XPG předvede šířku a hloubku svého sortimentu na CES 2021

XPG, rychle rostoucí poskytovatel systémů, komponentů a periferií pro hráče, e-sportovní profesionály a technické nadšence, představuje na celodigitálním veletrhu CES 2021 nové produkty herního životního stylu. S názvem „Herní budoucnost“ bude XPG schopna „digitálně“ předvést své nejnovější a největší trháky pro rok 2021, včetně nového ultrabooku, modulu DDR5 nové generace, školicího softwaru, herní žvýkačku a další.


Ultrabook pro herní životní styl XPG XENIA Xe
Po herním notebooku XPG XENIA XPG a Intel posunují svou spolupráci na další úroveň, když odtajnili ultrabook pro herní životní styl XPG XENIA Xe.  Je určen uživatelům hledajícím univerzální ultrabook, který se velmi snadno přenáší, ale je současně dostatečně výkonný, aby splňoval jejich moderní lifestylové požadavky, včetně hraní, snadného vytváření obsahu a produktivity.

XENIA Xe je 15,6” EVO™ Ready herním lifestylovým ultrabookem v moderním designu s prémiovým a elegantním na CNC zpracovaným pláštěm z eloxovaného hliníku. Má štíhlý profil 11 mm (0,4 palce) v nejtenčím místě, váží 1,65 kg (3,6 lbs) a nabízí až 16 hodin provozu na baterii pro vynikající využitelnost na cestách. Je vybaven procesorem Intel® 11th Gen Core™ i5-1135G7 nebo i7-1165G7, grafickou kartou Intel® Iris™ Xes, 15,6” 1080P Full HD IPS dotykovým displejem s 87% poměrem mezi tělem a obrazovkou a rovněž vlastním diskem XPG 1TB PCIe Gen4  M.2 SSD. Díky spoustě variant rozšíření jsou možnosti XENIA Xe téměř nekonečné.


Herní žvýkačka XPG
Úbytek koncentrace a únava patří k hraní, a to zejména po dlouhých herních relacích. Aby hráči vydrželi, XPG vyvinula herní žvýkačku XPG. Žvýkačka je první vyráběná u XPG a mezi její přísady patří kofein pro dlouhodobou dodávku energie a lepší koncentraci. Žvýkačka obsahuje také lutein, antioxidant známý svým přínosem pro oči, včetně jeho protizánětlivých účinků a zostření vidění. Žvýkačka neobsahuje žádný tuk a bílkoviny a má osvěžující a povzbuzující mátovou příchuť.

XPG PRIME a XPG GRIT
XPG PRIME je softwarový ekosystém propojující všechna zařízení uživatele od značky XPG, aby se zvýšil jeho požitek z hraní. Pomocí XPG PRIME mohou uživatelé na uživatelském rozhraní s výkonnými funkcemi a nástroji snadno přizpůsobovat svá zařízení od XPG s využitím požadovaných světelných efektů a funkcí. Uživatelé po přihlášení k účtu XPG PRIME mohou změnit svá nastavení samotných zařízení nebo cloudového úložiště.

XPG GRIT je školicí aplikace pomáhající hráčům zvládat dovednosti ve střílečkách viděných z pohledu první osoby (FPS) pomocí několika školicích modulů a analýzy. Aplikace umožňuje uživatelům procvičování různých scénářů FPS a získat údaje z různých měření. Tyto naměřené údaje se pak použijí k přezkoumání doporučených nastavení a cvičení zlepšujících hraní. Po připojení na společný portál, kde se provádí srovnání a jsou uvedeny další informace, je ambicí XPG GRIT zlepšení herních dovedností všech hráčů.


SSD disk XPG GAMMIX S70 PCIe Gen4 M.2 2280
S příchodem PCIe 4.0 se GAMMIX S70 pyšní bleskovými rychlostmi čtení a zápisu až 7 400/6 400 MB/s a IOPS náhodného čtení a psaní až 650/740 K. Uživatelé nebudou pochybovat, že stanuli na vrcholu výkonu SSD. V kombinaci s kompatibilitou s NVMe 1.4 a dynamickou pamětí Dynamic SLC Caching GAMMIX S70 nabízí výkon daleko lepší než SSD se SATA a PCIe 3.0. Pro spolehlivý provoz a stabilitu je GAMMIX S70 vybaven terasovým chladičem s dutými komorami pod větší povrchovou plochou, čímž zajišťuje účinnější chlazení. GAMMIX S70 se již nyní prodává na mnoha trzích.


PC skříň XPG DEFENDER PRO E-ATX Mid-Tower
XPG DEFENDER PRO je ztělesněním ambicí XPG v oblasti PC komponentů, kdy uvádí na trh skříň E-ATX mid-tower s možností montáže grafických karet dlouhých až 380 mm a chladičů CPU s hloubkou až 170 mm. Úchvatný a moderní designový koncept XPG DEFENDER PRO začíná na jejím exteriéru s magnetickým drátěným čelním panelem umožňujícím páskům ARGB svítit zevnitř skrz různé vrstvy pevného kovu. XPG Defender Pro je zkonstruována pro optimalizovaný průtok vzduchu zajišťovaný třemi předinstalovanými ventilátory XPG VENTO 120 ARGB. XPG DEFENDER PRO se dodává černá nebo bílá, aby odpovídala různým osobnostem.


PC skříň XPG STARKER AIR ATX Mid-Tower
XPG STARKER AIR je kompaktní PC skříň formátu ATX mid-tower s inovativním prachovým filtrem, vertikální montáží VGA a stylovým industriálním designem s doplňky ARGB. Je osazena funkčním a štíhlým čelním drátěným panelem se dvěma dopředu namířenými světelnými pásky ARGB a dodává se v černé nebo bílé barvě, aby odpovídala různým osobnostem. To vše v kompaktních rozměrech maximálně využívajících formátu ATX. Pro snadné připojení USB příslušenství, audio zařízení a bezproblémové přepínání naprogramovaných světelných efektů je skříň vybavena kompletní sadou vstupů a výstupů.

Univerzální kapalinový chladič CPU XPG LEVANTE PRO
XPG LEVANTE PRO je univerzální kapalinový chladič CPU se špičkovým řešením značky Asetek, sedmou generací technologie čerpadel Asetek® s ovládáním PWM. Chladič je na krytce čerpadla vybaven úžasným 2,1” LCD barevným displejem, který lze naprogramovat, aby na pozadí poskytoval informace o naměřených hodnotách, jako jsou teplota CPU/GPU, informace o napětí, nebo jiný uživatelský obsah, například vlastní texty nebo kresby pro stylový vzhled interiéru sestavy. XPG LEVANTE PRO je také vybaven třemi ventilátory XPG VENTO PRO 120 PWM s pohonem Nidec, které udržují 360mm radiátor v chladu a optimálním provozu.

DRAM modul ADATA DDR5
Přichází budoucnost DRAM a má podobu DRAM modulu ADATA DDR5. V porovnání se svými předchůdci tento modul nabízí podstatné navýšení rychlosti, vyšší kapacitu, nižší spotřebu a širší pásma jednotlivých jader CPU. Nový modul DDR5 nabídne až čtyřikrát vyšší kapacitu, spotřebu sníženou až na 1,1 V a rychlosti dosahující 8 400 MT/s.

Karta ADATA SD Express
S celosvětovým nárůstem významu influencerů na sociálních sítích, uživatelského obsahu a budování 5G sítí hledají autoři a další subjekty vysoce výkonné, přenosné paměťové produkty s vysokou kapacitou, které budou odpovídat jejich požadavkům. Proto společnost ADATA uvede do druhého čtvrtletí 2021 na trh novou kartu SD Express. Díky využití nového standardu SD7.0 a PCIe Gen3x1 tato karta nabídne rychlost čtení a zápisu až 880/400 MB/s. S výkonem odpovídajícím externím SSD diskům a kompaktním formátem SD karty nabídne karta ADATA SD Express uživatelům nové přenosné úložiště v zásadě odpovídající miniaturnímu SSD disku.

Externí SSD disk ADATA SE900G RGB
Externí SSD disk ADATA SE900G je umístěn do černého pláště z pevného kovu a prémiovým vzhledem, vynikajícím rozptylem tepla a skvělou odolností, který spojuje formu a funkčnost. Velký RGB světelný panel pomáhá vyzařovat krásné neonové světlo, které je měkké a texturované. Tento externí SSD disk podporuje rozhraní USB 3.2 Gen2x2 a nabízí rychlost čtení a zápisu až 2 000 MB/s pro rychlé přenosy dat. Laicky řečeno uživatelé zkopírují 500GB film ve 4K rozlišení za padesát vteřin, což je dvanáctkrát rychleji než u mnoha externích disků na trhu.