Společnost QNAP představuje síťový dozorovací server NVR QVP-41B

Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, představila nový síťový dozorovací server NVR – QVP-41B – který integruje switch Power-over-Ethernet (PoE) se šestnácti 30wattovými gigabitovými porty PoE, dvěma kombinovanými porty RJ45/SFP a dvěma porty pro správu hostitelů 2,5GbE, podporuje všechny druhy zařízení PoE a vytváří inteligentní dozorovací infrastrukturu. Model QVP-41B je poháněn čtyřjádrovým procesorem Intel® Celeron® J4125 a je vybaven čtyřmi 3,5″ pozicemi pro disky SATA, které poskytují velký úložný potenciál a vysokorychlostní síťové připojení splňující požadavky na monitorování malých/středně velkých prostředí.

Obrázky ve vysokém rozlišení: QVP-41B

S vestavěným 140W PoE a podporou až 24 kamer poskytuje QVP-41B kompletní možnosti síťového serveru pro dozorování. Pomocí aplikace QVR Smart Client společnosti QNAP lze také současně nahrávat a sledovat dozorovací kanály,“ uvedl Alan Kuo a dodal: „Pořízené záznamy lze inteligentně analyzovat pomocí aplikace QVR Smart Search a pro rozsáhlá nasazení (například v maloobchodě) lze všechny servery QVR Pro včetně QVP-41B centrálně spravovat prostřednictvím QVR Center společnosti QNAP.“

Zařízení QVP -41B je kompatibilní s normou IEEE 802.3at PoE+ a má šestnáct portů s 30wattovým gigabitovým PoE. Zařízení QVP-41B může poskytovat celkem 140 wattů, aby uspokojilo požadavky bullet kamer, kamer typu rybí oko, kamer 4K PTZ a kamer Speed Dome vyhovujících standardu ONVIF®; nebo vysoce výkonných zařízení, jako je kamera 4K PTZ, IP telefony, LED světla a digitální zobrazovací zařízení. QVP-41B podporuje inteligentní funkce řízení PoE včetně plánování, prioritizace napájení a zakázání a povolení napájení pro pracovníky IT k centrální správě všech zařízení.

QVP-41B používá dozorovací software QVR Pro společnosti QNAP a je kompatibilní s dalšími dozorovacími aplikacemi. QVP Center dokáže centrálně spravovat a monitorovat více serverů QVR Pro a přijímat oznámení o událostech, QVR Smart Search dokáže vyhledat záznamy událostí v zadaném čase a oblasti, a QVR Pro Client umožňuje monitorovat různé platformy a flexibilně přepínat mezi živým zobrazením a režimem přehrávání a mít tak plnou kontrolu nad monitorovanými oblastmi.

Zařízení QVP-41B má moderní design a tichý systém chlazení, kombinuje funkce PoE swiche, NVR, NAS a routeru a poskytuje výstup HDMI 2.0 pro přímé přehrávání živých přenosů v rozlišení až 4K (3840×2160) 60 Hz. Díky konsolidaci funkcí vícero zařízení v tichém a stylovém provedení splňuje zařízení QVP-41B požadavky na inteligentní dozorování v prostředí maloobchodu.

Hlavní specifikace
Čtyřjádrový procesor Intel® Celeron® J4125, 8GB DDR4 RAM, 4 x 3,5″ diskové pozice SATA 6 Gb/s, 2 x sloty M.2 SATA; 16 x porty RJ45 Gigabit 802.3at 30W PoE, 2 x kombinované porty Gigabit RJ45/SFP, 2 x porty pro správu hostitele 2,5GbE; 3 x porty USB 3.0, 2 x HDMI 2.0

Dostupnost
Síťový dozorovací server QVP-41B NVR bude brzy k dispozici. Pro více informací o QVP-41B navštivte www.qnap.com.