Nový oddělitelný notebook dva v jednom Satellite Click 2 L30W – kombinace plnohodnotného výpočetního výkonu s pohodlným ovládáním tabletu

 • Oddělitelný notebook 2 v 1 umožňuje lepší kreativitu, pohodlnější použití a velkou diskovou kapacitu
 • 13,3″ (33,8 cm) dotykový HD IPS displej, zvuk vylepšený technologiíDTS Sound™, vyladěné reproduktory Skullcandy® avelký pevný disk přináší možnost skvělé zábavy i produktivní práce
 • Ergonomicky optimalizovaný mechanismus odpojení tabletu pouze jednou rukou ve štíhlém těle

Satellite Click 2_L30W-B_lifestyle image_02Satellite Click 2_L30W-B_lifestyle image_03Satellite Click 2_L30W-B_lifestyle image_04Satellite Click 2 L30W-B_02a_with screen Satellite Click 2 L30W-B_11_with screen Satellite Click 2 L30W-B_Full Product_01_with screen Satellite Click 2 L30W-B_Full Product_02_with screen Satellite Click 2 L30W-B_Full Product_08_with screen Satellite Click 2_L30W_B_Tablet only_03b_ws

Tisková zpráva ke stažení v češtině
Tisková zpráva ke stažení ve slovenštině

SpolečnostToshiba Europe GmbH dnes představila Satellite Click 2 L30W – inovativní notebook dva v jednom, který kombinuje atraktivní vzhled s ergonomickým designem a velkou kapacitou vnitřního úložiště. Satellite Click 2 L30W je ideální pro práci i přehrávání multimédií. Poskytne uživatelům vše, co potřebují, aby pracovali s vysokou produktivitou a skvěle se bavili, ať už v kanceláři, doma nebo na cestách. Jde o cenově dostupné zařízení vše v jednom bez jakýchkoli kompromisů.

Satellite Click 2 L30W je vybaven 13,3″ (33,8 cm) displejem, který je dostatečně velký pro práci a přitom vysoce mobilní. Při jeho návrhu bylo dbáno na ergonomii a snadné používání. Je vybaven mechanismem, který umožňuje oddělení displeje pouze jednou rukou. Notebook se tak jednoduše přemění na tablet i během rozdělané práce. Díky tomu je Satellite Click 2 L30W dostatečně flexibilní i pro měnící se požadavky uživatelů, kteří jsou neustále v pohybu.

Navržen pro pohodlné používání a s důrazem pro design

Díky propracovanému designu a skvělé použitelnosti je Satellite Click 2 L30W vhodný pro všechny každodenní situace. Díky saténově zlatému šasi s až neuvěřitelně tenkým profilem vzhledem k výkonu notebooku, se Satellite Click 2 L30W hodí do jakéhokoli prostředí, které vyžaduje snadnou přenosnost a vysoký výpočetní výkon.

Nový mechanismus pantů umožnil tenkou konstrukci, zatímco čistého designu bylo dosaženo díky tomu, že notebook nemá ventilátor. Uživatelé mohou přizpůsobit Satellite Click 2 L30W tak, aby vyhovoval jejich momentálním požadavkům. Na stole je Satellite Click 2 L30W počítačem s plným výkonem, plnohodnotnou bezrámovou klávesnicí a prostorným touchpadem typu clickpad. A doma nebo na cestách přeměníte notebook na pohodlně ovladatelný tablet, který je ideální pro sledování HD videa nebo surfování na internetu.

Díky velké kapacitě 500GB pevného disku zabudovaného přímo v tabletu mohou uživatelé ukládat a přistupovat ke své rozsáhlé knihovně souborů, sbírkám hudby a fotografií. To přináší větší bezpečnost a pohodlí při přístupu k uloženému obsahu a jistotu, že budete mít zásadní data v případě potřeby vždy k dispozici – na požádání a na cestách.

Brilantní obraz

Pohodlné používání Satellite Click 2 L30W výrazně zlepšuje centrální prvek notebooku – dotykový IPS displej s HD rozlišením. S úhlopříčkou 13,3″ (33,8 cm) je dostatečně velký na to, aby poskytl působivé sledování multimédií a vysokou produktivitu. Přitom ladí s tenkým elegantním tělem, které lze vzít prakticky kamkoli.

Kromě toho, že je displej kvalitní a má velkou úhlopříčku, je opatřen vrstvou zabraňující ulpívání otisků prstů. Po použití na něm zůstane minimum otisků. Nejnovější technologie dotykového ovládání až deseti prsty současně rovněž napomáhá k lepšímu zážitku při hraní her. Kromě toho je displej od okraje k okraji překryt sklem, proto nebude při ovládání dotyky překážet žádný rámeček a zároveň se bude obrazovka lépe čistit. Díky svým širokým pozorovacím úhlům a vysokému jasu nabízí displej skvělý obraz za všech okolností – ať už uživatel sedí u stolu nebo relaxuje doma na pohovce.

Tato kombinace HD rozlišení a technologie IPS přináší nejvyšší přesnost barev, která umožňuje zobrazení realistických barev a jemnějších přechodů. To společně se zabudovaným senzorem intenzity okolního osvětlení dělá z notebooku Satellite Click 2 L30W ideální volbu pro sledování obsahu v jakémkoli prostředí.

Špičkový zvuk

Pro úplné pohlcení do světa multimédií je působivý obraz doplněn vysoce kvalitním zvukem. Ten je vylepšen technologií DTS Sound™ a v kombinaci s vyladěnými reproduktory Skullcandy® dělá z přehrávání multimédií skutečný zážitek.

Vysoký výkon jako u plnohodnotného počítače

Satellite Click 2 L30W díky procesorům 4. generace Intel® Core i3 a grafice Intel® HD 4200 přináší bezproblémový multitasking a plynulý chod multimédií. Výkon je optimální po celý den – od pracovní snídaně až po večerní zábavu. Tyto výkonné komponenty se navíc obejdou bez ventilátoru. Počítač je díky nim zcela tichý a má nižší spotřebu energie. Na jedno nabití baterie vydrží, bez ohledu na to, zda je v režimu notebooku nebo tabletu, dlouhých 8 hodin.

Pro větší flexibilitu se může Satellite Click 2 L30W pochlubit také celou řadou možností připojení, a to i když se nachází v režimu tabletu. Díky klasickému plnohodnotnému portu USB 2.0, slotu pro SD kartu a portu microHDMI® přímo na tabletu k němu mohou uživatelé připojit tiskárnu, nebo do něj kopírovat fotografie ze svého digitálního fotoaparátu bez nutnosti připojování klávesnice. V základně s klávesnicí je k dispozici ještě port USB 3.0 s podporou funkce Sleep-and-Charge, který umožňuje uživatelům přenášet rychle velké soubory. Kromě nejnovějšího Wi-FiTM standardu 802.11ac a rozhraní Bluetooth® 4.0 je tablet vybaven také technologií Intel® WiDi. Díky nim mohou uživatelé bezdrátově přenášet obraz do svého kompatibilního televizoru při zábavě nebo za účelem ukazování prezentací. Integrovaná HD webkamera se stereo mikrofonem s funkcí potlačení šumu je ideální pro videokonferenční hovory ať už s kolegy nebo přáteli.

Prodej notebooku Toshiba Satellite Click 2 L30W začne v Evropě v průběhu třetího čtvrtletí 2014.

Toshiba Satellite Click 2 L30W:

 • Displej: 13,3″ (33,8 cm) HD IPS displej s rozlišením 1366 × 768 px a podporou kapacitního dotykového ovládání až deseti prsty najednou
 • Procesor: až 4. generace procesorů Intel® Core i3
 • Grafika: až Intel® HD Graphics 4200
 • SSD/HDD: 7mm 500 GB HDD
 • Paměť: 4 GB DDR3L-1600
 • Možnosti připojení tabletu:1× plnohodnotný port USB 2.0, microHDMI® výstup, slot pro SD kartu
 • Možnosti připojení základny s klávesnicí: 1× plnohodnotný port USB 3.0 s funkcí Sleep-and-Charge
 • Komunikace: HD webkamera se stereo mikrofonem, Bluetooth® rozhraní, Intel® WiDi, wireless display, Wi-Fi Intel® Dual Band Wireless-AC 3160
 • Zvuk: vylepšení zvuku DTS Sound™ a vyladěné reproduktory Skullcandy®
 • OS: Windows 8.1 Update 64 bit
 • Výdrž na baterii: až 8 hodin1 (v režimu notebook stejně jako v režimu tablet)
 • Barevné provedení:saténově zlaté s kartáčovaným povrchem
 • Rozměry:
  • tablet: 331× 215 × 13,9 mm
  • tablet se základnou s klávesnicí: 331× 244,5 × 22,9 mm
 • Hmotnost:
  • tablet: 1,3 kg
  • tablet se základnou s klávesnicí: 2,2 kg