Hodinky řady Xiaomi Watch S1, sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro a Xiaomi Buds 3 jsou již k dostání na českém trhu

Vedle své vlajkové lodi, řady mobilních telefonů Xiaomi 12, společnost Xiaomi uvedla na trh i hodinky řady Xiaomi Watch S1, sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro a Xiaomi Buds 3 pro.

Buďte fit s hodinkami z řady Xiaomi Watch S1

Zcela nové hodinky Xiaomi Watch S1 mají klasický design se safírovým sklem a rámečkem z nerezové oceli, ve kterém je umístěn 1,43″ AMOLED displej. Na výběr jsou klasické kožené nebo fluorokaučukové řemínky v různých barvách.

Buďte fit s hodinkami z řady Xiaomi Watch S1

Zcela nové hodinky Xiaomi Watch S1 mají klasický design se safírovým sklem a rámečkem z nerezové oceli, ve kterém je umístěn 1,43″ AMOLED displej. Na výběr jsou klasické kožené nebo fluorokaučukové řemínky v různých barvách.

Xiaomi Watch S1 Active nabízejí zářivě barevný a vysoce přizpůsobitelný sportovní styl s maximálním komfortem. Disponují stále zapnutým 1,43″ AMOLED displejem s kovovým rámečkem, který je k dispozici ve třech barevných variantách. U řemínku si pak můžete vybrat ze šesti barevných provedení.

Hodinky Xiaomi Watch S1 a S1 Active nabízejí celkem 117 fitness režimů, včetně 19 profesionálních režimů, mezi kterými si uživatelé mohou vybrat, a dokáží se automaticky spustit, když rozpoznají chůzi a běh venku či na běžeckém pásu. Zařízení jsou kompatibilní s aplikacemi Strava a Apple Health a zachovávají také vylepšené sledování zdravotního stavu pro komplexní informovanost, včetně sledování saturace krve kyslíkem SpO2, sledování ženského zdraví a vylepšeného monitorování spánku.

Hodinky Xiaomi Watch S1 Series podporují hovory přes Bluetooth, platby prostřednictvím Mastercard NFC a hlasového asistenta Amazon Alexa. Na plné nabití vydrží baterie 12 dní běžného používání nebo až 24 dní v úsporném režimu s možností magnetického nabíjení.

Počínaje 31. 3. 2022 budou Xiaomi Watch S1 k dispozici za 5 499 Kč.

Produktové fotografie naleznete kliknutím na odkaz Xiaomi Watch 1S.

Specifikace v anglickém jazyce jsou k dispozici na Xiaomi Watch 1S.

Od 31. 3. 2022 budou Xiaomi Watch S1 Active k dispozici za 4 299 Kč.

Produktové fotografie naleznete kliknutím na odkaz Xiaomi Watch 1S Active.

Specifikace v anglickém jazyce jsou k dispozici na Xiaomi Watch 1S Active.

Neodolatelný zvuk: sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro

Zvuk na studiové úrovni se vždy vyznačuje bohatými detaily a minimálním zkreslením. Sluchátka Xiaomi Buds 3T Pro představují inovativní kombinaci hardwarových a softwarových inovací, včetně 10mm dynamického měniče s dvojitým magnetem a povrchovou úpravou DLC, a také podpory zvukového kodeku LHDC 4.0.

Xiaomi Buds 3T Pro navíc nabízejí pohlcující zážitek z poslechu díky hybridnímu aktivnímu potlačení hluku až o 40 dB. Uživatelé si mohou vybrat ze tří režimů ANC nebo zvolit adaptivní režim, který umožňuje automatické přizpůsobení sluchátek na základě úrovně okolního hluku. Navíc díky Transparency režimům mohou uživatelé bez problémů vnímat své okolí.

Zcela nová funkce Dimensional audio nové generace vytváří 360stupňovou zvukovou kulisu, která reprodukuje zvukový zážitek podobný tomu v kině. Při nastavení režimu sledování pohybu hlavy si každý jednotlivý zvukový detail zachovává svou polohu a vytváří věrný 3D zážitek, i když posluchači pohybují hlavou. Díky pohodlnému a bezpečnému uchycení a možnosti připojení dvou zařízení vydrží sluchátka na jedno nabití až 6 hodin přehrávání nebo 24 hodin s pouzdrem.

Od 31. 3. 2022 budou Xiaomi Buds 3T Pro dispozici za 3 599 Kč.

Produktové fotografie naleznete kliknutím na odkaz Xiaomi Buds 3T Pro.

Specifikace v anglickém jazyce jsou k dispozici na Xiaomi Buds 3T Pro.

Ponořte se do rytmu se sluchátky Xiaomi Buds 3

Společnost Xiaomi také oznámila uvedení svých sluchátek Xiaomi Buds 3. Xiaomi Buds 3 jsou vybaveny pokročilou hybridní technologií ANC a nabízejí pohlcující zážitek.

Díky třem režimům ANC přinášejí sluchátka Xiaomi Buds 3 uživatelům až 40 dB potlačení hluku, čímž účinně snižují okolní zvuky, ať už pracujete, studujete nebo cestujete. Xiaomi Buds 3 vám také umožní snadno slyšet okolní zvuky díky Transparency režimu. Po přepnutí do režimu zvýraznění hlasu můžete slyšet čisté lidské hlasy a vychutnat si konverzaci s lidmi vedle vás, aniž byste museli vyndávat z uší sluchátka.

Sluchátka Xiaomi Buds 3 jsou vyrobena s dvojitým magnetem N52 a lehkou cívkou a poskytují výjimečnou kvalitu zvuku. Vylepšená konstrukce sluchátek přináší zvýšený zvukový zážitek pro hluboké basy v nízkém pásmu s celkovým harmonickým zkreslením menším než 0,07 %, což vám zajistí kvalitu zvuku na úrovni studia.

Xiaomi Buds 3 jsou vybavena možností připojení dvou zařízení, takže můžete snadno přepínat mezi sledováním filmu na notebooku a vyřizováním hovorů z telefonu. Díky podpoře bezdrátového nabíjení umožňují Xiaomi Buds 3 až 7 hodin přehrávání na jedno nabití a až 32 hodin celkového používání s pouzdrem.

Sluchátka jsou k dispozici v lesklé bílé a karbonově černé barvě a jsou ergonomicky navržena tak, aby se pohodlně a bezpečně nosila, a zároveň byla chráněna před každodenními aktivitami díky odolnosti proti prachu a vodě IP55.

Počínaje 31. 3. 2022 budou Xiaomi Buds 3 k dispozici za 2 499 Kč.

Produktové fotografie naleznete kliknutím na odkaz Xiaomi Buds 3.

Specifikace v anglickém jazyce jsou k dispozici na Xiaomi Buds 3.