Nová řada Toshiba L3 – cenově dostupné televizory s bohatými možnostmi Smart TV

 • Základní Smart TV funkce nabízejí pokročilé možnosti přehrávání obsahu – pomocí internetového prohlížeče nebo přes video on-demand
 • Přehrávač médií umožňuje přehrávat hudbu, videa nebo prohlížet fotografie z USB disku i ze sítě a serverů digitálních médií
 • Tenký a elegantní televizor s množstvím možností připojení včetně HDMI®, technologie Plug and Play, USB portu či vstupu pro počítač

48L3443_front_2_screen 48L3443_left_2_screen 48L3443_right_2_screen 48L3443_side_left_2 32_40L3454_front_2 32_40L3454_left_2

Tisková zpráva ke stažení v češtině

Společnost Toshiba Europe GmbH představuje novou řadu televizorů L3 – stylové přístroje s přidanou hodnotou v podobě Smart TV funkcionality. Jsou určeny pro uživatele, kteří chtějí získat širší možnosti výběru obsahu a možnosti připojení při zachování cenové dostupnosti. Tyto Smart LED TV jsou ideálním prvním krokem směrem k bohatším zážitkům.

Řada L3 se může díky displeji Full HD 1080p pochlubit zářivými barvami a ostřejším obrazem, který vás vtáhne do děje, zatímco řada W3 je alternativou k HD Ready televizorům. Pro uživatele, kteří chtějí těžit z pohodlí sledování filmů na DVD a mít přitom jen jedno cenově dostupné zařízení, je ideálním řešením některý z modelů řady D3, jelikož v sobě má zabudován DVD přehrávač. Velikosti úhlopříček jsou u řad L3, W3 a D3 k dispozici v rozsahu od 59 cm (24“) do 122 cm (48“)1. Díky tomu má každý uživatel možnost volby a může se rozhodnout na základě svých potřeb.

Chytrý způsob, jak si vychutnat obsah

Všechny televizory řady L3 jsou vybaveny těmi nejdůležitějšími Smart TV funkcemi, aby mohly být univerzálnějšími druhými televizory v domácnostech a aby poskytly uživatelům snadný přístup k on-line obsahu. Ti mají k dispozici řadu aplikací pro službu video on-demand (video na vyžádání), takže mohou v televizi kdykoli sledovat právě to, na co mají náladu. Také mohou vybírat mezi přehráváním nejoblíbenějších klipů na YouTube® a různými zábavními, hudebními a zpravodajskými aplikacemi, které jsou již v televizorech nainstalovány. Na výchozí obrazovce televizoru řady L3 se uživatelé mimo jiné dozví informace o aktuálním počasí.

K dispozici je také přístup k internetu přes webový prohlížeč, který umožňuje uživatelům surfovat na webu přímo na jejich televizoru. Pohodlný způsob, jak vyhledávat, prohlížet a ukládat do záložek oblíbené stránky na velké obrazovce.

Snadný přístup k různým multimédiím

Přehrávač médií umožňuje přímo na televizoru prohlížet fotografie a přehrávat videa i hudbu uloženou na USB flashdisku či pevném disku. K televizoru lze také díky až třem HDMI® portům1 připojit herní konzoli, set-top-box a DVD či Blu-ray™ přehrávač. Obsah může být také přímo streamován ze zařízení v jedné místnosti do televizoru řady L3 ve druhé. Zabudovaná Wi-Fi®1 v kombinaci s možností přehrávání multimédií ze sítě umožňuje uživatelům snadné sledování filmů a jiných médií na obrazovce, aniž by bylo nutné se přesouvat k počítači nebo fyzicky připojovat disk k televizoru.

Tenký, elegantní s dobrou konektivitou

Pro řadu televizorů L3 je charakteristický výrazný design, který zapadá do designu všech nových televizorů Toshiba. Díky modernímu, štíhlému a elegantnímu vzhledu se hodí do každé místnosti – je řešen stejně chytře zvenčí jako zevnitř. Televizory budou k dispozici ve stylovém černém, bílém nebo titanovém1 barevném provedení a všechny řady jsou vybaveny mnoha univerzálními konektory. Kromě portů HDMI® a USB se mohou pochlubit i počítačovým vstupem, který umožní uživatelům proměnit jejich televizor ve velký počítačový monitor. Všechny modely nabízí možnost konfigurace s více tunery2 pro širší nabídku kanálů, zatímco technologie Dolby® Digital Plus se stará o co nejvyšší věrnost zvuku a čisté podání dialogů i hudby.

Všechny modely se také díky technologii zpracování obrazu AMR (Active Motion & Resolution) mohou pochlubit plynulejšími akčními scénami. AMR přináší plynulý obraz v rychle se pohybujících scénách na sportovních kanálech, v akčních filmech a rychlých hrách, ke kterým se budou uživatelé vracet i díky LED displeji s dokonale věrným obrazem.

Řady televizorů Toshiba L3, D3 a W3 budou na lokálním trhu k dispozici v průběhu druhého čtvrtletí 2014.

Řady Toshiba L3, W3 a D3:

 • Smart TV funkce a otevřený webový prohlížeč
 • Možnosti připojení1: zabudovaná Wi-Fi®, až 3× HDMI®, 1× USB, 1× počítačový vstup, přehrávání multimédií z domácí sítě
 • Zvuk: Dolby® Digital Plus
 • Přehrávání multimédií z USB disku
 • K dispozici v černém, bílém a titanovém barevném provedení1
 • Tunery: DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, analogový2

Televizory Toshiba L3:

 • Full HD 1080p, 1 920 × 1080 bodů, LED displej
 • AMR+ 200 (Active Motion & Resolution)
 • K dispozici v úhlopříčkách 122 cm (48“) s podsícením LED Edge nebo 102 cm (40“) a 80 cm (32“) s podsícením Direct LED.

Televizor Toshiba W3:

 • HD Ready 720p, 1 366 × 768 bodů, LED displej
 • AMR+ 100 (Active Motion & Resolution)
 • K dispozici v úhlopříčce 80 cm (32″) s podsvícením Direct LED

Televizory Toshiba D3:

 • HD Ready 720p, 1 366 × 768 bodů, LED displej
 • Vestavěný DVD přehrávač
 • AMR+ 100 (Active Motion & Resolution)
 • K dispozici v úhlopříčkách 59 cm (24“) s podsvícením LED Edge a 80 cm (32“) s podsvícením Direct LED