Indian Riders Fest 2020 bude místem mezinárodního výročního sraz členů Indian Motorcycle Riders Group (IMRG)

Indian Motorcycle oficiálně podpoří snahu organizátorů, aby byl příští ročník Indian Riders Festu ještě větší a odvážnější než rekordní letošní akce 

Indian Motorcycle spojil své síly s klubem Indian Motorcycle Riders Group First Czech, který ve spolupráci s dealerem Indian Motorcycle v Písku pořádal Indian Riders Fest 2019. Cílem je, aby druhý ročník akce pořádaný v roce 2020 byl ještě větší a odvážnější díky spojení festivalu s každoročním mezinárodním setkáním členů IMRG.

Několik stovek majitelů Indian Motorcycle přijelo na svých strojích do České republiky z celé Evropy a dokonce i z jiných kontinentů, aby se v červnu letošního roku sešli na prvním Indian Riders Festu. Toto dvoudenní rekordní evropské setkání majitelů motocyklů Indian v Českých Budějovicích bylo tak úspěšné, že členové IMRG First Czech potvrdili opětovné konání akce v Českých Budějovicích od 12. do 14. června 2020.’

Grant Bester, viceprezident Indian Motorcycle International řekl: „Jsme rádi, že můžeme poskytnout akci Indian Riders Fest oficiální podporu, aby se tak stala cílem všech členů rychle se rozrůstající mezinárodní členské základny IMRG. Od opětovného uvedení značky Indian Motorcycle do Evropy jsme viděli, že počty jezdců IMRG i množství jejich akcí neuvěřitelně rychle rostou. Je opravdu skvělé vidět jejich vášeň pro naše motocykly a respekt k historii i odkazu dědictví značky.”

Festival podpoří také dovozce Indian Motorcycle pro Českou republiku, Meteor Motor Tech CR. “Těšíme se a velmi si vážíme spolupráce se všemi, kteří se na organizování akce podílejí. Věříme, že Indian Riders Fest 2020 pokoří další rekord nejen ohledně počtu jezdců z České republiky, ale také z Evropy a ze všech koutů světa. Chceme s nimi oslavit naši společnou vášeň pro jízdu v jedné stopě,” řekl Jaromír Kouřil, Country Manager společnosti Meteor Motor Tech CR.

Indian Motorcycle Riders Group představuje oficiální komunitu téměř 10 000 majitelů motocyklů Indian z celé Evropy, Blízkého a Středního východu či Afriky. Téměř sto regionálních skupin jezdců bylo založeno v různých zemích pod záštitou IMRG, včetně IMRG First Czech.

Vzhledem k tomu, že celý organizační tým již usilovně pracuje na přípravě fantastického programu s cílem přilákat ještě více účastníků, měli by si nejen majitelé Indianů uložit datum akce do svých kalendářů a přijet si užít Indian Riders Fest 2020 do Českých Budějovic.

Chcete-li se dozvědět více o Indian Riders Fest a zakoupit vstupenky, navštivte oficiální webovou stránku akce: www.indianridersfest.eu. Chcete-li se stát členy Indian Motorcycle Riders Group, navštivte: https://imrgmember.eu/

Za fotografie děkujeme Marku Vinčíkovi a Františku Holubovi.