Xiaomi uvádí na trh tablet Xiaomi Pad 6 pro efektivní práci a ještě více zábavy

Xiaomi, přední světová společnost v oblasti spotřební elektroniky a výroby mobilních telefonů, uvádí na český trh Xiaomi Pad 6, který je určen jak pro práci, tak pro zábavu. Až do 6. srpna k němu zájemci získají zdarma i ochranný obal s integrovanou klávesnicí. Pokud navíc zákazník na e-shopu, kde Xiaomi Pad 6 zakoupil, napíše na tablet recenzi, získá k němu zadarmo i chytré pero Smart Pen.

Xiaomi Pad 6 je vytvořen jako efektivní pracovní stanice pro multitasking, a je vybaven 11palcovým displejem WQHD+ (2880 x 1800)1 s jemností 309 PPI, který poskytuje ostrý a jasný obraz. Platforma Snapdragon® 870 mezitím zajišťuje vysoký výkon po celý pracovní den. Vynikající energetická účinnost a velká baterie s kapacitou 8840 mAh (typ) umožňuje profesionálům rychle přepínat mezi otevřenými aplikacemi a okamžitě reagovat na různorodé požadavky na pracovišti.

Navržen tak, abyste zvýšili svou produktivitu a každý den udělali více

Tento vysoce výkonný tablet je vybaven praktickými funkcemi a je zkonstruován tak, aby předvídal a splňoval potřeby zaneprázdněných profesionálů. Toho dosahuje díky softwaru MIUI for Pad, exkluzivnímu mobilnímu uživatelskému rozhraní, vylepšenému peru Xiaomi Smart Pen (2. generace) a klávesnici Xiaomi Pad 6 Keyboard2 která bez problémů zvyšuje celkovou produktivitu. Xiaomi Smart Pen (2. generace)2 ještě více usnadňuje psaní poznámek, pořizování snímků obrazovky nebo používání funkce kreslení k ilustraci kreativních nápadů. Praktická tlačítka na peru Xiaomi Smart Pen (2. generace) umožňují pořídit snímek obrazovky nebo rychle přepínat mezi funkcemi psaní, malování a barvení, kdykoli je to v aplikaci Poznámky potřeba. Navíc vyšší hustota pixelů displeje zajišťuje snadnější čitelnost malých velikostí písma, takže na displeji lze zobrazit ještě více obsahu a zajistit tak méně posouvání.

Při použití s klávesnicí Xiaomi Pad 6 se funkčnost ještě rozšíří a rozhraní je přizpůsobitelné, takže si uživatelé mohou vytvářet osobní zkratky. Pro videohovory má tablet vycentrovanou ultraširokou přední kameru s funkcí FocusFrame, která automaticky nastavuje kameru tak, aby byl uživatel jasně uprostřed záběru.3 Čtyři mikrofony tabletu přesně snímají hlas uživatele a výrazně snižují hluk v pozadí, a to i na rušných místech, jako jsou otevřené pracovní prostory, kavárny a letiště. Xiaomi Pad 6 je také vybaven vestavěným rozhraním USB 3.2 Gen 1, které umožňuje připojení k dalším zařízením pro rychlý přenos dat, a podporuje výstupní videosignál pro rozlišení až 4K při 60 Hz.4

Práce i zábava bez přestávky

Pro zábavu na sociálních sítích, sledování videí nebo hraní her slouží Xiaomi Pad 6 jako osobní ultrapřenosné centrum zábavy s podporou Dolby Vision®, které nabízí úžasně živý vizuální zážitek. Nabízí 99% pokrytí barevného gamutu DCI-P3 pro 1,07 miliardy barev (podle standardu CIE 2015) pro jasný podmanivý obraz a obnovovací frekvence displeje je až 144 Hz5, což nabízí plynulý herní zážitek. Certifikát TÜV Rheinland Low Blue Light pak zajišťuje hodiny sledování se sníženou únavou očí.

Xiaomi Pad 6 podporuje Dolby Atmos® a Hi-Res Audio a je vybaven čtveřicí reproduktorů, které pokrývají široký rozsah zvuku, od silných basů až po vysoké výšky, a poskytují tak skvělý zvukový zážitek při poslechu rockových koncertů nebo oper.

Stylový společník, který zvládne všechny úkoly

Ať už ráno dojíždíte do práce, přejíždíte město na schůzku, jedete na služební cestu nebo nasedáte do letadla na exotickou dovolenou, Xiaomi Pad 6 je ideálním společníkem, kterého můžete mít každý den v tašce, připravený kdykoli a kdekoli budete potřebovat pracovat. Tenký, lehký a odolný Xiaomi Pad 6 má konstrukci z hliníkové slitiny s rámečkem o tloušťce 6,51 mm a váží pouhých 490 g, což je vhodné pro použití kdekoli na cestách.6 K atraktivnímu vzhledu tohoto tabletu přispívá i ikonická estetika designu vlajkové lodi řady Xiaomi 13, takže působí profesionálním i stylovým dojmem.

Specifikace v anglickém jazyce naleznete zde.

Cena a dostupnost

Xiaomi Pad 6 je dostupný ve třech barvách: Gravity Gray, Gold, Mist Blue. Varianta 6GB+128GB je k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu 8 999 Kč a varianta 8GB+256GB za 9 999 Kč.

K tabletu je samostatně v prodeji i příslušenství, a to chytré pero Xiaomi Smart Pen za 1 999 Kč a klávesnice Xiaomi Pad 6 Keyboard rovněž za 1 999 Kč.

Do 6. srpna, nebo do vyprodání zásob, může každý zákazník získat k tabletu dva dárky zdarma. Pokud nakoupí u jednoho z oficiálních distributorů a zaregistruje se na www.xiaomipromo.cz, získá zdarma ochranný obal s integrovanou klávesnicí. Stačí postupovat podle návodu na uvedných stránkách. Chytré pero Smart Pen obdrží zákazník v případě, že na e-shopu kde Xiaomi Pad 6 zakoupil (případně na Heureka.cz), napíše na tablet recenzi. I v tomto případě je nutná nejprve registrace na www.xiaomipromo.cz.

Stručné specifikace – Xiaomi Pad 6

Xiaomi Pad 6
Displej ·        11” WQHD+ (2880 x 1800) displej1 s jemností 309 PPI

·        30/48/50/60/90/120/144Hz obnovovací frekvence5

·        1,07 miliardy barev

·        99% pokrytí DCI-P3 (podle standard CIE 2015)

·        Podpora Dolby Vision®

·        Certifikát TÜV Rheinland Low Blue Light (hardwarové řešení)

·        Corning® Gorilla® Glass 3

·        Jas: 450 nitů (typ), HBM 550 nitů

Výkon ·        Mobilní platforma Snapdragon® 870

·        Osmijádrový procesor, výpočetní frekvence až 3,2 GHz

·        Qualcomm® AI Engine 5. Generace

·        7nm procesní technologie

·        8840mAh (typ) baterie

·        RAM+ROM: 6GB+128GB / 8GB+128GB / 8GB+256GB

·        33W rychlé nabíjení7

Fotoaparát a zvuk ·        13MP zadní kamera

– f/2.2

– Podporuje nahrávání videa v rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu

·        8MP přední kamera

– f/2.2

– Podporuje nahrávání videa v rozlišení 1080p při 30 snímcích za sekundu

·        Velké reproduktory

·        Čtyři mikrofony pro čisté a přesné snímání hlasu

·        Podpora Dolby Atmos®, Hi-Res Audio a Hi-Res Audio Wireless

Software ·        MIUI Pad 14

·        Připojení k telefonům: Zrcadlí displej vašeho smartphonu. Synchronizujte používané aplikace s tabletem Xiaomi Pad 6.8

·        Přenos: Umožňuje snadný přenos obrázků a souborů prostřednictvím aplikací Galerie a Správce souborů po zrcadlení smartphonu do Xiaomi Pad 6 pomocí funkce Připojit k telefonům.8

·        – Konferenční nástroje (redukce šumu, výplňové světlo, FocusFrame)3

·        Android 13

Konektivita ·        USB 3.2 Gen 1

·        BLUETOOTH®5.2

·        Wi-Fi 69

Příslušenství ·        Xiaomi Smart Pen (2. generace)2

·        Xiaomi Pad 6 Keyboard2

·        Xiaomi Pad 6 Cover

Design ·        Konstrukce z hliníkové slitiny

·        Homtnost 490 g6

·        6.51mm ultra tenký rámeček6

·        Barvy: Gravity Gray, Gold, Mist Blue

 

1 Velikost displeje Xiaomi Pad 6 je při měření úhlopříčky přibližně 11 palců v celém obdélníku. Skutečná zobrazitelná plocha je menší kvůli zakřivenému rohovému designu a měření mezi jednotlivými produkty se mohou lišit.

2 Xiaomi Smart Pen (2. generace) a klávesnice Xiaomi Pad 6 se prodávají samostatně. Dostupnost se může v různých regionech lišit.

3 Funkce a vlastnosti konferenčních nástrojů jsou dostupné pouze v aplikacích Messenger, WhatsApp, WhatsApp Business, Zoom, Google Meet, Microsoft Teams.

4 Obrazový výstup 4K 60 Hz je použitelný pouze s externími zobrazovacími zařízeními, která podporují DisplayPort, a s připojovacím kabelem nebo adaptérem podporujícím obrazový výstup 4K 60 Hz. Externí zobrazovací zařízení by měla rovněž podporovat přehrávání videa 4K 60Hz a výstupní videosignál musí mít rozlišení 4K při 60 Hz.

5 Obnovovací frekvence se na zařízení Xiaomi Pad 6 automaticky nastaví na 30/48/50/60/90/120/144 Hz v závislosti na aktuální situaci. Uživatelé mohou obnovovací frekvenci nastavit také ručně na 60/90/144 Hz.

6 Skutečná měření se mezi jednotlivými produkty mohou lišit. Všechny specifikace jsou závislé na skutečném produktu.

7 Data byla testována v interních laboratořích Xiaomi, skutečné výsledky se mohou lišit.

8 Pro aktivaci vlastností a funkcí Připojení k telefonům vyžadují Xiaomi Pad 6 a smartphony Xiaomi zapnuté funkce Wi-Fi i Bluetooth a musí být přihlášeny ke stejnému účtu Xiaomi ve stejném nastavení regionu/země.  MIUI 14 a MIUI Pad 14. Podporovaná mobilní zařízení: Xiaomi 13 Ultra, Xiaomi 13 Pro a Xiaomi 13.

9 Schopnost Wi-Fi 6 se může lišit v závislosti na regionální dostupnosti a podpoře místní sítě.