QNAP představuje NAS TS-x73U pro instalaci do racku s čtyřjádrovým procesorem AMD řady R, dvěma porty 10GbE SFP+, sloty M.2 SSD a až 64GB DDR4 RAM

 

Tchaj-pej, Tchaj-wan, 12. července 2017 – Společnost QNAP® Systems, Inc. dnes ohlásila uvedení nového podnikového zařízení NAS řady TS-x73U s procesorem AMD; k dostání jsou modely s 8, 12 a 16 pozicemi pro disky a s možnostmi jednoho nebo redundantního napájecího zdroje. Díky vysoce výkonnému čtyřjádrovému procesoru RX-421ND AMD Embedded řady R (základní taktovací frekvence 2,1 GHz, 3,4 GHz navýšení), předinstalované síťové kartě 10GbE SFP+ se dvěma porty a dvěma slotům M.2 SATA 6Gb/s SSD (pro posílení SSD cache a realizaci optimalizované účinnosti ukládání pomocí technologie Qtier™), je do racku montovatelná řada TS-x73U ideální pro obchodní organizace, které potřebují zabezpečený soukromý cloud a účinnou infrastrukturu IT pro sítě 10GbE.

Díky duální konfiguraci 10GbE je řada TS-x73U schopná zajistit datovou propustnost až 1567 MB/s, zatímco mechanismus pro akcelerované šifrování s AES-NI poskytuje bezkonkurenční výkon v oblasti šifrování až 1244 MB/s pro zvýšení výkonu systému. Ve spojení s vysokou škálovatelností řada TS-x73U připravená na 10GbE uspokojuje požadavky v oblasti virtualizace a rychlého zálohování a obnovení neustále narůstajících objemů dat, které vyžadují větší šířku pásma, a usnadňují každodenní operace pomocí vyšší produktivity.

„Společnost QNAP rozšiřuje svou produktovou řadu NAS s procesory AMD o řadu TS-x73U s montáží do racku, která poskytuje vynikající výkon procesoru řady R a 10GbE za rozumnou cenu pro organizace s omezeným rozpočtem,“ uvedl Jason Hsu, produktový manažer společnosti QNAP.

Řada TS-x73U představuje komplexní úložné řešení NAS a iSCSI-SAN, které podporuje VMware®, Citrix®, Microsoft® Hyper-V® a Windows Server® 2012 R2 a pokročilejší virtualizační aplikace. Díky aplikaci Virtualization Station mohou uživatelé zajistit hostování většího počtu virtuálních počítačů se systémy Windows, Linux®, UNIX® a Android™ na jednom zařízení NAS a využívat aplikaci Container Station, která integruje technologii LXC a Docker® umožňující využívat velké množství aplikačních kontejnerů nebo inicializovat mikroslužby pomocí praktických QIoT Containers.

Řada TS-x73U je mnohoaspektové zařízení NAS, které poskytuje profesionální řešení pro ukládání dat, zálohování, sdílení a centralizovanou správu. Podporuje hladké sdílení souborů mezi systémy Windows, Mac® a Linux/UNIX, synchronizaci v různých zařízeních pomocí Qsync, adresářové služby Windows AD/LDAP a Windows ACL, doménový řadič pro systém Windows, zálohování Windows/Mac, snímky a obnovení dat pomocí RTRR, rsync a cloudové zálohování. Vestavěné QTS App Center je plné inteligentních aplikací, které zvyšují produktivitu. Jedná se například o tyto aplikace: Qfiling pro automatizovanou organizaci souborů, Qsirch pro okamžité vyhledávání souborů, QVPN pro nastavení serveru/klienta VPN, Browser Station pro přístup na zdroje soukromé sítě, IFTTT Agent pro produktivní automatizaci pracovních postupů, QVR Pro pro vytvoření řešení pro kamerového dozorování a mnohem více.

Řada TS-x73U je škálovatelná připojením QNAP řozšiřovatelných jednotek (REXP-1620U-RP, REXP-1220U-RP, UX-1200U-RP, UX-800U-RP). Úložnou kapacitu lze také rozšířit pomocí VJBOD (Virtual JBOD), který využívá nevyužitou úložnou kapacitu dalších QNAP NAS a poskytuje spolehlivé, vysokokapacitní úložné řešení, které umožňuje bojovat proti obrovskému nárůstu dat v důsledku médií s vysokým rozlišením, virtualizaci a videí pro dozor.

Klíčové specifikace

Redundantní napájecí zdroj:

  • TS-873U-RP: 8 pozic, 2U rack
  • TS-1273U-RP: 12 pozic, 2U rack
  • TS-1673U-RP:16 pozic, 3U rack

Jeden napájecí zdroj:

  • TS-873U: 8 pozic, 2U rack
  • TS-1273U: 12 pozic, 2U rack
  • TS-1673U: 16 pozic, 3U rack

Čtyřjádrový procesor AMD RX-421ND 2,1 GHz (s Turbo Core až 3,4 GHz), dvoukanálová 8GB/16GB/64GB DDR4 UDIMM RAM (rozšiřitelná až na 64 GB); hotswap 2,5″/3,5″ SATA 6Gb/s HDD/SSD; 2x slot M.2 SATA 6Gb/s 2280 SSD; předinstalovaná karta 10GbE SFP+ NIC se dvěma porty; 4x port Gigabit LAN; 2 x port USB 3.0, 4 x port USB 2.0

Dostupnost

Nová řada NAS TS-x73U je nyní dostupná. Další informace můžete získat a na kompletní produktovou řadu QNAP NAS se můžete podívat na stránkách www.qnap.com.