Společnost QNAP představuje čtyřjádrové 9pozicové zařízení NAS TS-932PX

Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes představila TS-932PX, kompaktní 9pozicové zařízení NAS se čtyřmi 2,5″ vyhrazenými pozicemi SATA 6Gb/s pro SSD cache, dvěma porty 10GbE SFP+ a 2,5GbE RJ45. TS-932PX podporuje zálohování ve více cloudech, brány cloudového úložiště, vzdálený přístup, správu fotografií pomocí umělé inteligence a další funkce pro MSP k vytvoření efektivního vysokorychlostního síťového prostředí.

Obrázky ve vysokém rozlišení: TS-932PX

S čtyřjádrovým 1,7GHz procesorem, 4GB pamětí DDR4 RAM (rozšiřitelnou na 16 GB), dvěma porty 10GbE SFP+ a dvěma porty 2,5GbE poskytuje TS-932PX výkon a konektivitu, díky níž se pro podniky a organizace stane síť příští generace realitou. Zařízení TS-932PX je vyjádřením trvalého závazku společnosti QNAP v oblasti podpory vysokorychlostních sítí spolu s dalšími řešeními, jako jsou řízené/neřízené switche 10GbE/2,5GbE a síťové adaptéry z produkce společnosti QNAP.

Pro maximalizaci výkonového zisku z připojení 10GbE a 2,5GbE obsahuje zařízení TS-932PX čtyři vyhrazené 2,5″ pozice SATA 6Gb/s pro SSD cache a technologii Qtier pro automatické stupňování dat. Trvanlivost a dlouhodobý výkon vašich disků SSD lze také maximalizovat použitím extra nadměrného využívání SSD (SSD over-provisioning).

„Porty 10GbE SFP+ a 2,5GbE RJ-45 na NAS TS-932PX poskytují efektivní vysokorychlostní síťové připojení pro podniky a organizace,“ uvedl Jason Hsu a dodal: „S vyhrazenými diskovými pozicemi pro SSD cache může zařízení TS-932PX také plně využívat tuto rozšířenou šířku pásma sítě k posílení virtualizace a dalších náročných aplikací.“

Aplikace využívající operační systém zařízení TS-932PX poskytuje mnoho řešení pro různé podnikové potřeby. HybridMount a VJBOD Cloud poskytuje souborové a blokové cloudové brány pro využívání cloudových prostředí, QVR Pro poskytuje profesionální dozorovací řešení a Hybrid Backup Sync nabízí nástroje pro zálohování, obnovu a synchronizaci, které zajišťují dobrou ochranu vašich dat. K dispozici je také Centrum oznámení, které centralizuje všechna systémová upozornění a varování pro zjednodušené úkoly správy, a Security Counselor, který vyhledává malware a poskytuje rady pro posílení nastavení zabezpečení.

Úložná kapacita TS-932PX může být také snadno rozšířena tak, aby vyhovovala rostoucím požadavkům na úložiště a podnikání použitím úložných USB rozšiřujících jednotek řady TL a TR společnosti QNAP.

Klíčové specifikace
TS-932PX-4G: 9pozicový stolní model; rychlovýměnné diskové pozice 5 x 3,5″ SATA 6Gb/s; 4 x 2,5“ diskové pozice SATA 6Gb/s; čtyřjádrový procesor Annapurna Labs AL324 1,7GHz, 1x slot SODIMM DDR4 se 4GB RAM (podporuje až 16 GB); 2 x porty 10GbE SFP+, 2 x porty 2,5GbE (2,5G/1G/100M) RJ45; 3 x porty USB 3.2 Gen 1