ViewSonic představí svůj revoluční vzdělávací ekosystém na veletrhu BETT 2024

Interaktivní a udržitelná EdTech řešení pro všechny úrovně vzdělávání

Společnost ViewSonic, přední světový dodavatel vizuálních a EdTech řešení, s radostí oznamuje, že představí své špičkové technologie a řešení na veletrhu British Educational Training and Technology (BETT) Show 2024 v Londýně (stánek #NK10). BETT 2024 se bude konat od 24. do 26. ledna a ViewSonic zde bude prezentovat své nejnovější inovace v duchu tématu “Exploring Limitless Possibilities“, které ztělesňuje závazek společnosti vytvořit komplexní vzdělávací ekosystém, který hladce integruje hardwarová, softwarová a servisní řešení od mateřských škol až po vysoké školy.

„Učení je cesta do světa neomezených možností a my ve společnosti ViewSonic se snažíme, aby tato cesta byla co nejvíce obohacující a aby učení bylo poutavé a hluboce relevantní a splňovalo rozmanité potřeby žáků i pedagogů,“ říká Clifford Chen, generální ředitel divize Presentation Group společnosti ViewSonic. „Jdeme nad rámec pouhé nabídky produktů a vytváříme soudržný ekosystém, který podporuje pedagogy potřebnými nástroji a zdroji, aby mohli spolupracovat a vyměňovat si osvědčené postupy. V neustále se vyvíjejícím vzdělávacím prostředí je naším závazkem tento ekosystém neustále rozvíjet a zajišťovat, že bude stát v čele inovací ve vzdělávání.“

Na veletrhu BETT 2024 poskytne ViewSonic pohled do pohlcujícího výukového prostředí pro personalizované zážitky ve třídě, od bohatého digitálního obsahu až po různá EdTech řešení přizpůsobená pro zlepšení řady vzdělávacích postupů. Hlavní body výstavy zahrnují:

Zapojení inovativních řešení do výuky

ViewSonic nabízí širokou škálu řešení, která jsou vhodná jak pro výuku ve třídě, tak pro vzdálené prostředí. Portfolio zahrnuje řešení od 24″ dotykových monitorů až po rozsáhlé 110″ interaktivní displeje ViewBoard a kompletní řešení s certifikací Google EDLA, která bezproblémově spolupracují se softwarem myViewBoard a virtuálním kampusem UNIVERSE 3D a zefektivňují výuku a zlepšují její výsledky. Pro větší prostory nabízí mobilní a skládací 135″ LED displej All-in-One výjimečnou flexibilitu, která podporuje pedagogy při realizaci poutavých přednášek v různých prostorách.

Další zajímavostí je ukázka zcela nového vzdělávacího softwaru, který má zlepšit výsledky vzdělávání na všech úrovních. Patří mezi ně ClassSwift, nástroj pro interakci a správu tříd v reálném čase, který umožňuje učitelům bez námahy vyhodnocovat porozumění za chodu,  nová řešení pro spolupráci ve vysokoškolském vzdělávání, která optimalizují efektivitu hybridní týmové práce a usnadňují sdílení nápadů jak osobně, tak na dálku, aby se zvýšila aktivita studentů.

Objevování poutavých digitálních lekcí a aktivit

Na stánku bude ViewSonic prezentovat digitální výukové lekce v předmětech, jako je matematika a zeměpis, spolu s výukovými aktivitami s vesmírnou tematikou, aby ukázal, jak může technologie bez námahy a poutavým způsobem zlepšit výsledky výuky.

Ukázky zahrnují nejnovější digitální výukový obsah z ViewSonic Originals, který se dostal do užšího výběru letošních cen BETT, a lekce vesmírných zajímavostí na pódiu, které budou probíhat s řešeními ViewBoard a myViewBoard a také UNIVERSE. Poutavé herní aktivity, které ukazují interaktivní výuku ve třídě prostřednictvím tabletů a mobilních zařízení, budou rovněž představeny s využitím nového softwaru ClassSwift.

Zlepšení udržitelného vzdělávacího prostředí se vzdělávacím ekosystémem ViewSonic

Iniciativy společnosti ViewSonic se zaměřují na spravedlivé vzdělávání, odpovědný životní cyklus výrobků a obnovu ekosystémů, což je v souladu s cíli udržitelného rozvoje OSN. Její závazek k udržitelnosti a vzdělávání se rozšířil na budování komunity pedagogů. Od svého založení v dubnu 2023 tato komunita propojila více než 10 000 učitelů z více než 100 zemí světa a stále se rozrůstá. Toto globální centrum usnadňuje přístup k nejnovějším trendy tématům z oblasti EdTech a vzdělávacím zdrojům a umožňuje učitelům vyměňovat si nápady pro vzájemné učení.

Nadcházející aktivita “Plant-a-Tree” vyzývá pedagogy, aby se podělili o své zkušenosti s výukou v komunitě pedagogů. Společnost ViewSonic pak na počest každého účastníka zasadí strom a ti, kteří se na veletrhu BETT vyjádří, budou automaticky zařazeni do každodenního losování o zajímavé ceny.

Kromě komunity se ViewSonic zaměřuje také na snížení 42 % své uhlíkové stopy do roku 2030 a dosažení nulových emisí do roku 2050. Společnost aktivně začleňuje udržitelnost do svých produktových řad. Například energeticky úsporné řešení ViewBoard je navrženo z recyklovaných materiálů a software myViewBoard Manager pomáhá snižovat emise oxidu uhličitého prostřednictvím zjednodušené správy zařízení.

ViewSonic na veletrhu BETT 2024

Kde: Stánek #NK10, ExCel Londýn

Kdy:

  • 24-25. ledna 2024: 10:00 – 18:00
  • ledna 2024: 10:00 – 17:00

Další informace naleznete na webové stránce akce ViewSonic BETT 2024.