Společnost QNAP představuje NASbook TBS-464 s M.2 NVMe SSD

Společnost QNAP® Systems, Inc. uvedla na trh kompaktní a univerzální NASbook TBS-464, který je navržen pro malé pracovní prostory a mobilní pracovníky. Zařízení TBS-464 využívá čtyři disky M.2 NVMe SSD pro ukládání dat a podporuje funkci HybridMount, která umožňuje připojit úložiště z cloudu a zapnout lokální ukládání do cache. Tak je možné pracovat s online soubory stejně rychle jako s lokálními soubory. Multifunkční a téměř bezhlučné zařízení TBS-464 nabízí dva výstupy HDMI 2.0 4K 60Hz, hardwarově akcelerované překódování a streamování, a je vybaven technologií QNAP KoiMeeter pro videokonference a bezdrátové prezentace. Díky dvěma portům 2,5GbE může TBS-464 NASbook dosáhnout rychlosti až 5 Gb/s pomocí funkce Slučování portů.

Obrázky ve vysokém rozlišení: NASbook TBS-464

NASbook TBS-464 nabízí seriózní výkon a kompletní podnikové aplikace v malém, přenosném provedení. Bezproblémovou integrací cloudových úložišť nabízí zařízení TBS-464 kombinované výhody přenosnosti a úložné flexibility pro zvýšení možností moderních kanceláří a studií,“ uvedl Joseph Ching, produktový manažer společnosti QNAP, a dodal: „Díky možnosti provádět v zařízení TBS-464 lokální caching cloudových souborů mohou uživatelé využívat přístupové rychlosti, jako kdyby pracovali v prostředí LAN.“

Zařízení TBS-464 je vybaveno čtyřjádrovým čtyřvláknovým procesorem Intel® Celeron® N5105/ N5095 (s navýšením až na 2,9 GHz) s šifrovacím modulem Intel® AES-NI, 8GB pamětí DDR4 a porty USB 3.2 Gen 1 pro rychlejší přenos dat. Zařízení TBS-464 se dodává s operačním systémem QTS 5, který poskytuje uživatelské prostředí nové generace a optimalizované uživatelské rozhraní. HBS (Hybrid Backup Sync) efektivně realizuje úlohy zálohování na lokální/vzdálené/cloudové úrovni; blokové snímky usnadňují ochranu a obnovu dat a účinně snižují hrozby ransomwaru; HybridMount poskytuje brány cloudového úložiště, které integrují soukromé a veřejné cloudové úložiště a umožňují ukládání do lokální cache.

TBS-464 podporuje přehrávání médií v televizoru/na monitoru prostřednictvím dvou výstupů HDMI 2.0 (až 4K při 60 Hz) a převádí videa 4K do univerzálních formátů, které lze hladce přehrávat na různých zařízeních. Zařízení je také dokonale vhodné pro streamování médií pomocí Plex®. TBS-464 lze také použít s QNAP KoiMeeter pro vytvoření vysoce kvalitního videokonferenčního systému a umožnění bezdrátové prezentace.

Řada TBS-464 je flexibilní a univerzální. Úložnou kapacitu lze rozšířit připojením úložných rozšiřujících jednotek TL a TR. Podniky a organizace mohou také okamžitě těžit z různých aplikací TBS-464. QmailAgent centralizuje více e-mailových účtů; Qmiix integruje řešení iPaaS (Integration Platform as a Service), které umožňuje propojit aplikace a zařízení s QNAP NAS; Qfiling automatizuje uspořádání vašich souborů; Qsirch umožňuje rychle vyhledat všechny potřebné dokumenty. Funkce TBS-464 lze také rozšířit instalací aplikací z integrovaného QTS App Center.

Klíčové specifikace:
TBS-464-8G: Čtyřjádrový procesor Intel® Celeron® N5105/N5095 (s navýšením až 2,9 GHz); 8GB dvoukanálová paměť DDR4; 4x slot pro M.2 2280 NVMe Gen3x2 SSD; 2x porty RJ45 2,5GbE, 1x port RJ45 1GbE; 2x výstupy HDMI 2.0 (4K při 60 Hz); 2x porty USB 3.2 Gen1, 3x porty USB 2.0; snímač IR (IR dálkový ovládač se prodává samostatně)