Společnost QNAP upgraduje aplikaci Qfiling pro organizaci souborů – přidává automatickou recyklaci a archivaci cloudových souborů


Společnost QNAP® Systems, Inc. (QNAP) uvolní upgradovanou aplikaci Qfiling 3.0, která nejenže zjednoduší organizaci souborů, ale také přidá automatickou recyklaci, a integraci Qsirch a QuMagie pro efektivní archivaci souborů a fotografií. Aplikace Qfiling 3.0 také nabízí nejen organizaci souborů na místních/vzdálených NAS a připojených úložných zařízeních a umožňuje uživatelům ukládat/archivovat data uložená na připojeném cloudovém úložišti pomocí HybridMount.

„Qfiling je populární aplikace, která pomohla domácím i podnikovým uživatelům ušetřit spoustu času díky tomu, že organizuje soubory a data do snadno spravovatelné struktury,“ řekl Josh Chen, produktový manažer společnosti QNAP. „Qfiling 3.0 nejenže přidává nové funkce, ale je nyní k dispozici i pro další modely QNAP NAS – včetně NAS základní úrovně s pamětí 1 GB.“

Kromě archivace souborů do konkrétních složek může aplikace Qfiling efektivně přesouvat soubory do koše podle podmínek archivace. Integrace s dalšími aplikacemi také umožňuje větší flexibilitu při organizaci souborů. Qfiling lze použít v aplikaci Qsirch 5.0 k provádění automatických archivačních úloh na základě vyhledávacích kritérií a také v aplikaci QuMagie 1.3 ke snadné archivaci obrovských sbírek fotografií.

Qfiling 3.0 používá licenční systém s různými úrovněmi předplatného. Bezplatná verze umožňuje uživatelům vytvořit jednu jednorázovou úlohu, jednu naplánovanou úlohu a jednu exkluzivní šablonu s využitím všech podmínek archivace a editačních modulů. Uživatelé mají k dispozici licenci Premium, která uspokojí potřeby pokročilé archivace.

Dostupnost
Qfiling 3.0 bude k dispozici od června 2020 v App Center. Pro použití Qfiling 3.0 je vyžadován QTS 4.4.1 (nebo novější) a pro optimální výkon doporučujeme NAS s alespoň 4 GB RAM.
Další informace o Qfiling najdete na https://www.qnap.com/go/solution/qfiling/