURA®.

Skříně, chlazení a napájení
Vedle herního příslušenství bude XPG vystavovat také své nejnovější PC komponenty, které umožní uživatelům postavit jejich vlastní herní stroje. Tato nabídka zahrnuje počítačové skříně XPG BattleCruiser a Invader doplněné o funkce ARGB a magneticky připevněné čelní panely pro snadnou instalaci nového hardwaru a údržbu celé sestavy. V nabídce je také chladící systém XPG Levante zahrnující 240mm chladič a dva vestavěné ARGB ventilátory. Posledním vystavovaným produktem v této kategorii bude napájecí zdroj XPG Core Reactor, který splňuje požadavky Intel2020 a vyznačuje se také špičkovou účinností až 92 %.

Exkluzivní ochutnávka nové hry Redout
Jako doplněk svých produktů zajistilo XPG od vývojářů 34BigThiings na výstavu exkluzivní ukázku speciální verze hry Redout, ve které vystupuje XPG Orb. Hratelná ukázka futuristické závodní video hry bude k vidění přímo v rámci XPG Experience Zone.

Vysokorychlostní, odolná a univerzální průmyslová řešení
ADATA bude vystavovat také nejnovější průmyslové SLC, MLC a 3D NAND SSD disky, stejně jako paměťové karty a DDR4 2666 paměťové čipy, které snesou široký rozsah teplot. Vše je navrženo pro aplikace, jako je analýza big dat, rozpoznávání obličeje, dohled a automatická výroba. Společnost ADATA je schopná dodat kompletní řešení včetně ochrany dat vlastním softwarem. Kromě toho bude součástí stánku ADATA také proprietární technologie A+SLC, která díky využití vlastního firmware pro NAND Flash a řadícího algoritmu A+ dosahuje výkonnosti SLC, ovšem s nižšími náklady.

Kromě portfolia vysokokapacitních SLC, MLC a 3D NAND disků SSD vystavuje ADATA také vysokorychlostní PCIe storage řešení, jako je například M.2 2280 SSD disk IM2P33E8 a CFexpress Type B paměťová karta nové generace IM2P33E8, která nabízí rychlosti až 3.4/2.2 GB/s per second, což umožňuje její využití i pro velké datové soubory. Na druhé straně stojí paměťová karta ICFP301, která je navržena pro high-definition 8K a 4K videa. Splňuje náročné specifikace CFA a NVMe a dosahuje přenosových rychlostí až 1 700/1 200 MB/s, tedy asi čtyřnásobek oproti standardním SD a CFast kartám.

Úložiště pro příští generace – vysokokapacitní a rychlé, až se za ním práší
Na stánku budou k vidění také externí SSD disky SE800, SE760 a SC680. SE800 je navržen pro snadnou přenositelnost dat, vyznačuje se proto kompaktními rozměry a odlehčenou konstrukcí. Kromě toho skvěle vypadá díky svému jemně broušenému povrchu. Mnohem důležitější je ale jeho výkon a vlastnosti, jako je například odolnost proti vodě a prachu dle normy IP68, vysoké rychlosti čtení a zápisu až do 1 000 MB/s. Všechny tři SSD disky podporují USB-C pro rychlejší přenosy a skvělou kompatibilitu se všemožnými přístroji od stolních počítačů pro herní konzoly.

Na své si přijdou také příznivci klasických pevných disků. ADATA vystaví svůj nový a jedinečný model HD770G, který nadchne především všechny hráče. Na první pohled zaujme avantgardním moderním designem s uchvacujícím RGB podsvícením. Díky své robustní třívrstvé konstrukci je nejen vodotěsný a prachutěsný podle normy IP68, ale odolá také nárazům.

Opomenout nelze ani vystavené paměťové karty. ADATA se pochlubí svými odolnými microSDXC/SDHC UHS-I U3 Class 10 kartami ideálními pro palubní kamery, kamery v domácích alarmech a další aplikace, které vyžadují nepřetržité nahrávání. Paměťové karty jsou vodotěsné, odolají nárazům i rentgenovému záření, statické elektřině a extrémním teplotám. Kromě toho splňují standard Application Performance Class 2 (A2) a garantují až 80 000 hodin záznamu.

Navštivte ADATA a XPG na veletrhu Computex Taipei 2019 (28. května – 1. června) na výstavišti Nangang Exhibition Center, stánek L0810.