Společnost QNAP vydává QVR Human verzi 2.0 s funkcí hustoty osob v oblasti a dalšími možnostmi

Řešení pro počítání lidí s poskytováním podrobných zpráv určené pro maloobchody a organizace

Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti počítačových, síťových a úložných řešení, uvedla na trh QVR Human verze 2.0 – řešení pro počítání lidí s novými funkcemi, jako je analýza hustoty osob v oblasti, upozorňování na události, teplotní mapa a další. QVR Human poskytuje statistiky toku osob, které uživatelům umožní lépe se rozhodovat při zvyšování míry prodejní konverze, optimalizaci personálních plánů a zlepšování efektivity služeb a marketingu.

V porovnání s používáním stejného množství drahých kamer s umělou inteligencí a kamer pro počítání lidí provádí QVR Human počítání a analýzu na straně serveru, což pro maloobchodní prodejny a organizace znamená vyšší cenovou dostupnost. Uživatelé také mají prospěch z flexibility při výběru IP kamer, které vyhovují jejich potřebám a rozpočtu, protože QVR Human je kompatibilní s více než 6 700 IP kamerami a kamerami kompatibilními s ONVIF.

Klíčové vlastnosti QVR Human 2.0

 • Podpora různých zdrojů videa
  QVR Human analyzuje živé videostreamy z různých zdrojů včetně serverů RTSP, QVR Pro a QVR Elite.
 • Podpora hustoty osob v oblasti [Novinka]
  Vypočítává úroveň hustoty osob nastavením horní hranice počtu lidí v určité oblasti. Tuto funkci použijte jako upozornění, pokud někdo vstoupí do zakázané oblasti.
 • Počítání překročení čáry
  Zjišťuje počet osob, které vstoupily do vymezeného prostoru nebo z něj vystoupily. Pro každý kanál lze definovat až 4 detekční linie (rovné/lomené čáry).
 • Upozorňování na události [Novinka]
  Odesílá upozornění na události (například při překročení prahové hodnoty).
 • Přehled [Novinka]
  Zobrazte všechny kamerové kanály, detekční čáry a vytvořené úlohy. Získejte statistiky pohybu osob v reálném čase na ovládacím panelu pro lepší řízení toku osob a plynulejší provoz.
 • Chytrá zpráva [Novinka]
  Vizualizujte nashromážděná data v grafu nebo na teplotní mapě a zjistěte, jaké jsou trendy v pohybu osob. Uživatelé mohou filtrovat podle konkrétních dat a stahovat zprávy do souborů CSV.
 • Použití modulu Hailo-8™ pro zvýšení výkonu AI [Novinka]
  Nainstalujte do dozorovacího serveru QNAP modul Hailo-8™ M.2 pro akceleraci AI a zvyšte výkon rozpoznávání pomocí AI – dosáhnete vysoce efektivního, přesného a rozsáhlého inteligentního dozoru s mnohem nižšími provozními náklady.

Dostupnost

Společnost QNAP nabízí bezplatnou zkušební verzi na 1 měsíc, která zahrnuje 2 kamerové kanály pro úlohy počítání překročení čáry a hustoty osob v oblasti. Uživatelé si mohou zakoupit licenční plán pro přidání dalších kamerových kanálů.

Požadavky na systém NAS

 • QNAP NAS na bázi architektury x86 (64 bitů) s nejméně 4 GB RAM (pro ještě plynulejší funkčnost se doporučuje 8 GB RAM).
 • QTS 5.0.1 (nebo novější), QuTS hero h5.0.1 (nebo novější)

Další produktové informace můžete získat a na kompletní řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com