QNAP uvádí na trh TS-x28A – řadu s podporou snímků pro kompletní digitální prostředí v domácnostech

Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes představila úplně novou základní řadu TS-x28A NAS pro domácí uživatele s modely TS-128A a TS-228A.

Řada TS-x28A poskytuje kompletní funkce pro ukládání, sdílení a vysílání multimédií a všechny možnosti ochrany souborů a dat (včetně snímků) s cílem uspokojit rostoucí potřeby domácích uživatelů v této oblasti. Uvedení řady TS-x28A na trh také znamená, že všechna aktuální zařízení QNAP na trhu nyní disponují ochranou pomocí snímků. Uživatelé také mohou využívat více funkcí, silnější ochranu a cenově efektivnější NAS.

Řada TS-x28A disponuje čtyřjádrovým procesorem Realtek RTD1295 1,4 GHz s 1 GB RAM, který poskytuje dostatečný výkon pro domácí potřeby v oblasti ukládání multimédií a dat. Řada TS-x28A je dodávána s QTS 4.3.4, nejnovější verzí oceněného operačního systému společnosti QNAP. QTS 4.3.4 přináší vylepšené funkce snímků s nižšími požadavky na hardwarové zdroje a díky tomu může NAS s pamětí 1 GB RAM využívat výhody ochrany pomocí snímků. Uživatelé řady TS-x28A budou moci využívat tyto pokročilé funkce ochrany dat společně s dalšími skvělými aplikacemi pro multimédia, sdílení, zálohování a ukládání dat za atraktivní cenu.

Dan Lin, produktový manažer společnosti QNAP, prohlásil: „Na řadu TS-x28A jsme velmi hrdí, protože se domníváme, že představuje začátek nové éry základních zařízení NAS. Díky podpoře snímků – funkce, která byla dříve vyhrazena pro špičková podniková zařízení NAS – mají domácí uživatelé k dispozici pokročilé funkce zálohování a mohou tak zmírnit ohrožení jejich souborů kvůli malware. Řada TS-x28A je také vybavena skvělými funkcemi umožňujícími digitální domácnost včetně kompletní řady aplikací pro multimédia, sdílení souborů a mnohem více.“

NAS řady TS-x28A je vybavena operačním systémem QTS, který nabízí výkonné a užitečné funkce, jako je ukládání souborů, sdílení, zálohování, synchronizace a ochrana dat. Řadu TS-x28A mohou využívat uživatelé systémů Windows, macOS i Linux jako platformu pro ukládání souborů a sdílet soubory s uživateli mimo NAS pomocí odkazů pro sdílení. Qsync může automaticky synchronizovat soubory v různých zařízeních pro sdílení a spolupráci a Hybrid Backup Sync poskytuje kompletní víceúrovňové řešení pro zálohování souborů. Funkce snímků, nově dostupná pro základní modely, zaznamenává stav NAS v daném časovém okamžiku, díky čemuž uživatelé mohou rychle obnovit soubory a data zpět do tohoto stavu v případě nechtěné úpravy/odstranění, ztráty dat nebo útoků malware.

Mezi univerzální multimediální prvky řady TS-x28A patří podpora 360stupňových fotografií a videí, zatímco QVHelper pomáhá při vysílání multimediálních souborů do stolních přehrávačů médií. K dispozici je také řada mobilních doprovodných aplikací, abyste NAS řady TS-x28A mohli využívat co nejefektivněji. Například Qphoto je aplikace, která vám umožňuje pořizovat fotografie a videa a ukládat je přímo do zařízení TS-x28A.

Klíčové specifikace

  • TS-128A: 1-pozicový NAS
  • TS-228A: 2-pozicový NAS

Stolní model, čtyřjádrový procesor Realtek RTD1295 1,4 GHz, 1 GB DDR4 RAM, 3,5″ SATA 6Gb/s port(y), 1 x port RJ45 Gigabit, 1 x port USB 3.1 Gen 1 (přední), 2 x porty USB 2.0 (zadní).

Dostupnost

Řada TS-x28A bude v brzké době k dostání. Další informace můžete získat a na kompletní produktovou řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.