PocketBook přináší jednoduchý způsob, jak nahrát obsah do dotykových čteček elektronických knih

Společnost PocketBook představuje novou službu «Send-to-PocketBook», která umožní velmi jednoduše přenést nově zakoupené knihy do dotykových čteček PocketBook, a to naprosto automaticky, bez jakékoli aktivity uživatelů.

Touch_Lux_black_hands_EN624(basic-touch)_grey_en_front-bottom-right 624(basic-touch)_grey_en_front Touch_Lux_silver_EN EN_623(Touch_Lux)_Front_White

Společnost PocketBook představuje novou službu «Send-to-PocketBook», kterou budou moci využít všichni čtenáři, kteří si zakoupí oblíbenou knížku a nechtějí se zatěžovat procesem kopírování knížky do své čtečky.

„Uvědomujeme si, že uživatelé si pořizují čtečku elektronických knih proto, aby četli. Pro mnohé z nich je připojování čtečky k počítači a přenos obsahu z počítače do čtečky zbytečnou zátěží. Čtečky PocketBook jsou známé svou podporou maximálního množství formátů knih a dokumentů, které dokáží zobrazit bez nutnosti konverze v počítači. Nyní přicházíme navíc se službou «Send-to-PocketBook», která čtenářům zajistí velmi jednoduché nahrání knih nebo jiného obsahu do jejich přístroje“, říká Maksym Zheleznyak, Head of CEE Sales Department společnosti PocketBook.

Princip služby «Send-to-PocketBook» spočívá v tom, že každá jednotlivá čtečka bude mít po aktualizaci software svou jedinečnou e-mailovou adresu. Knihu nebo jiný obsah stačí potom poslat jako přílohu e-mailu na tuto adresu, což může udělat buď uživatel sám, nebo může čtečku registrovat u svého oblíbeného prodejce knih, který mu zakoupené knihy bude tímto způsobem posílat přímo. Ve chvíli, kdy se čtečka připojí k bezdrátové síti Wi-Fi, poslaný obsah se automaticky nahraje.

Chcete koupit knihu svým blízkým nebo jim pomoci na dálku přenést obsah do čtečky? Pak bude stačit znát adresu jejich přístroje.

Služba «Send-to-PocketBook» podporuje velké množství formátů, včetně EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI), JPEG, BMP, PNG, TIFF.

Pro eliminaci nevyžádané pošty (spamu), který by zahltil čtečku množstvím nechtěného obsahu, poskytuje «Send-to-PocketBook» funkce zabezpečení, jako například ” White List” – seznam definovaných e-mailových adres, ze kterých může být elektronický obsah do čtečky nahrán.

Nová služba «Send-to-PocketBook» bude pro všechny dotykové čtečky PocketBook k dispozici v nejbližší době s uvedením nového firmware 4.4.