ViewSonic získal tři ocenění iF Design Award 2023

Společnost ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních řešení, s potěšením oznamuje, že získala tři prestižní ocenění iF Design Award za svůj chytrý přenosný LED projektor M1 Pro, multifunkční prezentační zařízení VB-PEN-007 a 15,6″ přenosný monitor VX1655-4K-OLED. Úspěch společnosti ViewSonic, která získala ocenění v různých produktových kategoriích, podtrhuje její neochvějné odhodlání inovovat produkty a navrhovat s ohledem na potřeby svých zákazníků.

„Ocenění iF Design Award přináší ty nejlépe navržené a nejinovativnější produkty na současném trhu, a proto je pro nás neuvěřitelnou ctí, že jsme od nich získali tato ocenění,“ říká Bonny Cheng, provozní ředitel společnosti ViewSonic. „Všechny tyto produkty byly od základu navrženy tak, aby nabízely mimořádný uživatelský zážitek, který nejen splňuje, ale i překonává očekávání našich zákazníků. Těšíme se, že budeme moci na trh přinášet další převratné produkty a zajišťovat dokonalý vizuální zážitek kombinací produktů, řešení a vývoje ekosystémů.“

Společnost ViewSonic již v minulosti získala řadu ocenění od iF Design, a to za projektor X1000-4K, přenosný LED projektor M1, projektor X10-4K, Smart LED projektor X11-4K, kapesní LED projektor M1 mini, profesionální monitor VP2776 ColorPro a monitor řady VX85.

Exkluzivní patentovaný chytrý stojan 3 v 1 projektoru M1 Pro umožňuje 360stupňové přizpůsobení projekčních úhlů a slouží jako kryt objektivu. Spolu s lehkou konstrukcí o velikosti dlaně a hmotnosti pouhých 950 g a vestavěnou baterií lze tento projektor snadno přenášet a vytvořit tak nekompromisní zážitek ze zábavy kdekoliv. Promítá brilantní 100palcový obraz v rozlišení HD 720p, který poskytuje věrné barvy z jakéhokoli úhlu díky schopnosti automatické vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení a nastavení čtyř rohů. Vestavěné reproduktory Harman Kardon poskytují bezkonkurenční zvuk pro ještě příjemnější zážitek. Kromě všech svých pokročilých funkcí má M1 Pro design se síťovanou strukturou jako doplněk k elegantnímu kovovému vzhledu a intuitivní dotykový panel pro snadné ovládání a nastavení hlasitosti.

VB-PEN-007 je multifunkční prezentační zařízení s řadou funkcí, díky nimž jsou prezentace s displeji, ať už v podnikání, nebo ve vzdělávání, hračkou. Kombinace pasivního stylusu a vzduchové myši umožňuje uživatelům během prezentace současně psát a měnit snímky, což zvyšuje efektivitu a poskytuje flexibilní ovládání pro pořizování poznámek a ovládání toho, co se zobrazuje na obrazovce. Jeho ergonomický design zajišťuje uživatelský komfort i při dlouhodobém používání a výdrž baterie přesahuje hodiny bez poklesu výkonu. Díky integraci softwarového rozhraní nabízí toto prezentační zařízení plynulý a profesionální uživatelský zážitek.

Přenosný 15,6″ monitor ViewSonic VX1655-4K-OLED byl navržen pro zábavu i pracovní použití. Je přenosný, kompaktní a ultratenký, jeho tloušťka je pouhých 4,5 mm. Navzdory své přenosnosti a minimalistickým rozměrům integruje jednotka několik rozhraní do svého skládacího stojanu, který spojuje funkce odvádění tepla či podpory obrazovky a rozhraní dohromady. Tento subtilní design maximalizuje využití prostoru na jeho těle a zároveň zajišťuje, že si zařízení zachovává ultratenké rozměry. Tento displej je navržen pro všestranné použití, je ideální do kanceláře, či pro herní nadšence i milovníky filmů a nabízí optimální uživatelský zážitek ve všech případech použití.