Společnost QNAP představuje zařízení NAS řady TS-x73A se čtyřjádrovým procesorem AMD Ryzen™

Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, představila zařízení NAS řady TS-x73A se čtyřjádrovým procesorem AMD Ryzen™ řady V1000 v1500B, 8 vlákny, 2,2 GHz, a sítí 2,5GbE. Tato spolehlivá a bezpečná řada NAS přináší vysokou efektivitu nákladů s mnoha funkcemi s přidanou hodnotou, včetně rozšíření PCIe, zálohování ve více cloudech, bran cloudového úložiště, různých metod zálohování a ochrany dat, a řešení pro rozšíření kapacity úložiště. Řada TS-x73A využívá operační systém QTS založený na aplikacích, ale může přejít na ZFS operační system QuTS hero a poskytnout tak uživatelům větší výběr a funkčnost.

Obrázky ve vysokém rozlišení:
TS-473A
TS-673A
TS-873A

Ve srovnání s předchozími modely představuje řada TS-x73A velký skok kupředu ve výkonu hardwaru a nabízí neuvěřitelný potenciál a možnosti rozšíření pro uživatele,“ uvedl Jason Hsu, produktový manažer společnosti QNAP, a dodal: „Díky podpoře přechodu na ZFS operační systém QuTS hero, představuje řada TS-x73A velkou hodnotu a výjimečnou investici pro uživatele s různými a vyvíjejícími se požadavky.“

Řada TS-x73A má 8GB paměť DDR4 RAM (podporuje až 64 GB, podporuje ECC RAM) a dva vestavěné sloty M.2PCIe NVMe SSD umožňují uživatelům využívat technologii Qtier a SSD cache k dosažení optimálního výkonu. Dva porty 2,5GbE RJ45 mohou zajistit přenosové rychlosti až 5 Gb/s v rámci slučování portů. Dva sloty PCIe Gen 3 x4 umožňují instalaci rozšiřujících karet pro vylepšení funkcí NAS, jako je například síťová karta 5GbE/10GbE, síťová/úložná karta QM2, bezdrátový adaptér nebo rozšiřující karta SAS/SATA pro připojení k rozšiřujícím jednotkám TL SAS, TL SATA a REXP.

Řada TS-x73A podporuje také grafické karty, což umožňuje optimalizované grafické výpočty a transformace. To může výrazně zvýšit výkon aplikací, jako jsou úpravy videí, překódování 4K UHD a zobrazování v QTS. Grafické karty lze také alokovat virtuálním počítačům přes propustnost GPU.

Řada TS-x73A podporuje pokročilé ukládání, sdílení, zálohování, synchronizaci a ochranu dat, což uživatelům pomáhá provádět každodenní úkoly produktivně. Blokové snímky usnadňují ochranu a obnovu dat a účinně snižují hrozbu ransomwaru. HBS (Hybrid Backup Sync) efektivně realizuje úlohy zálohování na lokální/vzdálené/cloudové úrovni a disponuje technologií QuDedup, která deduplikuje záložní soubory u zdroje, čímž šetří čas zálohování, prostor, šířku pásma a urychluje zálohování ve více verzích pro větší ochranu. Aplikace Qsync umožňuje účinnou synchronizaci mezi zařízením QNAP NAS a připojenými zařízeními pro akceleraci pracovních postupů.

Aplikační potenciál řady TS-x73A lze také rozšířit instalací aplikací z integrovaného QTS App Center. Dostupné aplikace vám umožní spustit více virtuálních počítačů a kontejnerů, zavést bránu cloudového úložiště, implementovat profesionální kamerový dozorovací systém a mnoho dalšího.

QuTS hero, ZFS operační systém pro NAS od společnosti QNAP, zajišťuje komplexní integritu dat, redukci dat (inline deduplikace, komprese a komprimace dat) a mnoho dalšího pro vytvoření optimálního prostředí k ochraně podnikových dat. Díky podpoře QTS i QuTS hero poskytuje řada TS-x73A uživatelům výjimečnou volbu pro prioritizaci požadavků na výkon, aplikace a integritu dat.

Klíčové specifikace nových produktů
TS-473A-8G: 4 diskové pozice, 8GB paměť DDR4 (1 x 8 GB)
TS-673A-8G: 6 diskové pozice, 8GB paměť DDR4 (1 x 8 GB)
TS-873A-8G: 8 diskové pozice, 8GB paměť DDR4 (1 x 8 GB)

Stolní model; čtyřjádrový procesor AMD Ryzen™ řady V1000 v1500B, 8 vláken, 2,2 GHz; 2x dvoukanálová paměť DDR4 SODIMM RAM (až 64GB, podpora ECC RAM); rychlovýměnné 2,5″/3,5″ pevné disky SATA 6 Gb/s nebo SSD; 2x porty 2,5GbE RJ45 LAN (kompatibilní s 1GbE); 2x sloty M.2 2280 PCIe Gen3 x1; 2x sloty PCIe Gen 3 x4; 3x porty USB 3.2 Gen 2 typu A, 1x port USB 3.2 Gen 1 typu C

Dostupnost
Řada TS-x73A bude brzy k dispozici. Další informace můžete získat a na kompletní řadu QNAP NAS se můžete podívat na www.qnap.com.