POCO představuje mobilní telefony M5 a M5s pro všestrannou zábavu

Zatímco POCO M5 zvedá hraní mobilních her na zcela novou úroveň, POCO M5s přináší nekonečnou zábavu s úžasnými audiovizuálními zážitky

Cena obou modelů jsou pod hranicí 5 000 Kč

Značka POCO, oblíbená mezi mladými světovými technologickými nadšenci, představuje dva nové chytré telefony pro uživatele, kteří touží po smartphonech pro všestrannou zábavu. Ti si nyní mohou vybrat mezi zařízeními POCO M5 a POCO M5s. Výkonný model POCO M5 byl vytvořen pro ty, kteří si rádi užívají každodenní hraní her, zatímco POCO M5s dokonale vyvažuje potřeby fotoaparátu, audiovizuálního výkonu a baterie.

Značka POCO při vytváření vynikajících zážitků pro mladé technologické nadšence s ohledem na dostupnost ceny nikdy nezklame, a u modelů POCO M5 a POCO M5s tomu není jinak. Nejlépe tento přístup vystihl Angus Ng, vedoucí produktového marketingu společnosti POCO Global: „Naše telefony POCO M5 a POCO M5s boří stereotyp, že cenově výhodný telefon nemůže podporovat brilantní herní nebo audiovizuální zážitky. Jsou to skutečné důkazy neochvějného úsilí našeho týmu dodávat technologickým nadšencům ty nejzajímavější produkty za špičkové ceny.“

POCO M5: Vlajkový 6nm procesor a dynamický displej pro plynulé hraní

POCO M5 je poháněno pokročilou čipovou sadou MediaTek Helio G99 a nabízí neuvěřitelně plynulý herní zážitek. Výkonná čipová sada, postavená na 6nm výrobním procesu na úrovni vlajkových lodí, obsahuje osmijádrové CPU se dvěma vysoce výkonnými Cortex-A76 taktovanými až na 2,2 GHz spolu s grafickým procesorem Arm Mali G57 pro pokročilou 3D grafiku. To vše dohromady tvoří bezprecedentní kompletní systém pro svižnější herní výkon v cenově dostupném telefonu. Funkce Game Turbo 5.0 inteligentně řídí a optimalizuje CPU, GPU a paměť, aby podporovala stabilní hraní i při náročných hrách. Systém dokáže rozumně rozpoznat, zda jste uprostřed hry, a zachovat se tak, aby vás náhlá zpráva neodpojila zobrazením podokna.

POCO M5 je vybaveno 90Hz displejem DynamicSwitch, který dokáže dynamicky přepínat obnovovací frekvenci displeje. Při hraní her se přizpůsobí velmi rychlé obnovovací frekvenci pro herní tituly s vysokým počtem snímků, zatímco pro přehrávání videa se může přepnout na zpomalení. To šetří energii a také zajišťuje trvalé a delší hraní s maximální výdrží baterie.

POCO M5 má 6,58palcový displej s rozlišením Full HD+ DotDrop, který poskytuje živé barvy a ostrou grafiku. Spolu s 240Hz vzorkovací frekvencí dotyku zrychluje POCO M5 celkový zážitek a výrazně pomáhá v rychlých hrách svou okamžitou odezvo. Mobilní telefon POCO M5 je také vybaven praktickými funkcemi, jako je například funkce displeje Sunlight, která vám umožní pokračovat ve hře i venku, tudíž si vaši oblíbenou hru můžete vychutnat například v parku či u bazénu.

Kromě hraní her je POCO M5 ideální také pro ty, kteří chtějí žít naplno a zachytit ty nejpamátnější okamžiky. Je vybaven trojitou soustavou zadních fotoaparátů, která se skládá z 50Mpx hlavního fotoaparátu, 2Mpx senzoru pro detekci hloubky v reálném čase a 2Mpx makrokamery pro neuvěřitelné záběry zblízka. Ať už chcete zachytit akční fotografii plnou vzrušení, nebo pořídit dokonalý detailní záběr pouličního uměleckého díla, POCO M5 vás nezklame.

K tomu všemu vás vysokokapacitní baterie POCO M5 s kapacitou 5 000 mAh a 18W rychlonabíjením nenechá na holičkách [1]. Už nemusíte mít strach z nízkého stavu baterie po celý den, protože si zahrajete svou oblíbenou hru na cestách a zároveň zvládnete i všechny každodenní úkoly.

Technické specifikace v anglické jazyce jsou k dispozici na: POCO M5

POCO M5s: Zábava kdykoliv a kdekoliv

Pokud jde o pořizování fotografií a videí, sestava čtyř zadních fotoaparátů smarphonu POCO M5s dokáže zaznamenávat úžasná videa v rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu, a zachytit tak nečekané sportovní okamžiky na ulici. Obsahuje 64MP primární fotoaparát a 8MP ultraširokoúhlý fotoaparát pro zachycení krásných záběrů městských panoramat nebo horských scenérií. Má také dva 2MP senzory pro detekci hloubky nebo pořizování detailních záběrů. Vše završuje 13MP přední fotoaparát pro skvělá selfie a kvalitní ostrý videohovor s přáteli a rodinou.

Navíc máte k dispozici tvůrčí studio s řadou inteligentních a uživatelsky přívětivých funkcí pro fotografování a tvorbu filmů. Můžete například pořizovat skvělé fotografie v noci, zachycovat úžasné portréty s efektem bokeh a vytvářet profesionální časosběrná nebo zpomalená videa s pomocí umělé inteligence.

POCO M5 je vybaveno působivým 6,43palcovým displejem AMOLED DotDisplay s rozlišením Full HD+, na kterém můžete sledovat sportovní přenosy, promítat videa svým přátelům nebo přehrávat hudbu. Ve spojení s duálními reproduktory byl zkonstruován tak, aby poskytl plně pohlcující audiovizuální zážitek, a umocnil tak zábavu například při přehrávání nového videoklipu vašeho oblíbeného interpreta. Mezitím se nechte ohromit plynulým obrazem a vynikajícím podáním barev mobilního telefonu POCO M5s. Je dokonce vybaven prémiovými funkcemi pro zvýšení uživatelského komfortu, jako je DC Dimming a 360° senzory okolního světla, které upravují jas obrazovky, takže si můžete vychutnat celý živý přenos bez únavy očí.

POCO M5s je vybaveno čipovou sadou MediaTek Helio G95 a má veškerý výkon, který potřebujete k co nejlepšímu audiovizuálnímu výkonu. Spojení plynulého grafického výkonu a efektivity umožňuje pohlcující rozšířenou realitu, brilantní snímání fotoaparátem a bezproblémové streamování. Je také vybaven vysokokapacitní baterií s kapacitou 5 000 mAh, která poskytuje až 12 hodin nepřetržité pohlcující zábavy nebo jeden a půl dne nepřetržitých hlasových hovorů [2]. Pokud byste chtěli, vydrželo by v pohotovostním režimu dokonce měsíc [3]!

Technické specifikace v anglické jazyce jsou k dispozici na: POCO M5s

Speciální zaváděcí cena a dostupnost produktů

POCO M5 se bude dodávat ve třech barvách: černé Black, zelené Green a žluté Yellow. K dispozici bude také ve variantě: 4GB+64GB

4GB+64GB: Doporučená maloobchodní cena činí 4 299 Kč.

Od 8.9. do 11.9. bude POCO M5 v prodeji v oficiálním e-shopu Xiaomicesko.cz a u všech obvyklých partnerů za speciální zaváděcí cenu 3 999 Kč.

 

POCO M5s se bude dodávat ve třech barvách: šedé Grey, bílé White a modré Blue. K dispozici bude také ve dvou variantách: 4GB+128GB a 6GB+128GB.

4GB+128GB: Doporučená maloobchodní cena činí 4 999 Kč.

Od 8.9. do 11.9. bude POCO M5s ve verzi 4GB + 128 GB v prodeji v oficiálním e-shopu Xiaomicesko.cz a u všech obvyklých partnerů za speciální zaváděcí cenu 4 699 Kč

6GB+128GB: Doporučená maloobchodní cena činí 5 499 Kč.

POCO M5S ve verzi 6GB + 128GB bude exkluzivně v prodeji na Datart.cz za 5 499.

Od 8.9. do 11.9. však bude POCO M5s v této verzi k dostání tamtéž pouze za 4 999 Kč.

 

Poznámky

[1] 5 000 mAh je typická hodnota získaná na základě výsledků testů z interních laboratoří. Skutečná výdrž baterie se může lišit.

[2] 5 000 mAh je typická hodnota získaná na základě výsledků testů z interních laboratoří. Skutečná výdrž baterie se může lišit.

[3] Údaje vycházejí z interního testování. Skutečné výsledky se mohou lišit.