PocketBook oznamuje uvedení čtečky elektronických knih PocketBook Basic Touch s multidotykovým displejem Film Touch do prodeje

PocketBook začíná prodávat velmi tenkou čtečku elektronických knih PocketBook Basic Touch, která jako první na světě používá displej postavený na technologii E-Ink® Pearl nazvaný Film Touch.

624(basic-touch)_grey_en_front-bottom-right 624(basic-touch)_grey_en_front

Společnost PocketBook oznamuje uvedení čtečky PocketBook Basic Touch na český a slovenský trh. Nová čtečka elektronických knih PocketBook Basic Touch, která byla představena na veletrhu IFA, využívá technologii „Film Touch“, která nabízí vyšší citlivost při zachování minimální tloušťky zařízení.

Displej Film Touch používá velmi tenkou plastovou vrstvu (0,2 mm.), která je nanesena na obrazovku. Nová technologie výrazně zlepšuje optické vlastnosti displeje a umožňuje snížení hmotnosti čtečky při zvýšení odolnosti displeje, což jsou klíčové vlastnosti pro přenosná zařízení.

Novinkou je také velmi praktická implementace služeb „Dropbox“ a “Send To PocketBook“, které v kombinaci s vestavěným rozhraním Wi-Fi zásadně usnadňují stahování vlastních i zakoupených knih přímo do čtečky.

PocketBook Basic Touch nabízí 6palcový E Ink Pearl displej, 4 GB vnitřní paměti a slot pro paměťovou kartu Micro SD (do kapacity 32 GB). Nový výkonný procesor a větší operační paměť přináší ještě plynulejší a rychlejší odezvu stránkování jakékoli aplikace.

Koncová cena čtečky PocketBook Basic Touch je stanovena při uvedení do prodeje na 2 499 Kč.