SSD XPG GAMMIX S70 získalo ocenění 2021 COMPUTEX d&i

Nejvíce oceňované Gen4 SSD na světě
Značka XPG, rychle rostoucí dodavatel počítačů, komponent a periferií pro hráče, profesionály v eSportech a nadšence do technologií, oznamuje, že její PCIe Gen4 SSD GAMMIX S70 získalo ocenění COMPUTEX d&i 2021. Toto ocenění doplňuje seznam ostatních ocenění SSD S70, mezi která patří Red Dot Award 2021: Golden Pin Design Award 2020, a potvrzuje jeho status nejoceňovanějšího Gen4 SSD na světě.

Díky nejnovějšímu rozhraní PCIe Gen4 je SSD GAMMIX S70 navrženo tak, aby pomohlo hráčům dominovat nad konkurencí díky výkonu sekvenčního čtení/zápisu až 7 400/6 400 MB/s. Pro spolehlivý provoz a vynikající stabilitu se může SSD S70 pochlubit vlastním designem chladiče od XPG. Hliníkový chladič má terasovitou vrstvenou strukturu, která je inspirována vlnami oceánu a nabízí větší plochu pro odvod tepla. Duté komory pod ní dále zvyšují chladicí schopnosti tím, že podporují proudění vzduchu a konvekční přenos tepla.

13. ročník oceňování COMPUTEX d&i awards, které zadala Tchajwanská rada pro rozvoj zahraničního obchodu (TAITRA), organizuje Výzkumný ústav průmyslových technologií (ITRI) ve spolupráci s porotci z celé řady průmyslových odvětví a oborů, od rizikového kapitálu až po technologie. Program oceňování hodnotí kandidáty na základě souboru kritérií, která zahrnují inovace, technologie, funkcionalitu, společenskou odpovědnost a estetiku.

Zjistěte více o XPG GAMMIX S70: https://www.xpg.com/us/xpg/685