Xiaomi představuje zcela novou řadu mobilních telefonů Redmi Note 13

Společnost Xiaomi představuje řadu Redmi Note 13. Tato vzrušující nová řada obsahuje pět zařízení, která dále rozšiřují oblíbenou sérii Redmi Note: Redmi Note 13 Pro+ 5G, Redmi Note 13 Pro 5G, Redmi Note 13 Pro, Redmi Note 13 5G a Redmi Note 13.

Díky významným vylepšením systému fotoaparátu, designu, displeje a procesoru řada Redmi Note 13 nadále zmenšuje propast mezi smartphony střední třídy a vlajkovými loděmi a přináší hvězdnou odolnost, fantastické zážitky a působivé zobrazovací schopnosti. To vše navíc za rozumnou cenu.

S vylepšeným systémem fotoaparátu řady Redmi Note 13 bude každý záběr ikonický

Řada Redmi Note 13 je navržena tak, aby splňovala různé fotografické potřeby, a může se pochlubit všestranným, vylepšeným systémem fotoaparátů. Profesionální modely Redmi Note 13 Pro+ 5G, Redmi Note 13 Pro 5G a Redmi Note 13 Pro jsou vybaveny fotoaparátem s ultravysokým rozlišením 200 Mpx a optickou stabilizací obrazu (OIS), který zachycuje fotografie s nebývalou úrovní detailů a přináší uživatelům zážitek z fotografování na úrovni vlajkových lodí.

Bezztrátový zoom 2x/4x navíc nabízí detailní detailní záběry z větší vzdálenosti a přináší možnost zaostřit na jednotlivce v davu nebo přiblížit dění.

Tyto pokročilé kamerové systémy jsou podpořeny velkým 1/1,4″ snímačem a vylepšeným zpracováním obrazu, které zajišťují úžasnou kvalitu obrazu i ve složitých a slabých světelných podmínkách. Kombinace tohoto snímače, mimořádně velké clony f/1,65 a technologie Tetra2 pixel (pokročilá technologie spojování pixelů) poskytuje jasné a ostré snímky i za špatných světelných podmínek, zatímco objektiv 7P s technologií ALD (Atomic Layer Deposition) snižuje odlesky a duchy.

Základní modely Redmi Note 13 5G a Redmi Note 13 jsou vybaveny 108Mpx hlavním fotoaparátem s bezztrátovým zoomem 3x, který poskytuje neuvěřitelné snímky s jemnějšími detaily. Oba smartphony jsou také vybaveny širokým výběrem filtrů FilmCamera, které uživatelům umožňují přizpůsobit si své fotografie.

Všechna tato zařízení jsou vybavena trojitým fotoaparátem s 200MP nebo 108MP hlavním fotoaparátem, 8MP ultraširokoúhlým fotoaparátem a 2MP makro fotoaparátem a 16MP selfie fotoaparátem a podporují technologii Xiaomi Imaging Engine. Celkově každé zařízení poskytuje metody výpočetní fotografie nové generace a výkonné zpracování obrazu, díky čemuž je řada Redmi Note 13 skvělou volbou pro pořizování ikonických snímků při jakékoli příležitosti.

Vynikající obraz, displej AMOLED a obnovovací frekvence až 120 Hz

Řada Redmi Note 13 se vyznačuje módním, elegantním designem s velmi tenkými rámečky pro prémiový vzhled a vysoce kvalitním displejem pro lepší uživatelský zážitek a pohlcující zobrazení.

Redmi Note 13 Pro+ 5G a Redmi Note 13 Pro 5G nabízejí křišťálově čisté zobrazení díky 1,5K AMOLED displeji a špičkovému jasu 1800 nitů. Redmi Note 13 Pro, Redmi Note 13 5G a Redmi Note 13 jsou pak vybaveny mimořádně jasným AMOLED displejem s rozlišením FHD+.

Plynulé scrollování bez zpoždění je zajištěno na každém zařízení řady Redmi Note 13 díky 120Hz obnovovací frekvenci AdaptiveSync, takže všechny zážitky ze sledování jsou plynulejší, jasnější a příjemnější.

Pro větší jistotu při delším sledování mají zařízení řady Redmi Note 13 certifikace TÜV Rheinland Low Blue Light, Flicker Free a Circadian Friendly a různé funkce na ochranu očí, jako je režim čtení. Mezi další vylepšení patří první přidání praktického snímače otisků prstů na displeji1.

Výjimečná odolnost, která vám zajistí klid na duši

Díky vylepšené konstrukci a designu nabízí řada Redmi Note 13 odolnost a výdrž pro větší jistotu v náročných podmínkách. Začíná to displejem, kde je do Redmi Note 13 Pro+ 5G a Redmi Note 13 Pro 5G zavedeno sklo Corning® Gorilla® Glass Victus® pro větší odolnost proti náhodným pádům a poškrábání. Displej byl také napříč řadou dále optimalizován, aby byla zajištěna jeho citlivost a přesnost na dotykové vstupy, a to i v dešti.

Díky vylepšené konstrukci v kombinaci s certifikací odolnosti proti prachu a vodě IP682, si Redmi Note 13 Pro+ 5G zajišťuje pozici hvězdného modelu řady, zatímco u všech ostatních modelů byla zvýšena odolnost proti prachu a stříkající vodě na krytí IP543.

Ikonické momenty s pokročilými procesory pro zvýšení výkonu

Výkonná řada Redmi Note 13 je vybavena jedněmi z nejvýkonnějších dostupných procesorů a bateriemi s dlouhou výdrží, které uživatelům zajišťují, že si své zařízení mohou užívat po celý den. Všechny modely jsou dodávány s nabíječkou v balení4 pro větší pohodlí.

Pro dosažení hvězdného výkonu byl do smartphonů Redmi Note poprvé zaveden 4nm proces. Přední model řady, Redmi Note 13 Pro+ 5G, je vybaven čipovou sadou MediaTek Dimensity 7200-Ultra, masivní baterií s kapacitou 5 000 mAh,5 která vám dodá energii pro každý den, a nabízí špičkové 120W nabíjení HyperCharge, díky němuž se Redmi Note nabije na 100 % za pouhých 19 minut6.

Redmi Note 13 Pro 5G je vybaven baterií s největší kapacitou v řadě, která činí 5 100 mAh5, a pohání jej mobilní pla

tforma Snapdragon® 7s Gen 2. Redmi Note 13 Pro je vybaven čipovou sadou MediaTek Helio G99-Ultra a baterií s kapacitou 5 000 mAh5. Oba nabízejí 67W turbo nabíjení, přičemž nabití na 100 % trvá 45 minut6.

Základní modely jsou také vybaveny výkonem, který zaujme, a to díky baterii s dlouhou výdrží 5 000 mAh5 a výkonným čipovým sadám.

Řada Redmi Note 13 s vylepšeními na všech úrovních posouvá oblíbenou sérii Redmi Note na vyšší úroveň a umožňuje uživatelům chytrých telefonů po celém světě užívat si funkcí vlajkových lodí za dostupné ceny.

Společnost Xiaomi zároveň představuje tři zajímavé novinky z řady AIoT produktů: Redmi Watch 4, Redmi Buds 5 Pro a Redmi Buds 5.

Technické specifikace v anglickém jazyce naleznete zde: Redmi Note 13 Pro+ 5G, Redmi Note 13 Pro 5G, Redmi Note 13 Pro, Redmi Note 13 5G a Redmi Note 13.

Všestranné hodinky Redmi Watch 4 s funkcemi, které si zamilujete

Nové hodinky Redmi Watch 4 jsou vybaveny čtvercovým 1,97″ displejem AMOLED s ultra velkou úhlopříčkou, který poskytuje ještě lepší zážitek z používání chytrých hodinek. Tato nejnovější edice je zároveň největší čtvercovou verzí chytrých hodinek Redmi, která poskytuje komplexnější zážitek ze sledování. Vynikající design hodinek Redmi Watch 4 zahrnuje rámeček z hliníkové slitiny a jsou to první chytré hodinky Redmi se snadno ovladatelnou otočnou korunkou OTS z nerezové oceli. Pro ještě větší pohodlí jsou hodinky Redmi Watch 4 vybaveny zcela novým rychloupínacím mechanismem pro výměnu řemínků.

Hodinky Redmi Watch 4 jsou vybaveny vylepšeným čtyřkanálovým PPG senzorem pro vyšší přesnost měření srdečního tepu7 a kyslíku v krvi8. Uživatelé mají na výběr z více než 150 sportovních režimů, včetně šesti automaticky rozpoznaných aktivit. Mezi pokročilé funkce patří volání přes Bluetooth®,9 které uživatelům umožňuje přijímat hovory zvednutím ruky a poklepáním. Hodinky jsou k dispozici se stříbrným nebo černým rámečkem a odpovídajícím řemínkem, či s řemínky v pastelově fialové, tmavě azurové a mátově zelené barvě.10

Pokročilé ANC a věrný zvuk s Redmi Buds 5 Pro

Sluchátka Redmi Buds 5 Pro nabízejí poutavější poslech díky pohlcujícímu zvuku a novým režimům. Sluchátka také podporují LDAC11, špičkový kodek Bluetooth® pro bezdrátové připojení sluchátek. Sluchátka Redmi Buds 5 Pro s aktivním potlačením hluku (ANC)12 až do 52 dB nabízejí výběr ze tří režimů ANC, adaptivní režim AI a tři další režimy propustnosti pomáhají uživatelům inteligentně přepínat mezi režimy pro pohodlnější poslech v širší škále scénářů.13 Redmi Buds 5 Pro podporují až 10 hodin nepřetržitého poslechu a až 38 hodin nepřetržitého používání ve spojení s ergonomickým pouzdrem.14 Redmi Buds 5 Pro jsou k dispozici v barvách Midnight Black, Moonlight White a Aurora Purple.

Vylepšené zvukové zážitky s Redmi Buds 5

Sluchátka Redmi Buds 5 jsou navržena tak, aby poskytovala lepší zvukový zážitek, a jsou vybavena až 46dB ANC se třemi režimy, které pokrývají širokou škálu okolního hluku. Tři režimy propustnosti15 navíc umožňují uživatelům slyšet více toho, co chtějí. Redmi Buds 5 podporují až 10 hodin nepřetržitého poslechu a až 40 hodin používání ve spojení s nabíjecím pouzdrem.14 Tato sluchátka jsou k dispozici ve třech barvách: černé Black, bílé White a modré Sky Blue. Pouzdro má matný vnější a lesklý vnitřní povrch s atraktivním designem světelného proužku.

Sluchátka Redmi Buds řady 5 podporují používání aplikace Xiaomi Earbuds, která je kompatibilní s chytrými telefony různých značek. S touto aplikací můžete využívat rozšířené funkce, jako je personalizované potlačení hluku, inteligentní potlačení hluku přizpůsobené okolnímu prostředí, přizpůsobené ladění EQ a integrovaný pohlcující zvuk atd.16

Cena a dostupnost 17

Redmi Note 13 Pro+ 5G se dodává v černé Midnight Black, bílé Moonlight White a fialové Aurora Purple se dvěma variantami úložiště.

8 GB + 256 GB: Doporučená maloobchodní cena činí 10 999 Kč.

12 GB + 512 GB: Doporučená maloobchodní cena činí 12 499 Kč.

Redmi Note 13 Pro+ 5G bude možné zakoupit od 22. ledna do 4. února 2024, na oficiálním e-shopu xiaomicesko.cz a u všech oficiálních partnerů, za zaváděcí zvýhodněnou cenu 9 899 Kč a 11 249 Kč.

 

Redmi Note 13 Pro 5G je nabízen v barvách Midnight Black, Ocean Teal a Aurora Purple.

8 GB + 256 GB: Doporučená maloobchodní cena činí 8 999 Kč.

Redmi Note 13 Pro 5G bude možné zakoupit od 22. ledna do 4. února 2024, na oficiálním e-shopu xiaomicesko.cz a u všech oficiálních partnerů, za zaváděcí zvýhodněnou cenu 8 099 Kč.

 

Redmi Note 13 Pro je k dispozici v barvách Midnight Black, Lavender Purple a Forest Green.

8 GB + 256 GB: Doporučená maloobchodní cena činí 6 999 Kč.

Redmi Note 13 Pro bude možné zakoupit od 22. ledna do 4. února 2024, na oficiálním e-shopu xiaomicesko.cz a u všech oficiálních partnerů, za zaváděcí zvýhodněnou cenu 6 299 Kč.

 

Redmi Note 13 5G se dodává v barvách Graphite Black, Ocean Teal a Arctic White.

8 GB + 256 GB: Doporučená maloobchodní cena činí 6 999 Kč.

Redmi Note 13 5G bude možné zakoupit od 22. ledna do 4. února 2024, na oficiálním e-shopu xiaomicesko.cz a u všech oficiálních partnerů, za zaváděcí zvýhodněnou cenu 6 299 Kč.

 

Redmi Note 13 je k dispozici v barvách Midnight Black, Mint Green, Ice Blue a Ocean Sunset,18 se dvěma variantami úložiště.

6 GB + 128 GB: Doporučená maloobchodní cena činí 4 799 Kč.

8 GB + 256 GB: Doporučená maloobchodní cena činí 5 599 Kč.

Redmi Note 13 bude možné zakoupit od 22. ledna do 4. února 2024, na oficiálním e-shopu xiaomicesko.cz a u všech oficiálních partnerů, za zaváděcí zvýhodněnou cenu 4 319 Kč a 5 039 Kč.

Zároveň od 22. ledna do 18. února 2024 platí speciální nabídka, v rámci které za recenzi telefonu z řady Redmi Note 13 získáte Redmi Buds 5 nebo Xiaomi Smart Band 8 zcela zdarma.

Hodinky Redmi Watch 4 se dodávají ve stříbrné a černé barvě s odpovídajícími řemínky. Doporučená maloobchodní cena činí 2 299 Kč.

 

Redmi Buds 5 Pro jsou k dispozici v černé Midnight Black, bílé Moonlight White a fialové Aurora Purple za doporučenou maloobchodní cenu 1 799 Kč.

 

Redmi Buds 5 jsou k dispozici v černé, bílé a nebesky modré barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 099 Kč.

 

Hodinky Redmi Watch 4, sluchátka Redmi Buds 5 a Redmi Buds 5 Pro jsou v prodeji od 15. ledna 2024 na www.xiaomicesko.cz a u oficiálních partnerů společnosti Xiaomi.

 

Fotografie produktů naleznete zde: Redmi Note 13 Series, Redmi Watch 4, Redmi Buds 5 Pro, Redmi Buds 5.

Rychlé specifikace řady Redmi Note 13

Pro modely:

Redmi Note 13 Pro+ 5G Redmi Note 13 Pro 5G Redmi Note 13 Pro
Design • Barvy: Midnight Black, Moonlight White, Aurora Purple

• Rozměry: 161.4mm x 74.2mm x 8.9mm19

• Hmotnost: 204.5g19

• IP682

• Barvy: Midnight Black, Ocean Teal, Aurora Purple

• Rozměry: 161.15mm x 74.24mm x 7.98mm19

• Hmotnost: 187g19

• IP543

• Barvy: Midnight Black, Lavender Purple, Forest Green

• Rozměry: 161.1mm x 74.95mm x 7.98mm19

• Hmotnost: 188g19

• IP543

Fotoaparát • 200MP hlavní fotoaparát

– f/1.65

– OIS

• 8MP ultraširokoúhlý fotoaparát

– f/2.2

• 2MP makro fotoaparát

– f/2.4

• 16MP přední fotoaparát

• 200MP hlavní fotoaparát

– f/1.65

– OIS

• 8MP ultraširokoúhlý fotoaparát

– f/2.2

• 2MP makro fotoaparát

– f/2.4

• 16MP přední fotoaparát

• 200MP hlavní fotoaparát

– f/1.65

– OIS

• 8MP ultraširokoúhlý fotoaparát

– f/2.2

• 2MP makro fotoaparát

– f/2.4

• 16MP přední fotoaparát

Displej • 6.67″ CrystalRes AMOLED display

– Obnovovací frekvence: až 120 Hz

– Jas: 1800 nitů

– Rozlišení: 2712 x 1220 (1.5K rozlišení)

– Corning® Gorilla® Glass Victus®

– Podpora Dolby Vision®

– TÜV Rheinland certifikace: Circadian Friendly, Flicker Free, Low Blue Light

• 6.67″ CrystalRes AMOLED display

– Obnovovací frekvence: až 120 Hz

– Jas: 1800 nitů

– Rozlišení: 2712 x 1220 (1.5K rozlišení)

– Corning® Gorilla® Glass Victus®

– Podpora Dolby Vision®

– TÜV Rheinland certifikace: Circadian Friendly, Flicker Free, Low Blue Light

• 6.67″ AMOLED display

– Obnovovací frekvence: až 120 Hz

– Jas: 1300 nitů

– Rozlišení: 2400 x 1080

– Corning® Gorilla® Glass 5

– TÜV Rheinland certifikace: Circadian Friendly, Flicker Free, Low Blue Light

Výkon • MediaTek Dimensity 7200-Ultra

– 4nm výrobní proces

– CPU: Osmijádrový procesor s frekvencí až 2.8 GHz

• LPDDR5 + UFS3.1

– 8GB+256GB, 12GB+512GB20

 

• Snapdragon® 7s Gen 2

– 4nm výrobní proces

– CPU: Osmijádrový procesor s frekvencí až 2.4 GHz

• LPDDR4X + UFS 2.2

– 8GB+256GB, 12GB+512GB20

 

• MediaTek Helio G99-Ultra

– 6nm výrobní proces

– CPU: Osmijádrový procesor s frekvencí až 2.2 GHz

• LPDDR4X + UFS 2.2

– 8GB+256GB, 12GB+512GB20

– Rozšiřitelné úložiště až na 1 TB 21

Baterie a nabíjení • 5 000mAh (typ) baterie5

• 120W HyperCharge

• 120W nabíječka v balení4

• USB-C

• 5 100mAh (typ) baterie5

• 67W turbo nabíjení

• 67W nabíječka v balení4

• USB-C

• 5 000mAh (typ) baterie5

• 67W turbo nabíjení

• 67W nabíječka v balení4

• USB-C

Audio • Stereo reproduktory

• Dolby Atmos®

• 3.5mm konektor pro sluchátka

• Stereo reproduktory

• Dolby Atmos®

• 3.5mm konektor pro sluchátka

• Stereo reproduktory

• Dolby Atmos®

Zabezpečení • Snímač otisků prstů na obrazovce

• Odemykání obličejem pomocí AI

• Snímač otisků prstů na obrazovce

• Odemykání obličejem pomocí AI

• Snímač otisků prstů na obrazovce

• Odemykání obličejem pomocí AI

Konektivita • Dual SIM (nano SIM + nano SIM nebo nano SIM + eSIM)

• Wi-Fi 6

• Bluetooth 5.3

• Podpora NFC

• IR Blaster

• Pásma

– 2G: GSM: 850 900 1800 1900MHz

– 3G: WCDMA:1/2/4/5/6/8/19

– 4G: LTE FDD:1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28/32/66

– 4G: LTE TDD:38/40/41

– 5G: n1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/66/77/78

•Dual SIM (nano SIM + nano SIM nebo nano SIM + eSIM)

• Wi-Fi 2.4GHz, 5GHz

• Bluetooth 5.2

• Podpora NFC

• IR Blaster

• Pásma

– 2G: GSM: 850 900 1800 1900MHz

– 3G: WCDMA:1/2/4/5/6/8/19

– 4G: LTE FDD:1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28/32/66

– 4G: LTE TDD:38/40/41

– 5G: n1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/66/77/78

• SIM 1 + Hybrid (SIM nebo microSD)

• Wi-Fi 2.4GHz, 5GHz

• Bluetooth 5.2

• Podpora NFC

• IR Blaster

• Pásma

– 2G: GSM: 850 900 1800 1900MHz

– 3G: WCDMA: 1/2/4/5/6/8/19

– 4G: LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28/66

– 4G: LTE TDD: 38/40/41

Základní modely:

 

Redmi Note 13 5G Redmi Note 13
Design • Barvy: Graphite Black, Ocean Teal, Arctic White

• Rozměry: 161.11mm x 74.95mm x 7.6mm19

• Hmotnost: 174.5g19

• IP543

• Barvy: Midnight Black, Mint Green, Ice Blue, Ocean Sunset18

• Rozměry: 162.24mm x 75.55mm x 7.97mm19

• Hmotnost: 188.5g19

• IP543

Fotoaparát • 108MP hlavní fotoaparát

– f/1.7

• 8MP ultraširokoúhlý fotoaparát

– f/2.2

• 2MP makro fotoaparát

– f/2.4

16MP přední fotoaparát

• 108MP hlavní fotoaparát

– f/1.75

• 8MP ultraširokoúhlý fotoaparát

– f/2.2

• 2MP makro fotoaparát

– f/2.4

16MP přední fotoaparát

Displej • 6.67″ FHD+ AMOLED display

– Obnovovací frekvence: až 120 Hz

– Jas: 1000 nitů

– Kontrast: 5,000,000:1

– Rozlišení: 2400 x 1080

– Corning® Gorilla® Glass 5

– TÜV Rheinland certifikace: Circadian Friendly, Flicker Free, Low Blue Light

• 6.67″ AMOLED display

– Obnovovací frekvence: až 120 Hz

– Jas: 1800 nitů

– Kontrast: 5,000,000:1

– Rozlišení: 2400 x 1080

– Corning® Gorilla® Glass 3

– TÜV Rheinland certifikace: Circadian Friendly, Flicker Free, Low Blue Light

Výkon • MediaTek Dimensity 6080

– 6nm výrobní proces

– CPU: Osmijádrový procesor, až 2.4 GHz

• LPDDR4X + UFS 2.2

– 6GB+128GB, 8GB+256GB20

– Rozšiřitelné úložiště až na 1 TB 21

 

• Snapdragon® 685

– 6nm výrobní proces

– CPU: Osmijádrový procesor, až 2.8 GHz

• LPDDR4X + UFS 2.2

– 6GB+128GB, 8GB+128GB, 8GB+256GB20

– Rozšiřitelné úložiště až na 1 TB 21

Baterie a nabíjení • 5 000mAh (typ) baterie5

• 33W rychlé nabíjení

• 33W nabíječka v balení4

• USB-C

• 5 000mAh (typ) baterie5

• 33W rychlé nabíjení

• 33W nabíječka v balení4

• USB-C

Audio • 3.5mm konektor pro sluchátka

• Dolby Atmos®

• 3.5mm konektor pro sluchátka

• Stereo reproduktory

• Dolby Atmos®

Zabezpečení • Snímač otisků prstů na boku

• Odemykání obličejem pomocí AI

• Snímač otisků prstů na displeji

• Odemykání obličejem pomocí AI

Konektivita • SIM 1 + Hybrid (SIM nebo microSD)

• Wi-Fi 2.4GHz, 5GHz

• Bluetooth 5.3

• Podpora NFC

• IR Blaster

• Pásma

– 2G: GSM: 850 900 1800 1900MHz

– 3G: WCDMA: 1/2/4/5/6/8/19

– 4G: LTE FDD: B1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28/32/66

– 4G: LTE TDD: 38/40/41

– 5G: n1/3/5/7/8/20/28/38/40/41/66/77/78

• SIM 1 + Hybrid (SIM nebo MicroSD)

• Wi-Fi 2.4GHz, 5GHz

• Bluetooth 5.1

• Podpora NFC22

• IR Blaster

• Pásma

– 2G: GSM: 850 900 1800 1900MHz

– 3G: WCDMA: 1/2/4/5/6/8/1923

– 4G: LTE FDD: 1/2/3/4/5/7/8/12/13/17/18/19/20/26/28/6623

– 4G: LTE TDD: 38/40/41

1 Redmi Note 13 Pro+ 5G, Redmi Note 13 Pro 5G, Redmi Note 13 Pro a Redmi Note 13 jsou vybaveny snímačem otisků prstů na displeji.

2 Zařízení s odolností proti prachu a vodě IP68 je certifikováno jako odolné proti vodě a prachu výhradně za specifických laboratorních podmínek, které neodpovídají běžným podmínkám používání. Záruka se nevztahuje na poškození kapalinou způsobené jinými než testovacími podmínkami. Další informace naleznete na oficiálních stránkách společnosti Xiaomi.

3 Zařízení s krytím IP54 bylo testováno na odolnost proti prachu a stříkající vodě za specifických laboratorních podmínek, které neodpovídají běžným podmínkám používání. Záruka se nevztahuje na poškození kapalinou způsobené jinými než testovacími podmínkami. Další informace naleznete na oficiálních stránkách společnosti Xiaomi.

4 Dostupnost nabíječky v balení se může na různých trzích lišit.

5 Hodnota v mAh označuje typickou hodnotu kapacity baterie.

6 Data z interních laboratoří Xiaomi. Skutečné výsledky se mohou lišit.

7 Po zapnutí zařízení pro celodenní monitorování srdečního tepu bude zařízení monitorovat s určitou frekvencí během dne. Podrobnější informace o frekvenci a principu monitorování naleznete v popisu v aplikaci.

8 Tento produkt a jeho funkce nejsou určeny k lékařským účelům a nejsou určeny k předvídání, diagnostice, prevenci nebo léčbě jakýchkoli onemocnění.

9 Hodinky musí být stále připojeny ke smartphonu přes Bluetooth®. Hlasové hovory z aplikací třetích stran nejsou v současné době podporovány.

10 Barva řemínků se může na různých trzích lišit.

11 Ujistěte se, že je na kompatibilních chytrých telefonech s operačním systémem AndroidTM aktivována funkce LDAC se správným výběrem datového toku a vypnutým pohlcujícím zvukem. Použití zvukového kodeku LDAC a pohlcujícího zvuku se vzájemně vylučuje.

12 Údaje z testů aktivního potlačení hluku poskytl Národní institut metrologie, Čína. Výrobek dosahuje hloubky ANC 52 dB v určitém frekvenčním rozsahu a 4 kHz v určitém hloubkovém rozsahu, nikoli však současně. Testy jsou prováděny samostatně. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na použití.

13 Nastavení ANC a režimu propustnosti jsou k dispozici pouze v aplikaci Xiaomi Earbuds.

14 Úroveň nabití baterie je 100 %, hlasitost sluchátek je nastavena na 50 %, režim kódování Bluetooth je AAC a funkce ANC, režim propustnosti a pohlcující zvuk jsou vypnuty. Test výdrže baterie provedl výrobce; údaje z testu vycházejí ze simulace reálných scénářů. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na aktualizacích firmwaru, podmínkách používání, úrovni nabití a okolních faktorech.

15 Údaje z hloubkového testu potlačení hluku poskytnuté Národním metrologickým institutem v Číně. Výrobek dosahuje hloubky 46 dB ANC pouze v určitém frekvenčním rozsahu. Skutečné výsledky se mohou lišit v závislosti na podmínkách použití.

16 Funkce se mohou u různých modelů Redmi Buds řady 5 lišit. Podporované funkce naleznete u konkrétního modelu sluchátek. Uživatelé systému Android 6.0 a novější mají přístup k aplikaci v Google Play. Uživatelé systému iOS 14.0 a novější mají přístup k aplikaci v iOS App Store. V případě zařízení se systémem Android a iOS aktualizujte aplikaci na verzi 1.16.0i, resp. 1.6.0. Modely smartphonů/tabletů Xiaomi/Redmi/POCO mohou v rámci nastavení Bluetooth® podporovat některé z výše uvedených funkcí. Podrobnosti naleznete u aktuálního produktu.

17 Ceny na různých trzích se mohou lišit v závislosti na DPH, daních a dalších faktorech.

18 Konkrétní barevné varianty se mohou na jednotlivých trzích lišit.

19 Skutečné rozměry jednotlivých produktů se mohou lišit. Všechny specifikace jsou závislé na skutečném výrobku.

20 Dostupné úložiště a paměť RAM jsou menší než celková paměť z důvodu uložení operačního systému a softwaru předinstalovaného v zařízení.

21 Skutečná podpora a kompatibilita paměťových karet se může u jednotlivých výrobců lišit.

22 Dostupnost NFC se může na různých trzích lišit.

23 Dostupnost konkrétního pásma se může na jednotlivých trzích lišit.