Toshiba představuje „Záruku spolehlivosti“ pro vybrané produkty

Velmi unikátní služba, která ujišťuje zákazníky o kvalitě produktů a chrání je před nepředvídanými investicemi

Toshiba Europe GmbH uvádí unikátní službu “Záruka spolehlivosti Toshiba”, která je součástí celosvětové kampaně “Modernizujte s Toshibou”. Zákazníci, kterým vybraný výrobek do jednoho roku od zakoupení vypoví službu, získají bezplatnou opravu a navíc navrácení peněz*.

“Toshiba má naprostou důvěru ve své notebooky. Naše výrobky prokazují dlouhodobě mimořádně vysokou spolehlivost. Porucha notebooku během prvního roku používání je tak nepravděpodobná, že jsme v takovém případě ochotni zákazníkovi vrátit jeho peníze zpět,” říká Tomáš Konečný, B2B Account Manager pro CZ/SK.

Notebooky Toshiba Portégé a Tecra prochází testováním HALT (Highly Accelerated Life Testing) od nezávislého německého zkušebního institutu TÜV Rheinland®. HALT je process, během kterého jsou notebooky opakovaně vystavovány extrémním úrovním teplot, pádům a vibracím.

Testovací modely procházejí v sérií testů, během nichž jsou ochlazeny na -25 °C a následně zahřáty na teplotu 70 °C. Dále jsou pevně upnuty a vystaveny náhodným vibracím až 45G a pádům. To vše simuluje extrémní situace, ke kterým může dojít během každodenního života.

Video, na kterém je zachycen testovací process HALT, naleznete zde:  https://www.youtube.com/watch?v=WV2OgVOiA9E

Záruka spolehlivosti se vztahuje ze současné nabídky na notebooky Toshiba Portégé Z30-A-12Q a Toshiba Portégé Z30-A-12N. Následovat budou vybrané modely Toshiba Tecra Z40 a Toshiba Tecra Z50.

—–

* přesné podmínky jsou k dispozici zde: http://www.toshiba-czech.com/Contents/Toshiba_ce/CE/Others/reliability/Reliability_Guarantee_CZ.pdf