Nový projektor ViewSonic M1 Pro umožňuje promítání v rozsahu 360° díky flexibilnímu chytrému stojanu

Společnost ViewSonic Corporation, přední světový dodavatel vizuálních řešení, představuje nový přenosný Smart LED projektor M1 Pro. Tento projektor váží méně než 1 kg a je vybaven patentovaným inteligentním stojanem, který poskytuje obraz v rozlišení HD 720 p, projekci v rozsahu 360° a jedinečnou kvalitu zvuku, jež zaručují reproduktory Harman Kardon. Díky bezúdržbovému LED zdroji světla s výdrží 30 000 hodin a vestavěné baterii je M1 Pro ideálním společníkem, který promění téměř jakékoli místo v pohlcující zábavní prostor.

„Po přenosných projektorech s vyšším rozlišením je velká poptávka, a proto uvádíme na trh modernizovaný model M1 Pro, abychom posunuli hranice jejich možností. Díky vylepšenému obrazu a patentovanému stojanu pro 360° projekci uspokojí svou flexibilitou potřeby každého uživatele,“ říká Dean Tsai, generální ředitel divize projektorů a LED displejů společnosti ViewSonic. „Stylový design navíc přichází s povrchem se síťovanou texturou, která vnáší do technického zařízení pocit tepla. M1 Pro ztělesňuje náš závazek nabízet velkoplošnou zábavu, která se hodí ke každému životnímu stylu.“

Fantastický audiovizuální zážitek kdekoliv a kdykoliv

Díky své lehké konstrukci o velikosti dlaně (950 g) lze projektor M1 Pro snadno přenášet v malých taškách. Po zapnutí poskytuje M1 Pro vynikající 100palcový obraz ze vzdálenosti 2,5 metru, nabízí jas 600 LED lumenů a věrné barvy. Do malého zařízení jsou integrovány dvě sady výkonných reproduktorů Harman Kardon, které poskytují bohatý a čistý zvuk, který oživí filmy, televizní pořady, koncerty a hry.

Tento kompaktní přenosný projektor je napájen vestavěnou baterií a je vhodný na cesty. Umožňuje zábavu s velkým obrazem na cestách, aniž byste se museli starat o zdroj energie. Alternativně lze k napájení projektoru na delší sezení použít také powerbanku nebo nabíječku USB-C. Projektor je tak ideální pro domácí použití, kempování a filmové večery pod hvězdami.

Všestranná projekce v rozsahu 360° s chytrým stojanem

Projektor M1 Pro má patentovaný chytrý stojan 3 v 1 pro 360° projekci, automatické zapnutí/vypnutí a krytku objektivu, což přináší flexibilní použití a maximalizuje možnosti okamžité zábavy. Otočením stojanu se projektor automaticky zapne. Robustní kovový stojan lze snadno postavit kdekoliv a promítat tak velký a živý obraz. Chcete-li projektor vypnout, jednoduše otočte stojan zpět a zakryjte objektiv projektoru. Stojan funguje také jako ochranný kryt při přenášení.

Model M1 Pro navíc dokáže promítat dokonale zformovaný obraz z jakéhokoli úhlu. Díky schopnosti automatické vertikální korekce lichoběžníkového zkreslení lze úhel obrazu okamžitě upravit. Komplexní horizontální a vertikální lichoběžníkové zkreslení a nastavení 4 rohů navíc umožňují rovnoměrný tvar obrazu promítaného zepředu, shora, zespodu i ze stran.

Stylový design a intuitivní funkce

Projektor M1 Pro je navržen v novém estetickém stylu a jeho povrch je opatřen síťovanou texturou, která dodává elegantnímu kovovému vzhledu jemný nádech. Intuitivní dotykový panel na horní straně umožňuje uživatelům přehrávat, pozastavit a upravovat hlasitost, zatímco zakřivený magnetický kryt vstupních a výstupních portů doplňuje minimalistický design.

Díky vestavěnému připojení Wi-Fi lze chytrá zařízení bezdrátově spárovat se zařízením M1 Pro a zrcadlit na obrazovce širokou škálu obsahu. Přenosný projektor navíc umožňuje všestranné zvukové možnosti, které se hodí pro každou příležitost. Lze jej použít jako Bluetooth reproduktor nebo jej jednoduše připojit ke sluchátkům a ponořit se do zábavy na velké obrazovce.

Chcete-li se o přenosném Smart LED projektoru ViewSonic M1 Pro dozvědět více, podívejte se na naše video s představením produktu či na video o možnostech využití.