TZ – QNAP TS-451+ získal ocenění European Hardware Awards v kategorii nejlepší zařízení NAS

Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes oznámila, že zařízení TS-451+ NAS získalo ocenění European Hardware Awards 2017 v kategorii nejlepší zařízení NAS.

„TS-451+ je ideální NAS pro uživatele, kteří chtějí vybudovat zabezpečený, vysoce výkonný soukromý cloud za dostupnou cenu, a my jsme poctěni tím, že toto naše zařízení obdrželo ocenění European Hardware Awards 2017,“ prohlásil Meiji Chang, generální manažer společnosti QNAP.

TS-451+ disponuje čtyřjádrovým procesorem Intel® Celeron®, až 8GB DDR3L RAM a 265-bitovým šifrováním AES svazků a složek a jedná se o nekompromisní vysoce výkonné škálovatelné úložné řešení pro profesionální uživatele. TS-451+ je také připraveno na virtualizaci, má kontejnerové aplikace, pokročilá řešení zálohování, překódování videí v reálném čase a offline, technologie QvPC, přehrávání videí v HDMI (pomocí dodaného dálkového ovladače) a mnohem více s větším potenciálem pro různé aplikace.

Klikněte zde, pokud se chcete o QNAP TS-451+ dozvědět více.
Klikněte zde pro shlédnutí videa ze slavnostního předávání cen.

O cenách European Hardware Awards
Ceny European Hardware Awards každoročně uděluje panel specialistů na technologie, známý jako European Hardware Association, výběru nejlepších hardwarových produktů. European Hardware Association zahrnuje 9 z největších nezávislých webů zaměřených na technologické novinky a recenze z celé Evropy. Tyto weby pokrývají více než 22 milionů fanoušků technologií a publikovaly až 100 000 článků. Další informace jsou k dispozici na webu www.eha.digital.