Společnost QNAP oznamuje oficiální vydání Qmiix, nového automatizačního řešení pro digitální transformaci napříč platformami

Společnost QNAP® Systems, Inc. (QNAP), přední dodavatel výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes oficiálně představila řešení pro automatizaci pracovních postupů, Qmiix. Automatizace pracovních postupů může podnikům velmi pomoci při snižování času, úsilí a nákladů souvisejících s digitálními pracovními postupy, a Qmiix poskytuje bezlicenční integrační platformu jako řešení iPaaS, které automatizuje definované pracovní postupy. Uživatelé Qmiix mohou nastavit interakce mezi více cloudy, zařízeními QNAP NAS a dalším softwarem pro flexibilní a okamžité zvýšení produktivity.

„Qmiix automatizuje akce mezi QNAP NAS, cloudovými službami, sociálními sítěmi a aplikacemi pro zasílání zpráv, což uživatelům umožňuje zjednodušit procesy, jako je zálohování, zveřejňování a oznámení událostí,“ uvedl Aseem Manmualiya, produktový manažer společnosti QNAP, a dodal: „Qmiix je také zcela bez licence a chceme pozvat všechny uživatele QNAP z celého světa, aby si toto řešení vyzkoušeli.“

Do oficiální verze Qmiix, která vychází z univerzálních aplikací v beta verzi, jsou přidány různé aplikace cloudového úložiště (včetně Amazon S3, Azure Blob Storage, DigitalOcean, IBM Cloud Storage a Wasabi Hot Cloud Storage), které umožňují uživatelům automaticky přenášet soubory mezi cloudovými platformami; a také dvě aplikace související s QNAP NAS (NAS Login Notification a NAS Power Control), které mohou pomoci při vytváření jednoduchých pracovních postupů souvisejících s NAS.

Cílem společnosti QNAP je neustále rozšiřovat funkčnost služby Qmiix, a proto vítáme všechny potenciální partnery, kteří se připojí k partnerskému systému Qmiix.

Dostupnost a požadavky:
Qmiix bude brzy k dispozici na následujících platformách

 1. Webové prohlížeče:
  a. Microsoft Internet Explorer 11.0 (nebo novější)
  b. Google Chrome 50 (nebo novější)
  c. Mozilla Firefox 50 (nebo novější)
  d. Safari 6.16 (nebo novější)
 2. Android:
  a. Android 7.01 (nebo novější)
 3. iOS:
  a. 11.4.1 (nebo novější)
 4. Qmiix Agent bude brzy k dispozici ke stažení z QTS App Center
  a. Kterékoli zařízení QNAP NAS s QTS 4.4.1 (nebo novějším).

Další informace o Qmiix naleznete na adrese https://www.qmiix.com