Společnost QNAP představuje bezlicenční komplexní řešení zálohování pro WordPress

MARS pomáhá majitelům webových stránek zjednodušit zálohování, obnovu a migraci WordPress

WordPress stojí za 40 % webových stránek na světě a výpadek webu může organizacím i jednotlivcům způsobit obrovské ztráty. Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti počítačových, síťových a úložných řešení, posílila své bezlicenční komplexní řešení zálohování/obnovy o podporu systému WordPress uvedením zcela nové služby Multi-Application Recovery Service (MARS). Podniky a majitelé webových stránek mohou snadno využívat uživatelsky přívětivé rozhraní MARS a spolehlivý QNAP NAS k zálohování, obnově a migraci webů WordPress, čímž se zjednoduší správa zálohování a obnovení služeb webových stránek v co nejkratším čase.

V důsledku stále častějších kybernetických útoků je zálohování webu zapotřebí více než kdy dřív. Při plánování zálohování webu se mnoho uživatelů může potýkat se složitostí operací zálohování, obnovy a migrace systému WordPress,“ uvedl Haru Lin, produktový manažer společnosti QNAP, a dodal: „Služba QNAP MARS umožňuje mimořádně snadné zálohování webu a je optimalizována pro zálohování souborů a databází WordPress na QNAP NAS.“

Efektivní zálohování/obnovení WordPress a migrace stránek
Mnoho uživatelů své WordPress stránky nezálohuje kvůli složitým zálohovacím postupům, jiní se spoléhají na zálohovací služby hostitele WordPress, ale přehlížejí rizika poškození systému nebo kybernetických útoků. S QNAP MARS bez licence mohou uživatelé dávkově zálohovat soubory a databáze WordPress a využívat plánování zálohování podle četnosti aktualizací webových stránek, čímž se sníží náklady na zálohování a jeho složitost. Zálohy lze navíc použít i pro libovolného hostitele WordPress, takže obnova/migrace webu je rychlá a snadná.

QNAP NAS podporuje snímky proti hrozbám ransomwaru
Jako soukromý cloud poskytuje QNAP NAS spolehlivé datové úložiště, které zabraňuje ztrátě dat v důsledku kybernetických útoků nebo selhání hardwaru, a uživatelé mají větší kontrolu nad svými zdroji a zálohovanými daty. Snímky s více verzemi mohou účinně zmírnit hrozby ransomwaru a zvýšit tak ochranu dat. Kapacitu QNAP NAS lze rozšířit připojením úsporných rozšiřujících jednotek úložiště, čímž lze splnit větší požadavky na zálohovací kapacitu při růstu webových stránek.

Další informace o řešení zálohování QNAP pro WordPress