XPG uvádí na trh řadu zdrojů CORE REACTOR II VE a ventilátorů VENTO PWM

Herní značka XPG, dodavatel systémů, komponent a periferií pro hráče, profesionály v oblasti esports a technické nadšence, uvádí na trh několik produktů pro náročné hráče s omezeným rozpočtem. S cílem vyjít vstříc stavitelům počítačů všech úrovní, představuje značka XPG novou řadu základních napájecích zdrojů s účinností na úrovni Gold a ventilátorů ARGB PWM. Díky novým zdrojům XPG CORE REACTOR II VE a ventilátorům XPG VENTO PWM nebylo vylepšení systému nikdy jednodušší.

CORE REACTOR II VE

Ačkoliv je vždy náročné najít rovnováhu mezi náklady a výkonem, XPG vždy klade důraz na potřeby koncových uživatelů. Přestože se CORE REACTOR II VE prodává jako cenově dostupný produkt, specifikace tohoto zdroje jsou všechno, jen ne levné. Tento napájecí zdroj je inspirován designem oceňovaného modelu CORE REACTOR II a díky použití exkluzivní topologie zdroje XPG stále poskytuje výkon, který překonává standardy Intel ATX 3.1. Mezi účinností Gold, konstrukcí obvodů DC-DC a vyhrazeným konektorem 12V-2×6 je tato napájecí jednotka ideální pro vaše moderní herní potřeby. S dostupnými modely 650 W, 750 W a 850 W je XPG CORE REACTOR II VE dokonalým základem pro sestavu současné generace.

ŘADA VENTILÁTORŮ VENTO PWM

Standardní ventilátory XPG byly nyní vylepšeny o podporu pulzně šířkové modulace (PWM). S rostoucí poptávkou po softwarové podpoře v oblasti PC DIY pokračuje společnost XPG v rozšiřování své nabídky kompatibilních produktů od špičkových až po základní produkty. S novými ventilátory VENTO 120 ARGB PWM a VENTO R 120 ARGB PWM můžete snadno uspokojit všechny své potřeby. Díky kombinaci běžných a reverzních ventilátorů VENTO 120 ARGB PWM můžete přizpůsobit proudění vzduchu přesně podle potřeb vaší sestavy a herního prostředí. Díky kompatibilitě se sériovým zapojením je snadné synchronizovat osvětlení RGB napříč všemi ventilátory pomocí několika kliknutí. Použijte jakýkoli software RGB hlavní značky základních desek, nebo vyzkoušejte vlastní software pro správu ekosystému PRIME od XPG, abyste mohli dokonale spravovat osvětlení a výkon ventilátorů se všemi ventilátory VENTO ARGB PWM při jejich připojení k XPG PRIME BOX.

DOKONALÁ KOMBINACE

I když jsou tyto nové produkty od XPG kompatibilní s širokou škálou počítačových skříní v podstatě všech značek na trhu, nejlépe se hodí k XPG skříním. Například taková iF designem oceněná a médii uznávaná skříň XPG INVADER X mid-tower by byla dokonalým způsobem, jak zobrazit živé synchronizované osvětlení nových ventilátorů VENTO 120 R ARGB PWM s předním a bočním panelem z tvrzeného skla bez rámečku. Integrovaný kabelový kanál a předinstalované kabelové pásky pak umožňují snadnou správu kabelů z vašeho zdroje CORE REACTOR II VE.

Rozšířením nabídky základních produktů dává XPG více hráčům a tvůrcům možnost postavit si sestavy, na které mohou být pyšní zvenčí i zevnitř, a ušetřené peníze pak mohou využít při nákupu her.

Další informace o zdroji CORE REACTOR II VE naleznete ZDE.

Pro více informací o ventilátoru VENTO 120 ARGB PWM klikněte ZDE a pro VENTO R 120 ARGB PWM klikněte ZDE.

Podrobnější informace o produktech naleznete na oficiálních stránkách značky XPG na adrese www.xpg.com.