Společnost QNAP představuje aplikace QVR Center a QVR Guard, které rozšiřují dozorovací možnosti QVR Pro a poskytují řešení záznamů s technologií failover

Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes oznámila oficiální uvedení QVR Center a QVR Guard, dvou komplexních aplikací pro QVR Pro, které posilují centrální správu a failover s vysokou dostupností v QVR Pro.

„Společnost QNAP pokračuje ve vývoji pokročilých dozorovacích aplikací s cílem uspokojit rostoucí potřeby pro komplexní dozorovací prostředí. QVR Center nabízí platformu centrální správy pro větší počet QVR Pro, zatímco QVR Guard poskytuje spolehlivou redundanci pro QVR Pro a zajišťuje nepřerušitelné záznamy z dozorování,“ uvedl David Tsao, produktový manažer QNAP.

QVR Center zjednodušuje úkoly dozorování umožněním centrální správy většího počtu QVR Pro zavedených v kancelářích, školách, veřejných prostorech, na pracovištích a dalších prostředích. Uživatelé také mohou centrálně monitorovat živé kanály, přehrávat záznamy z dozorování a přijímat oznámení o událostech z většího počtu QVR Pro, aby bylo možné rychleji reagovat na události.

QVR Guard je aplikace pro správu failoveru s vysokou dostupností na ochranu QVR Pro před systémovým selháním a pro zajištění nepřerušitelných záznamů z dozorování. QVR Guard disponuje funkcí failover, která automaticky přebírá úlohy zaznamenávání ze serveru QVR Pro, pokud se vyskytne nějaká nečekaná systémová závada nebo selhání hardwaru. Soubory záznamů se ukládají do QVR Guard NAS, dokud se systém QVR Pro nerestartuje a nezačne normálně fungovat.

Dostupnost
QVR Center a QVR Guard jsou nyní k dispozici v QTS App Centru.
Zjistěte si více o QVR Center na webu https://www.qnap.com/solution/qvr-center/en/
Zjistěte si více o QVR Guard na webu https://www.qnap.com/solution/qvr-guard/en/

Požadavky na systém
QVR Center

  1. QNAP NAS na bázi architektury x86 (64 bitů) s nejméně 2 GB RAM.
  2. QTS 4.3.3 (nebo novější).
  3. Container Station 1.7.2551 (nebo novější) je třeba nainstalovat, ještě než začnete použítvat QVR Center.

QVR Guard

  1. QNAP NAS na bázi architektury x86 (64 bitů) s nejméně 4 GB RAM (pro ještě plynulejší funkčnost se doporučuje 8 GB RAM).
  2. QTS 4.3.3 (nebo novější).
  3. Container Station 1.7.2551 (nebo novější) je třeba nainstalovat, ještě než začnete použítat QVR Guard.