Společnost QNAP představuje QVR Human, řešení pro počítání lidí s cílem optimalizovat provozní efektivitu maloobchodů

Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, představila QVR Human – řešení pro počítání lidí v zařízení QNAP NAS, které analyzuje živé video streamy (ze serverů RTSP nebo QVR Pro) a poskytuje početní data a analytické údaje v reálném čase. QVR Human umožňuje uživatelům optimalizovat provozní efektivitu a zvyšovat míru konverze v maloobchodních prodejnách.

QVR Human umožňuje maloobchodům vypočítávat pohyb zákazníků, populární pokladní pulty a sekce v obchodech a získat přehled o špičkách. Statistiky analyzované nástrojem QVR Human umožňují uživatelům objevovat způsoby, jak zvýšit prodejní konverzi, optimalizovat harmonogramy zaměstnanců a zvýšit efektivitu služeb a marketingu. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní QVR Human mohou uživatelé snadno definovat oblasti sledování pomocí grafického rozhraní, spravovat několik kamerových kanálů a monitorovat předchozí data v grafu.

QVR Human umožňuje inteligenci dat a poskytuje podnikům komplexní data z hlediska počítání lidí. Maloobchodní podniky mohou získat lepší přehled o provozu na základě ověřených statistik a nemusí se spoléhat na osobní pozorování,“ uvedl Xavier Hsu, produktový manažer společnosti QNAP.

QVR Human API je také k dispozici pro systémové integrátory pro získávání provozních dat, což umožňuje kombinovat data o počtu lidí s daty POS, jenž uživatelům umožňuje plánovat prodejní strategii a zvyšovat míru konverze a tržby.

Dostupnost
QVR Human je k dispozici v QTS App Center pro QNAP NAS na platformě x86. Společnost QNAP nabízí bezplatnou měsíční zkušební dobu*, která zahrnuje 1 kamerový kanál se 4 detekčními linkami. Uživatelé si mohou zakoupit licenční plán pro přidání dalších kamerových kanálů.

*Každé zařízení NAS je omezeno na jednu bezplatnou zkušební verzi QVR Human. Pro aktivaci bezplatné zkušební verze musí být nainstalována nejnovější verze QVR Human.

Pro QVR Human společnost QNAP doporučuje TVS-672XT a TVS-872XT.

Požadavky na systém NAS
– QNAP NAS na bázi architektury x86 (64 bitů) s nejméně 4 GB RAM (pro ještě plynulejší funkčnost se doporučuje 8 GB RAM).
– QTS 4.5.1 (nebo novější).
– Container Station 1.9 (nebo novější) je třeba nainstalovat dříve, než je možné použít QVR Human.

Další informace o produktech můžete získat a na kompletní produktovou řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.