Indian Motorcycle vyhlašuje vítěze loterie o přestavbu FTR Loeb

Společnost Indian Motorcycle oznámila jméno šťastného vítěze přestavby FTR Loeb, kterým je Martin W. z Toulouse. Po tříměsíční kampani byl Martin náhodně vybrán z více než 9 000 lidí z 20 zemí, kteří se zaregistrovali a absolvovali zkušební jízdu na Indianu FTR, a byli zařazeni do slosování.

Martin řekl: „V den, kdy mi zavolali, že jsem vyhrál přestavbu FTR Loeb, jsem tomu nemohl uvěřit. Doufal jsem, že bych to mohl být já, ale najednou to byla pravda. Řekl jsem si, že jsem udělal správnou věc, když jsem si na to osudné sobotní ráno zarezervoval svou testovací jízdu na FTR. Jelikož jsem velký nadšenec do motorsportu a také jsem pracoval v tomto oboru, nemohl jsem uvěřit, že Sébastien Loeb a já teď budeme jezdit na stejné motorce. Je to respektovaný závodník, kterého obdivuji a sleduji celou jeho kariéru. Během testu jsem si jízdu na motorce opravdu užil a nemůžu se dočkat, až uvidím své FTR Loeb na festivalu Wheels and Waves 2023 v Biarritzu.“

Sébastien Loeb a Tank Machine společně postavili FTR Loeb jako jedinečnou interpretaci amerického V-twinu, která oslavuje jeho devět titulů z mistrovství světa v Rally a jeho vášeň pro motocykly. Kariéra Sébastiena Loeba je skutečně výjimečná a zahrnuje úspěchy ve světových závodech Rally, ve třídě World Touring Cars, na Pikes Peak, na Rallye Dakar, v Rallycrossu, ve třídě Xtreme E a v dalších disciplínách, kde legendární závodník předvedl své schopnosti a stanovil řadu rekordů. Méně už se ví, že Sébastien Loeb objevil svou vášeň pro motoristický sport na regionálních závodech mopedů, než si vyzkoušel opravdové motocyklové závody na okruzích a v terénu.

Vzhledem k tomu, že byly vyrobeny pouze dva kusy přestavby a první z nich již byl dodán Sébastienu Loebovi, který si jej vystavil ve své místnosti s trofejemi, pojede nyní výherce Martin jako VIP návštěvník na červnový festival Wheels & Waves, kde se setká s týmem Tank Machine a převezme druhý identický kus v jedinečné úpravě FTR Loeb.