Zavádějte aplikace IoT na dostupná zařízení QNAP NAS s procesory ARM díky novému operačnímu systému QTS 4.3.4 a aplikaci QIoT Suite Lite

Poté, co byl na trh uveden operační systém QTS 4.3.4 beta, nyní zařízení NAS s procesory ARM podporují snímky a umožňují uživatelům zahájit zavádění aplikací IoT na bázi NAS pomocí QIoT Suite Lite. Nákladově vysoce efektivní zařízení NAS na bázi ARM nejenže usnadňuje vývoj aplikací IoT na soukromém cloudu, ale uživatelům, jimž záleží především na rozpočtu, také umožňuje snadno vytvářet jejich první projekty IoT.

Po aktualizaci na QTS 4.3.4 podporují zařízení TS-x31X, TS-x31P, TS-x31P2, TS-x31+ a TS-1635 inovativní aplikaci QIoT Suite Lite společnosti QNAP (NAS musí mít minimálně 2GB operační paměti). Uživatelé potom mohou integrovat různá zařízení IoT do svého NAS a rychle vyvíjet, zavádět a hostovat aplikace IoT pomocí QIoT Suite Lite. Všechna data lze ukládat na nízkonákladový soukromý cloud v rámci NAS před filtrací a exportem na veřejné cloudové služby k další analýze a zpracování. QNAP NAS s procesorem ARM a aplikací QIoT Suite Lite poskytuje největší míru flexibility a nákladové efektivity, když uživatelé chtějí snadno zahájit vývoj v oblasti IoT.

QIoT Suite Lite nabízí flexibilní architekturu a integruje různé služby třetích stran. Podporuje například vývojářské desky a zahajovací sady včetně Arduino Yun, Raspberry Pi®, Intel® Edison a MTK LinkIt™ Smart 7688 (Duo); sdílí pomocí API pro zasílání shromážděných dat zařízení uložených na QNAP NAS do dalších ovládacích panelů, jako je Microsoft® Power BI, k dalším analýzám dat a správě; specifické modely QNAP NAS podporují AWS Greengrass, aby bylo možné využívat Amazon® cloud computing. QIoT Suite Lite nese výhody soukromých i veřejných cloudů a přináší větší flexibilitu v aplikacích IoT. Navíc pomáhá systémovým integrátorům přistupovat k různým případům využití IoT s mimořádnou cenovou dostupností.

Shlédnout prezentační video pro QIoT Suite Lite