Společnost QNAP představuje KoiRetail, řešení pro chytrý maloobchod s analýzou dat na bázi umělé inteligence

Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, představila KoiRetail – řešení pro chytrý maloobchod, které poskytuje analýzu videí na bázi umělé inteligence (AI) a pomáhá malým obchodům, maloobchodníkům a nákupním centrům získat přehled o chování zákazníků a obchodním výkonu.

KoiRetail pomáhá uživatelům při budování obchodních strategií založených na aktivitách zákazníků v obchodech na základě teplotních map, mírou dlení a aktivních oblastí. Pro lepší přehled lze také vytvořit zákaznické profily a vše je přístupné prostřednictvím uživatelsky přívětivého rozhraní.

KoiRetail podporuje detekci mezi kamerami pomocí technologie opětovné identifikace v cloudových službách, která dokáže rozpoznat stejnou osobu zachycenou několika kamerami současně, což maloobchodníkům umožňuje získat jasné profily zákazníků pro přesnější plánování marketingových strategií.

Neschopnost získat spolehlivé zdroje dat pro analýzu chování zákazníků a pro měření marketingové účinnosti jsou běžné problémy maloobchodníků,“ řekl Bun Chen, produktový manažer společnosti QNAP a dodal: „Výkonné funkce produktu KoiRetail poskytují maloobchodníkům řešení šitá na míru pro analýzu zvyků zákazníků, poptávky po produktech a mnoho dalšího.“

Dostupnost
Uživatelé se mohou obrátit na QNAP tým KoiRetail a zjistit, jak mohou pomocí KoiRetail vytvořit řešení pro chytrý maloobchod.