Společnost ADATA uvádí na trh SE920 – první externí SSD disk s rozhraním USB4

Nejrychlejší externí SSD disk oceněný několika světovými cenami s patentovaným aktivním chlazením

ADATA, přední světová značka pamětí, uvádí na trh svůj první externí SSD disk s rozhraním USB4, SE920, který podporuje rozhraní Thunderbolt 3 a 4 a je zpětně kompatibilní s USB 3.2 a USB 2.0. Výkon dosahuje až 3 800 MB/s. Kromě toho je vybaven hlavním rozhraním typu C, které usnadňuje přenos velkých multimediálních souborů mezi zařízeními nebo rychlý export videí natočených na mobilních telefonech. Externí SSD disk SE920 je vybaven patentovaným vysunovacím šasi a vestavěným ventilátorem, které spotřebitelům poskytují maximální vysokorychlostní výkon.

Vysunovací kryt pro patentovaný aktivní odvod tepla

Rozhraní USB4 podporuje přenosové rychlosti až 40 Gb/s, ale vysoké rychlosti nevyhnutelně generují vysoké teploty, které se pro uživatele mohou stát problémem. Externí SSD disk SE920 USB4 využívá patentovanou konstrukci aktivního rozptylu a vestavěný mikroventilátor. Zatlačením na teleskopický kryt aktivujete ventilátor a rozšíříte šasi, čímž se zvětší vnitřní prostor pro cirkulaci vzduchu a rychlý odvod tepla. Ve srovnání s produkty bez ventilátoru se stejnými specifikacemi dokáže tento patentovaný mechanismus výrazně snížit teploty o 10 %[1] a zachovat stabilní přenos dat. Opětovným zatlačením na kryt šasi zasunete. Po zasunutí je SE920 lehké a snadno se přenáší. Díky této jedinečné a důmyslné konstrukci je externí SSD disk SE920 USB4 úžasným doplňkem každodenní výbavy každého uživatele.

Přenos 3 800 MT/s a vítěz celosvětových ocenění za design

Model SE920 je vybaven novým rozhraním USB4 s rychlostí čtení/zápisu 3 800/3 700 MB/s a dokáže přenést 10GB videosoubor s vysokým rozlišením 4K přibližně za 3 sekundy.[2] Snadno se připojuje k různým operačním systémům a platformám, jako jsou Android, Mac OS a Windows, a umožňuje kdykoli a kdekoli přenášet videa ve vysokém rozlišení. Disk SE920 je také kompatibilní s herními konzolemi a může výrazně rozšířit herní knihovny hráčů. Hry se načítají mnohem rychleji ve srovnání s tradičními pevnými disky a poskytují plynulý a bezproblémový výkon. Vynikající přenosová účinnost, praktičnost a konstrukce rozptylující teplo disku SE920 byly vysoce oceněny cenami za design a získaly mezinárodní ocenění, jako je Red Dot Design Award 2022, CES Innovation Awards 2023 a Taiwan Excellence Award 2023.

Představujeme nárazuvzdorný SD620 podle MIL-STD a bezkabelový SC610

Kromě vlajkové lodi, externího SSD disku SE920 s rozhraním USB4, uvedla společnost ADATA na trh také externí SSD disky SD620 a SC610, které jsou speciálně navrženy pro specifické zákazníky. Model SD620 vypadá výkonně, elegantně a sportovně a je k dispozici v černé, modré a červené barvě. Vyznačuje se odolností proti pádu a nárazu z výšky 1,22 m podle normy MIL-STD a přenosovou rychlostí až 520 MB/s, což zajišťuje vynikající výkon a vysokou stabilitu, a je podporován napříč zařízeními, aby byl zajištěn bezproblémový přenos dat. Model SC610 navíc využívá velmi lehký a přenosný design, který napodobuje tvar flash disku s výkonnostními vlastnostmi externího SSD. Využívá vysouvací konektor bez krytky, který nevyžaduje přenosový kabel, takže když jdete s SC610 ven, nechte kabely doma. Přenosová rychlost dosahuje až 550/500 MB/s, což je pětkrát více než u běžných flash disků. Externí disky SSD SE920, SD620 a SC610 jsou nyní v prodeji prostřednictvím globálních prodejních kanálů. Podrobnější informace o produktech naleznete na oficiálních stránkách společnosti ADATA na adrese www.adata.com.

[1] Tepelné údaje jsou založeny výhradně na interních laboratorních testech. Skutečné údaje se mohou lišit v závislosti na konkrétním softwaru, hardwaru a testovacím prostředí.

[2] Rychlost přenosu dat je vypočtena jako teoretická hodnota a skutečná rychlost se bude lišit v závislosti na konfiguraci hostitelského softwaru a hardwaru.