Společnost QNAP představuje 18pozicové zařízení NAS TS-h1886XU-RP R2

Společnost QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, představila nový model zařízení NAS do racku podnikové třídy, TS-h1886XU-RP R2, které využívá QuTS hero, souborový systém na bázi ZFS. Zařízení TS-h1886XU-RP R2 je vybaveno procesorem Intel® Xeon® D-1622 a 32GB pamětí DDR4 s ECC (Error Correcting Code) a poskytuje spolehlivý výkon serverové třídy, který pomáhá podnikům řešit moderní podnikové IT výzvy, včetně vysokorychlostního centralizovaného úložiště souborů, virtualizace, zálohování, obnovy po havárii a brány cloudového úložiště.

Obrázky ve vysokém rozlišení: TS-h1886XU-RP R2

TS-h1886XU-RP R2 poskytuje podnikům vysoce výkonné a cenově výhodné zařízení 10GbE NAS. Oproti svému předchůdci má čtyři porty 2,5GbE, což zefektivňuje přenos souborů a sdílení informací. Model TS-h1886XU-RP R2 je plně vybaven pro podporu virtualizačních aplikací, vzdáleného zálohování a obnovy po havárii, cloudových úložných bran a správy zabezpečení, aby maximalizoval efektivitu a hodnotu podnikového IT,“ uvedl Jerry Deng, produktový manažer společnosti QNAP.

TS-h1886XU-RP R2 pro montáž do racku 2U slouží jako hybridní úložné zařízení s dvanácti 3,5″ pozicemi pro disky SATA 6 Gb/s a šesti 2,5″ sloty pro disky SSD SATA 6 Gb/s. Zařízení je vybaveno dvoukanálovou pamětí DDR4 ECC (s možností rozšíření až na 128 GB), která dokáže detekovat a opravovat chyby v jednotlivých bitech, a dvěma redundantními zdroji napájení pro zvýšení spolehlivosti systému. Má tři sloty PCIe, z nichž jeden má předinstalovanou dvouportovou rozšiřující síťovou kartu 10GbE SFP+, která podporuje vysoce výkonné protokoly RDMA (včetně RoCE a RoCEv2), což výrazně snižuje zatížení procesoru a latenci aplikací. Sloty PCIe umožňují přidání vysokorychlostních síťových karet 25GbE, základní grafické karty (podporuje akceleraci aplikací s umělou inteligencí, jako je rozpoznávání obrazu), karty QM2 pro přidání M.2 SSD cache nebo rozšiřující karty SAS pro připojení více rozšiřujících úložných zařízení a dosažení úložiště na úrovni PB.

Zařízení TS-h1886XU-RP R2 používá operační systém QuTS hero na bázi ZFS. Souborový systém ZFS je navržen s důrazem na integritu dat, je samoopravný a kompatibilní se systémem WORM (Write Once, Read Many Times). Podporuje také technologii inline deduplikace a komprese dat na úrovni bloků pro optimální využití úložiště, rychlejší přenos dat a delší životnost SSD. Nabízí také až 65 535 snímků a funkci SnapSync v reálném čase pro úplný záznam stavu systému a dat. QNAP App Center také nabízí široký výběr aplikací, které rozšiřují potenciál NAS, včetně nativního hostování virtuálních počítačů a kontejnerů, flexibilního lokálního/vzdáleného/cloudového zálohování, zálohování Google™ Workspace a Microsoft 365®, zálohování virtuálních počítačů VMware® a Hyper-V, nastavení brány cloudového úložiště pro nasazení hybridního cloudu s podporou WireGuard VPN.

Klíčové specifikace
TS-h1886XU-RP-R2-D1622-32G: Procesor Intel® Xeon® D-1622 4 jádra/8 vláken 2,6 GHz (navýšení až na 3,2 GHz), 32 GB DDR4 ECC RAM (2 x 16 GB, až 128 GB); používá operační systém QuTS hero

Montáž do racku 2U, 12 x 3,5″ pozice pro disky SATA, 6 x 2,5″ slot pro SSD, disky SATA 6 Gb/s s možností výměny za provozu, paměť DDR4 ECC až 128 GB; 4 x 2,5GbE RJ45, 2 x sloty PCIe Gen 3 x4 (z nichž jeden je předinstalován s dvouportovou 10GbE SFP+ Smart NIC), 1 x slot PCIe Gen 2 x4; 2 x porty USB 3.2 Gen 1 (5 Gb/s), duální napájecí zdroje 550 W. Flexibilní přepínání operačních systémů QuTS hero/QTS.

Další informace můžete získat a na kompletní sortiment společnosti QNAP se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.