Paměťový modul ADATA XPG SPECTRIX D80 s RGB podsvícením překonal díky chlazení tekutým dusíkem hranici 5531 MHz

Paměťový modul bude k vidění na veletrhu Computex

ADATA® Technology, přední výrobce výkonných paměťových modulů DRAM a NAND flash pamětí oznámil, že se mu podařilo překonat další hranici v přetaktování. Paměťový DDR4 modul s RGB podsvícením XPG SPECTRIX D80 pracoval při chlazení tekutým dusíkem až na 5531 MHz.


Tento milník se podařilo překonat díky společnému úsilí týmu ADATA XPG a týmu MSI OC. Výsledek byl potvrzen serverem HWBot. Jedná se o další potvrzení kvality vývojového oddělení společnosti ADATA a špičkového výkonu paměťového RGB modulu XPG SPECTRIX D80

XPG SPECTRIX D80 je světově první RGB DDR4 paměťový modul s hybridním chladícím systémem založeným na kombinaci kapalinového a vzdušného chlazení. Špičkové chlazení a neuvěřitelný výkon paměťového modulu je zajištěn díky spojení kapalinového chladiče, hliníkového chladiče a tepelně vodivých materiálů na desce plošných spojů.

Paměťový modul XPG SPECTRIX D80 překročil hranici 5531 MHz díky chlazení tekutým dusíkem s využitím desky MSI X299 GAMING PRO CARBON AC. Paměťový modul bude k vidění na veletrhu Computex Taipei v rámci expozice ADATA (stánek I0608).

Odkaz na stránku HWbot:

http://hwbot.org/submission/3864950_ren_kei_yang_memory_frequency_ddr4_sdram_2765.6_mhz