Společnost QNAP představuje NAS TS-233, chytré řešení pro ukládání dat a spolupráci, ideální pro hybridní práci

Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, představila 2pozicové TS-233 zařízení NAS vhodné pro domácí/kancelářské prostředí. Díky elegantnímu designu a tichému ventilátoru poskytuje TS-233 cenově výhodné řešení pro centralizované úložiště, zálohování, sdílení souborů a multimédia s bohatými aplikacemi pro NAS pro vyšší produktivitu a neomezenou zábavu.

Obrázky ve vysokém rozlišení: TS-233

TS-233 je vybavena čtyřjádrovým procesorem ARM Cortex® A55 s integrovanou 2GB pamětí. Lze jej použít s 3,5″ disky SSD SATA 6Gb/s a podporuje akceleraci šifrování AES-NI, takže poskytuje bezpečné a vysokorychlostní zálohování/obnovu, přístup k souborům a sdílení. Díky integrovanému procesoru NPU (Neural network Processing Unit) zvyšuje TS-233 také výkon QNAP AI Core (modul s umělou inteligencí pro rozpoznávání obrázků) pro vysokorychlostní rozpoznávání obličejů a objektů.

TS-233 splňuje mnoho požadavků pro domácí uživatele a malé firmy. Domácí uživatelé ocení centralizované zálohování, řešení osobního cloudu a multimediální možnosti, zatímco kanceláře a organizace mohou těžit ze zjednodušeného ukládání, snadné synchronizace/sdílení souborů a spolupráce, které mohou umožnit vzdálenou a hybridní práci,“ řekl Jerry Deng, produktový manažer společnosti QNAP.

Nová TS-233 je vybavena nejnovějším operačním systémem QTS 5.0 s bohatými aplikacemi NAS pro domácnosti a firmy: File Station zjednodušuje přístup k souborům NAS, jejich sdílení a správu prostřednictvím webového prohlížeče; Hybrid Backup Sync můžete snadno zálohovat soubory z NAS do cloudu nebo jiného NAS a splnit tak strategii zálohování 3-2-1.; Qsync umožňuje efektivní synchronizaci souborů mezi více uživateli a zařízeními. Díky multimediálním aplikacím, jako jsou QuMagie, Video Station a Music Station, mohou uživatelé QNAP NAS centrálně ukládat a spravovat všechny své fotografie, videa a hudební soubory. TS-233 navíc podporuje technologii ARM NEON, která urychluje zpracování videa pro lepší zážitek ze zábavy.

Klíčové specifikace

  • TS-233: Stolní model se dvěma diskovými pozicemi; čtyřjádrový procesor ARM Cortex® A55 (až 2,0 GHz), 2 GB RAM; podporuje 3,5″/2,5″ SATA 6Gb/s HDD/SSD vyměnitelné za provozu; 1 x port RJ45 Gigabit Ethernet, 1 x port USB 3.2 Gen 1 typu A, 2 x porty USB 2.0 typu A; 1 x 8cm tichý ventilátor

Další informace můžete získat a na kompletní řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.