Zažijte v zimě ještě více dobrodružství s originálním příslušenstvím Polaris

S originálním příslušenstvím Polaris Engineered, navrženým přesně pro terénní vozidla Polaris, vás letošní zima nezaskočí! Příslušenství Polaris Engineered je vyráběno s důrazem na kvalitu, která zdaleka přesahuje hranice designu, a je ušito na míru terénním vozidlům Polaris a potřebám jejich majitelů. Polaris nabízí široký výběr dílů a příslušenství pro pracovní vozidla, které usnadňují každodenní úkoly a jízdu v každém ročním období, tedy i v nadcházející zimě. Všechny jsou pečlivě testovány na bezproblémovou montáž i dlouhodobou funkčnost.

Ať už čistíte cestu od hlubokého sněhu, projíždíte členitým terénem nebo se vyprošťujete z náročné situace pomocí navijáku, originální příslušenství Polaris je navrženo tak, aby fungovalo znovu a znovu bez jediného problému.

NAVIJÁK HEAVY DUTY

Naviják Polaris Engineered je připraven na všechny neočekávané situace. Masivní navijáky Polaris, které jsou k dispozici k celé řadě terénních vozidel Polaris, se dodávají se speciálními montážními prvky, které zajišťují dokonalé uchycení za nejpevnější montážní bod, a také s předem sestavenou integrovanou kabeláží, zabudovanou přímo do podvozku vozidla pro snadnou montáž bez nutnosti odstranění panelů při instalaci ovládacích prvků. Stačí prostě jenom namontovat naviják a připojit kabely – o všechno ostatní je bezpečně postaráno.

Všechny navijáky Polaris Engineered jsou navrženy do extrémních podmínek a procházejí vojenským testováním a schvalovacími procesy s více než 1 200 cykly při maximální zátěži a odolávají teplotám až -29 stupňů Celsia. Díky utěsněnému hnacímu ústrojí, utěsněnému motoru s permanentními magnety a odolným ozubeným kolům z broušené oceli fungují navijáky Polaris také zcela ponořené pod vodou. Ke každému navijáku dodáváme robustní hák a popruh v signální barvě.

Podle modelu navijáku nabízí Polaris různé prémiové funkce a výhody, dostupné jako standard nebo jako další vylepšení. Prémiové syntetické lano nabízí vynikající pružnost, a přitom zůstává extrémně pevné a odolné. Lehké a 15,2 metrů dlouhé syntetické lano je snadno ovladatelné a univerzální v každé situaci. Díky technologii Rapid Rope Recovery lze lano vytáhnout až pětkrát rychleji než ve standardním režimu, takže se můžete vrátit na cestu ještě rychleji. Technologie Auto Stop funguje tak, že automaticky zastaví naviják na konci navíjení volného lana, aby se předešlo jeho poškození a ochránila se životnost navijáku. Tato funkce najde využití také při práci s pluhem, kdy zabrání ohnutí rámu pluhu zastavením navijáku, jakmile se pluh zvedne. Bezdrátové dálkové ovládání umožňuje bezpečně ovládat naviják do vzdálenosti 15,2 metru od vozidla.

Navijáky Polaris Engineered jsou k dispozici k modelům Polaris RANGER, RZR, Sportsman, Scrambler a General.

PLUHOVÝ SYSTÉM GLACIER  

Pluhy Polaris Glacier zajišťují rychlé odklízení hlubokého a těžkého sněhu v zimních měsících. Montáž je díky důmyslnému řešení Polaris Engineered jednoduchá a trvá pouhých 30 sekund: Jednoduše najedete, zacvaknete, zajistíte a můžete jet. Integrovaný držák pluhu také zajišťuje snadnou demontáž z vozidla bez nutnosti vlézt pod stroj při uvolňování radlice pluhu. Když pluh nepoužíváte, původní světlá výška je zachována, a odpadá také nutnost ořezávat plasty vozidla, aby pluh dokonale pasoval. Pro větší pohodlí můžete ovládat úhel radlice přímo ze svého sedadla pomocí hydraulického systému pluhu Glacier Pro, který mění úhel až o 25 stupňů vlevo a vpravo a je k dispozici jako standard u vybraných modelů nebo jako volitelný doplněk.

Pluhy Polaris Engineered se vyznačují masivním rámem, který odolá těžkému sněhu, a také odolnými hranami ze silné lisované oceli nebo z polymateriálů odolných proti korozi.

Režim Polaris Plow s funkcí Ride Command, exkluzivně určený pro řadu RANGER, usnadňuje odstraňování sněhu automatickým spouštěním pluhu při zařazení nízkého převodového stupně a zvednutím pluhu při řazení zpětného chodu. Režim zpětného tažení umožňuje odhrnování sněhu od budov.

Pluhové systémy Polaris Engineered Glacier jsou dostupné pro modely Polaris RANGER, Sportsman, RZR a General.

PÁSOVÝ SYSTÉM PROSPECTOR PRO

Pásový systém Polaris Prospector Pro 2.0, který se montuje místo kol vozidla, dodává trakci v hlubokém sněhu díky méně agresivnímu běhounu, který vytlačuje sníh a zajišťuje lepší ovladatelnost. Specifické převodovky pro vozidla Polaris mají poměr 1:1, minimalizují prokluz, zlepšují svahovou dostupnost a zvyšují maximální rychlost oproti předchozím modelům přibližně o 5 %. Dále snižují provozní otáčky, takže jízda je tišší, a prodlužují životnost hnacího ústrojí snížením opotřebení motoru.

Pásový systém 2.0 také zlepšuje stabilitu díky novému přednímu duálnímu stabilizátoru a má optimalizovanou geometrii náboje Polaris, která snižuje odpor a usnadňuje řízení. Lehká konstrukce umožňuje lepší flotaci a lepší celkovou kontrolu nad vozidlem, zatímco flexibilní výstupky se v hlubokém sněhu nezahrabávají, ale naopak zvedají.

Pásové systémy Polaris Engineered Prospector Pro jsou k dispozici pro modely Polaris RANGER, RZR, Sportsman a General. V nabídce je také volitelné rozšíření pluhu, se kterým lze používat systém Prospector Pro Track a systém Glacier Pro Plow současně.

NAVIJÁK HEAVY DUTY

PLUHOVÝ SYSTÉM GLACIER  

PÁSOVÝ SYSTÉM PROSPECTOR PRO