Paměti ADATA a XPG podporují nejnovější platformy Intel Z790

Herní značka XPG, dodavatel systémů, komponent a periferií pro hráče, profesionály v oblasti Esports a technické nadšence, oznamuje, že celá řada DRAM modulů společnosti ADATA a značky XPG je kompatibilní s nejnovějšími platformami Intel Z790, což zajišťuje optimální stabilitu a výkon. Mezitím XPG také oznámilo uvedení nové řady pamětí XPG LANCER 7200 DDR5, včetně limitované edice LANCER RGB MERA a edice LANCER RGB s certifikací ROG.

XPG LANCER DDR5 dosahuje rychlosti až 7 200 MT/s

Paměť XPG LANCER 7200 DDR5 je vybavena čipy Hynix A-die pro snadné přetaktování. Hráči tak mohou snadno a rychle přetaktovat své systémy na vyšší rychlosti. Řada LANCER 7200 se dodává ve variantách s osvětlením RGB nebo bez něj. Dodávají se také se dvěma barevnými variantami chladiče, které vyhovují různým estetickým preferencím, včetně černé Midnight Black a bílé Snow White. Značka XPG využila uvedení nejnovější řady procesorů Intel® Core™ 13. generace společností Intel a iniciativně uvedla na trh řadu XPG LANCER DDR5 7200 pro upgrade se základními deskami Z790, jejichž dostupnost na trhu je odhadována na listopad.

Vysokorychlostní hraní s ambasadorkou značky XPG, MERA

XPG rovněž uvedlo na trh limitovanou edici LANCER RGB 7200 DDR5 MERA. Na tomto modulu je na jedinečném designu chladiče vyobrazena ambasadorka značky XPG, Mera. Pamět je k dispozici v kapacitách až 16 GB a dodává se ve dvoukanálovém provedení. Navíc je limitovaná edice MERA vybavena LED diodami ARGB, které zvyšují estetickou hodnotu. Užijte si vynikající výkon paměti DDR5 a přizpůsobitelné RGB se svým oblíbeným hráčem.

Přetaktování ROG s XPG

XPG a Republic of Gamers (ROG) se spojily, aby uživatelům ROG poskytly dokonalý zážitek s pamětí DDR5. Paměťový modul XPG LANCER RGB ROG CERTIFIED 6400, který prošel rozsáhlým testováním společnosti ROG pro kompatibilitu se základními deskami ROG řady Intel® DDR5. To znamená, že uživatelé ROG si mohou vychutnat zaručený výkon při přetaktování na úrovni optimalizace, které jiné paměťové jednotky DRAM prostě nemohou konkurovat. Po aktivaci režimu “ROG Certified” v systému BIOS, který lze provozovat rychlostí až 6 600 MT/s pomocí funkce přetaktování jedním kliknutím, si uživatel může vychutnat vylepšený herní zážitek. Očekává se, že paměť LANCER RGB ROG CERTIFIED 6400 bude celosvětově dostupná v listopadu. Chcete-li se dozvědět více o cenách a dostupnosti ve vašem regionu, kontaktujte zástupce XPG ve vašem okolí prostřednictvím www.xpg.com.