Herní myš XPG HEADSHOT a paměťový modul GENESIS DDR5 vyhrály prestižní cenu Good Design Award

Myš XPG HEADSHOT vyhrála také cenu 2021 Golden Pin Design Award

Herní značka XPG, rychle rostoucí dodavatel systémů, komponent a periferií pro hráče, profesionály v oblasti eSports a technické nadšence, dnes oznamuje, že herní myš XPG HEADSHOT a paměťový modul GENESIS DDR5 byly oceněny za vynikající design cenou 2021 Good Design Award.

Herní myš XPG HEADSHOT

Herní myš XPG HEADSHOT je jedinečná herní myš vyrobená za pomoci 4D tisku a umělé inteligence. 4D tiskem je vytvořena mechanická konstrukce s vnější mřížkou, která zajišťuje pevnost, ale zároveň i lehkost celé myši. Tuto myš lze vyrobit na míru tak, aby odpovídala tvaru ruky jednotlivce a umožňovala tak individuální ergonomii. Proces jejího navrhování byl zahájen s ohledem na tři klíčové aspekty: nízkou hmotnost, bezkonkurenční ergonomii a stylový design.

Paměťový modul XPG GENESIS DDR5

XPG GENESIS DDR5 je paměťový modul nové generace, jehož cílem je přinést hráčům počítačových her a počítačovým nadšencům výkon nové úrovně. Jako špičkový modul DRAM se vyznačuje prémiovým vzhledem, kterému dominují dvě kovové povrchové úpravy, jedna lesklá a druhá matná. Modul se také pyšní protínajícími se geometrickými drážkami, liniemi a zkoseným povrchem pro větší efekt.

Cena Good Design Award 

Good Design Award je nejprestižnější japonský program hodnocení a propagace designu, který v roce 1988 zahájila Japonská organizace pro propagaci průmyslového designu. Cílem celého programu je propagovat a podporovat designy, které usnadňují průmyslový rozvoj a obohacují život lidí.

Cena Golden Pin Design Award

Tchajwanská cena Golden Pin Design Award, založená v roce 1981, je jednou z nejprestižnějších čínských cen za design. Celý program zaštiťuje Taiwan Design Research Institute. Od roku 2015 je program rozdělen na tři samostatné soutěže – Golden Pin Design Award, Golden Pin Concept Design Award a Young Pin Design Award. Ačkoli je každé ocenění zaměřeno na jinou demografickou skupinu, účelem každého z nich je ocenit výjimečné inovace v oblasti designu.