XPG představí na veletrhu CES 2022 své nové produkty

Poprvé po dvou letech se herní značka XPG představí v Las Vegas a předvede své nejnovější inovace

Herní značka XPG, rychle rostoucí dodavatel systémů, komponent a periferií pro hráče, Esports profesionály a technické nadšence, dnes oznámila, že se zúčastní veletrhu CES 2022 v Las Vegas, konaného 5.-8. ledna. Pod heslem “Dawn of a New Xtreme” představí XPG a ADATA své nejnovější produkty, včetně herních systémů, periferií, příslušenství a komponent, jako jsou nejnovější paměti DDR5, SSD disky PCIe 5.0 a nejnovější zdroje Platinum PSU. Stánek najdete v hotelu Venetian, sál Titian #2202.

Výkony SSD disků a DRAM pamětí nové generace

Společnost ADATA a její herní značka XPG se chystají přinést hráčům a dalším uživatelům výkony nové generace díky nejnovějším SSD diskům PCIe Gen5x 4 a paměti DDR5 DRAM. Na stánku se návštěvníci poprvé seznámí s paměťmi XPG LANCER RGB DDR5 a CASTER RGB DDR5, které poskytují výkon nové úrovně až 6 000 MT/s a 7 000 MT/s. K vidění bude také paměť ADATA DDR5-4800 U/SO/R-DIMM s on-die ECC a PMIC.

Kromě toho se na stánku objeví dva prototypy SSD disků ADATA PCIe Gen5x 4. Patří mezi ně “Project Nighthawk”, který je vybaven řadičem Silicon Motion SM2508 a je schopen poskytovat výkon sekvenčního čtení/zápisu až 14/12 GB/s, a “Project Blackbird” s řadičem InnoGrit IG5666, který je schopen poskytovat výkon čtení/zápisu 14/10 GB/s. Oba disky SSD mají kapacitu až 8 TB. K dispozici bude také nový externí SSD disk ADATA Elite SE920 USB4. Tento disk je schopen dosáhnout přenosové rychlosti až 40 Gb/s a je vybaven vlastním tepelným chlazením, které je vybaveno vestavěným ventilátorem.

Základy pro sestavení špičkového herního počítače

Po úspěchu zdroje XPG CORE REACTOR s certifikací Gold bude veletrh CES ideálním místem pro uvedení nejnovějšího a dosud nejvýkonnějšího zdroje XPG CYBERCORE, který má certifikaci 80 Plus Platinum a certifikaci Cybenetics a je připraven přijmout výzvu energeticky náročných výkonů nadcházejících CPU a GPU s konfigurací 1 000 W a 1 300 W. Zdroj XPG CYBERCORE, který je vybaven prémiovými ventilátory XPG VENTO PRO vyrobenými ve spolupráci se společností Nidec, slibuje povýšení značky XPG na špičkového výrobce zdrojů.

XPG také poprvé vystaví prototyp XPG BATTLECRUISER PRO, super ATX full-tower skříň se čtyřstrannou konstrukcí panelu z tvrzeného skla a integrovaným softwarově přizpůsobitelným logickým řízením ventilátorů a osvětlení.

Komponenty doplní nejnovější AIO kapalinový chladič z řady LEVANTE, XPG LEVANTE PRO, s výrazným kulatým LCD displejem, který lze plně přizpůsobit prostřednictvím softwarového systému XPG PRIME, vybavený nejnovějším řešením kapalinového chlazení ASETEK a špičkovými ventilátory XPG VENTO PRO 120 PWM.

Maximální kontrola s nejnovějšími periferiemi a příslušenstvím značky XPG

Na stánku XPG bude k vidění kompletní řada herních periferií XPG. Mezi nimi XPG představí novou řadu herních myší ALPHA s nejnovějším ergonomickým designem a vysoce výkonným optickým senzorem PIXART PAW3335. Řada zahrnuje bezdrátovou verzi s proprietárním připojením 2,4 Ghz při hraní her nebo standardním připojením Bluetooth pro každodenní použití a drátovou verzi, přičemž všechny produkty se vyznačují kompatibilitou se softwarovým ekosystémem XPG Prime.

Herní značka XPG také nechá návštěvníky nahlédnout do svého nejnovějšího koncepčního produktu s názvem XPG VAULT, drátové myši USB-C. Současný prototyp dokáže integrovat až 1 TB SSD paměti s rychlostí 985 MB/s a softwarem Gaming Launcher, který slibuje vyšší úroveň integrace her s ekosystémem XPG Prime Software, a že vaše herní knihovna bude pohodlně přenosná.

Hrajte a buďte produktivní s celou řadou herních produktů

Na stánku značky XPG bude k vidění celá řada notebooků, včetně oceňovaného 15,6 palcového notebooku XPG XENIA 15 KC. Zařízení je výsledkem konstrukční spolupráce společností XPG a Intel a je vybaveno procesorem Intel® Core™ 11. generace i7 11 800 H a grafikou NVIDIA® RTX 3070. Pro maximální stabilitu a výkon je navíc notebook vybaven řešením tepelného rozhraní z tekutého kovu, 1 TB SSD diskem XPG GAMMIX S70 PCIe Gen4 a 32 GB (2×16 GB) vysoce výkonnou pamětí XPG DDR4-3200MHz. Mezi další produkty, které budou na veletrhu k vidění, patří 15,6 palcový lifestylový ultrabook XPG XENIA Xe založený na standardu platformy Intel EVO™ a překvapivě lehký lifestylový ultrabook XPG XENIA 14 s tenkým tělem z hořčíkové slitiny, který váží pouhých 970 g, což z něj činí nejlehčí notebook této velikosti.