Skupina Lady Bikers Prague vydala svůj 4. charitativní kalendář na podporu žen v nouzi

Veškerý výtěžek z prodeje kalendáře bude věnován organizaci WOMEN FOR WOMEN
Aukcí při křtu kalendáře se na podporu WOMEN FOR WOMEN vybralo 50 666 Kč

Skupina bikerek Lady Bikers Prague ve spolupráci s fotografem Michalem Houdkem vytvořila kalendář pro rok 2024, který nese podtitul Dreams. Jedná se již o 4. charitativní kalendář této skupiny s fotografiemi členek a jejich strojů. 

Lady Bikers Prague je soukromá skupina pražských motorkářek, která byla založena v roce 2014 a neustále se rozrůstá. V současné době sčítá kolem 400 členek. „Ladynky“ se pravidelně scházejí a společně se podílejí na mnoha dobročinných akcích, přičemž kalendář je jednou z nich.

Letošní ročník je však přeci jenom něčím speciální, protože kalendář poprvé provázel oficiální veřejný křest. Ten se uskutečnil 22. září 2023 v prostorách prodejny Indian Praha v Praze pod záštitou Indian Motorcycle. Akce byla otevřena široké veřejnosti a kromě křtu, výstavy fotografií a pohoštění se zde odehrála i aukce velkoformátových fotografií z kalendáře, které jako sponzorský dar zajistilo Centrum FotoŠkoda. Do aukce se svými dary v podobě příslušenství na motocykly zapojila i polská společnost AGM.

Aukcí se na podporu WOMEN FOR WOMEN vybralo pěkných 50 666 Kč.

Kalendáře jsou stále k dispozici na e-shopu www.originalmotoshop.cz a k zakoupení jsou i přímo přes členky Lady Bikers Prague.

Obecně prospěšná společnost WOMEN FOR WOMEN byla založena v roce 2012 manželi Tykačovými na pomoc samoživitelům a samoživitelkám, dětem i kompletním rodinám, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. Dnes má tato organizace ve svém portfoliu celou řadu úspěšných projektů, jež pomáhají širokému spektru lidí.