Společnost QNAP představuje 2,5GbE NAS řady TS-x31P3 se čtyřjádrovým 1,7GHz procesorem


Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes představila zařízení 2,5GbE NAS řady TS-x31P3 se čtyřjádrovým 1,7GHz procesorem. Řada TS-x31P3 je k dispozici ve dvoupozicových a čtyřpozicových modelech a poskytuje plynulé přehrávání multimédií, podporuje zálohování pomocí snímků a HBS (Hybrid Backup Sync) pro lokální, vzdálené a cloudové zálohování. Řada TS-x31P3 je doporučována pro domácí a kancelářské uživatele, kteří chtějí využívat sítě 2,5GbE k urychlení každodenního používání a obnovy po havárii.

Obrázky ve vysokém rozlišení:
TS-431P3
TS-231P3

S porty 1GbE a 2,5GbE řada TS-x31P3 uživatelům umožňuje snadno zavést vysokorychlostní sítě. Aby bylo možné dosáhnout rychlejšího zálohování a plynulejší streamování médií, pro připojení modelu řady TS-x31P3 ke switchi 2,5GbE, lze použít stávající kabely CAT5e/CAT6. Tři porty USB 3.2 Gen 1 umožňují uživatelům připojit různé periferie a zařízení – včetně rozšiřujících jednotek pro pružné rozšíření úložné kapacity TS-x31P3. Řada TS-x31P3 je standardně dodávána s 2GB nebo 4GB RAM a podporuje až 8GB RAM.

„Řada TS-x31P3 poskytuje domácnostem a kancelářím přístupné řešení pro zavedení 2,5GbE NAS. Se čtyřjádrovým 1,7GHz procesorem a až 8GB RAM je zařízení TS-x31P3 spolehlivé pro každodenní použití v široké škále úkolů, včetně ukládání, zálohování, streamování médií a dalších,“ uvedl Jason Hsu, produktový manažer společnosti QNAP.

Aplikace Centrum oznamování v zařízení TS-x31P3 sdružuje všechny události a upozornění systému QTS a poskytuje uživatelům řešení pro oznámení v jedné aplikaci. Aplikace Security Counselor vyhodnocuje a doporučuje nastavení zabezpečení zařízení pro zlepšení zabezpečení NAS. HBS uživatelům umožňuje zálohovat data v zařízení NAS do jiného zařízení NAS nebo do cloudového úložiště, aby jedna kopie byla mimo pracoviště a bylo zajištěno vyšší zabezpečení dat. Podporovány jsou také snímky, aby pomohly uživatelům zmírnit hrozbu ransomwaru a náhodného odstranění/úpravy souborů.

Vestavěné centrum aplikací, App Center v QTS, poskytuje širokou škálu aplikací pro zvýšení produktivity: Surveillance Station umožňuje vytvoření bezpečného dozorovacího systému; Qsync automaticky synchronizuje soubory mezi NAS, mobilními zařízeními a počítači; Container Station umožňuje přímé hostování aplikací LXC a Docker®; QmailAgent centralizuje správu většího počtu e-mailových účtů; Notes Station 3 umožňuje společné vytváření poznámek; Qfiling automatizuje organizaci souborů; a Qsirch umožňuje uživatelům rychle vyhledávat soubory. Uživatelé si také mohou stáhnout doprovodné mobilní aplikace, aby mohli vzdáleně přistupovat ke svému zařízení NAS a zvýšit tak efektivitu práce.

Klíčové specifikace

  • TS-231P3-2G: Čtyřjádrový procesor Annapurna Labs AL314 1,7 GHz, 2GB RAM
  • TS-231P3-4G: Čtyřjádrový procesor Annapurna Labs AL314 1,7 GHz, 4GB RAM
  • TS-431P3-2G: Čtyřjádrový procesor Annapurna Labs AL314 1,7 GHz, 2GB RAM
  • TS-431P3-4G: Čtyřjádrový procesor Annapurna Labs AL314 1,7 GHz, 4GB RAM

Stolní model; jeden paměťový slot DDR3L SODIMM (podporuje až 8GB); rychlovýměnné diskové pozice 2,5″/3,5″ SATA 6Gb/s HDD/SSD; 1 x port 2,5 GbE RJ45, 1 x port GbE; 3 x porty USB 3.2 Gen 1; 1 x USB tlačítko pro kopírování jedním dotykem