Společnost QNAP představuje dva modely úložné jednotky JBOD USB 3.2 Gen 2

Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes představila dva modely úložné jednotky JBOD USB 3.2 Gen 2 typu C, 8-pozicový desktopový model TL-D800C a 12-pozicový model s montáží do racku a redundantním napájecím zdrojem – TL-R1200C-RP pro NAS, PC a servery. Víceúčelové zařízení TL USB JBOD lze použít k rozšíření úložného prostoru QNAP NAS a také může sloužit jako úložiště pro PC a NAS. TL USB JBOD nabízí pohodlné sdílení souborů napříč platformami a vysokou flexibilitu pro uživatele – funguje jako vysoce efektivní a intuitivní možnost rozšíření úložiště.

Obrázky ve vysokém rozlišení:
TL-D800C
TL-R1200C-RP

Uživatelé QNAP NAS mohou se zařízením NAS používat TL-D800C a TL-R1200C-RP, včetně nastavení parametrů RAID a vytvoření úložného zásobníku pomocí aplikace Úložiště a snímky v QTS. TL-D800C a TL-R1200C-RP lze také používat jako externí úložné zařízení NAS. Uživatelé systémů Windows®, Mac® a Ubuntu® mohou pomocí desktopového nástroje QNAP JBOD Manager rychle získávat a zobrazovat informace o stavu JBOD, zdraví, rychlosti otáčení ventilátoru a kontrolovat aktualizace firmwaru.

„Nejnovější jednotka JBOD QNAP USB 3.2 Gen 2 nabízí rychlejší přenos dat a větší kapacitu než jiné jednotky JBOD na trhu a je kompatibilní s řadou modelů QNAP NAS, počítači a servery,“ řekl Jason Hsu, produktový manažer společnosti QNAP. „QNAP JBOD Manager vysoce integruje všechny operační systémy, aby uživatelé mohli rychle získávat informace o JBOD.“

Balíček TL-D800C a TL-R1200C-RP obsahuje jeden kabel USB Gen 2 typu C – typu A a uživatelé si mohou koupit další kabel USB Gen 2 typu C – USB Gen 2 typu C pro hostitele s rozhraním typu C. TL-D800C a TL-R1200C-RP podporují vzdálené přenosy souborů, které uživatelům umožňují rychlou a bezproblémovou migraci dat. Díky vzdálenému přenosu souborů a funkci plug and play jednotky JBOD může TL USB JBOD přesunutý na jiné místo okamžitě pracovat s hostitelským zařízením běžícím na stejném operačním systému, což usnadňuje a zjednodušuje migraci dat.

Uživatelé mohou také každý disk využívat jako samostatný externí úložný prostor a použít jej jako vyměnitelnou jednotku pro větší flexibilitu. Nejnovější zařízení TL USB JBOD podporuje 3,5″ nebo 2,5″ HDD nebo SSD SATA 6 Gb/s a model s montáží do racku nabízí redundantní napájecí zdroj pro zajištění nepřetržitého provozu systému. Pro kompatibilní modely QNAP NAS a scénáře použití navštivte https://www.qnap.com/go/compatibility-expansion/.

Klíčové specifikace nových modelů

Jednotlivý napájecí zdroj:
TL-D800C: Desktopová jednotka, k dispozici 8 pozic pro disky SATA 6 Gb/s, USB 3.2 Gen 2 10 Gb/s typu C

Redundantní napájecí zdroj:
TL-R1200C-RP: 3U jednotka s montáží do racku, k dispozici 12 pozic pro disky SATA 6 Gb/s, USB 3.2 Gen 2 10 Gb/s typu C

Dostupnost
Nové modely TL-D800C a TL-R1200C-RP budou brzy k dispozici. Další informace můžete získat a na kompletní řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.