ViewSonic zahajuje éru prémiového záručního servisu pro vybrané řady monitorů

Společnost ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních řešení, oznamuje, že od 1. srpna 2023 začíná svým uživatelům poskytovat prémiový záruční servis na své řady monitorů vyráběných podle vysokých standardů. ViewSonic, u všech modelů čtyř různých řad monitorů, během záruční doby provádí výměnu produktu místo opravy pro lepší zákaznický komfort v případě poruch, které pokrývají záruční podmínky.

Společnost ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních řešení, zahájila poskytování prémiové záruky na své řady monitorů VP, VG, XG a Omni (Gaming). Společnost ViewSonic, která garantuje, že její produkty jsou po dobu pokrývající záruční dobu materiálově i výrobně bezchybné, oznamuje, že v případě poruchy u vybraných řad monitorů bude místo opravy provedena přímá výměna produktu, v rámci prémiového záručního servisu. V případě závady v souladu se záručními podmínkami bude namísto výměny dílů a opravy uplatněn postup výměny výrobku jedna ku jedné, a to nejen po dobu prvních 6 měsíců, ale i po celou dobu záruky.

Pixelové zásady společnosti ViewSonic

ViewSonic nabízí nejkonkurenceschopnější pixelové zásady v oboru, obzvláště u řady monitorů VP. Současně také oznamuje, že 3 až 5 vadných pixelů bude u jejích ostatních produktů považováno za vadu, a to v závislosti na rozlišení a typu vadných pixelů.

Monitory společnosti ViewSonic, která patří mezi ty s nejlepší zárukou na pixely, jsou vyráběny v souladu s mezinárodními normami, které pokrývají všechny ergonomické aspekty obrazovek. Kromě toho výrobky ViewSonic řady VP splňují a překračují specifikace ISO s nulovým počtem vadných pixelů a nulovým počtem vadných subpixelů.