Notebooky Satellite U840W a Satellite U920t byly oceněny prestižní cenou iF product design award

UltrabookyTM Toshiba přesvědčily mezinárodní porotu udílející ceny iF svým neotřelým inovativním designem, který jde ruku v ruce se skvělou uživatelskou přívětivostí

Praha, Česká republika, 22. února 2013 – Toshiba Europe GmbH dnes oznámila, že její UltrabookTM Satellite U840W a konvertibilní UltrabookTM Satellite U920t obdržely prestižní ceny1 iF za produktový design, které byly předány na ceremonii konané v centru BMW World v Mnichově. Mezinárodní porota vybírala z 3011 přihlášených produktů. Hlavními kritérii byla kvalita designu, povrchová úprava a výběr materiálu, stupeň inovace, dopad na životní prostředí, funkcionalita a ergonomie.

Satellite U840W: první kinoformátový notebook na světě

S tloušťkou 20,8 mm a hmotností pouhých 1,57 kilogramu poskytuje Satellite U840W se svými výbornými designovými prvky, jako je hliník oddělený pryžovou částí, výborný pocit při práci na notebooku. Barevně sladěná klávesnice bez rámu podtrhuje elegantní vzhled celého UltrabookuTM a díky podsvícení klávesnice umožňuje psaní i za zhoršených světelných podmínek. Satellite U840W je prvním notebookem na světě s 14,4“ displejem Trubrite® s poměrem stran 21:9. Notebook je osazen výbornými stereo reproduktory Harman Kardon®, které spolu s technologií SRS Premium Sound 3D™ ještě dále posouvají výsledný zážitek z filmu. Satellite U840W tak poskytuje výjimečný multimediální zážitek, který se pojí s unikátním designem.

Satellite U920t: moment, který spustí revoluci

Notebook Satellite U902t se svým charakteristickým posuvným otevíráním je géniem v rychlé změně své podoby. Jen pár sekund stačí k tomu, aby se z 19,9 mm tenkého a 1,52 kg lehkého UltrabookuTM určeného k práci s klávesnicí stal tablet s úhlopříčkou 12,5“, který je jednoduchý na ovládání i na práci. UltrabookTM Satellite U920t krásně kombinuje stříbrno černý povrch z magnesia s texturovanými prvky z hnědé pryže, které plní úlohu opěrky rukou. Podsvícená klávesnice bez rámu s matnými klávesami už jen dokresluje perfektní design.