Aplikace HybridMount společnosti QNAP nyní podporuje úložiště kompatibilní s AWS S3

QNAP® Systems, Inc., přední inovátor v oblasti výpočetních, síťových a úložných řešení, dnes oznámil, že aplikace brány souborového cloudu HybridMount nyní podporuje úložiště kompatibilní s AWS S3, což uživatelům umožňuje namapovat do QNAP NAS různá cloudová úložiště pro centralizovanou správu. Pokud v HybridMount povolíte cache, budou soubory v cloudu automaticky ukládány do mezipaměti v NAS, čímž se výrazně optimalizuje doba přístupu.

Funkce vzdáleného připojení aplikace HybridMount umožňuje uživatelům namapovat veřejná cloudová úložiště do NAS a centrálně je spravovat pomocí aplikace File Station nebo Qfile. Kromě aktuálně podporovaných 26 cloudových úložišť (včetně souborového a objektového úložiště), aplikace HybridMount nyní také podporuje úložiště kompatibilní s AWS S3, což uživatelům umožňuje namapovat nativně nepodporovaná cloudová úložiště do NAS. Uživatelé tak mají různorodější možnosti cloudového úložiště pro vyšší flexibilitu při zavádění multi-cloudového prostředí.

HybridMount má také funkci brány cloudového úložiště. Povolením lokální cache v aplikaci HybridMount budou nejnovější soubory v cloudu automaticky ukládány do SSD cache (svazek HybridMount cache), aby se zvýšila efektivita využití úložiště a také optimalizovala rychlost prvního přístupu k souborům v cloudu. S HybridMount mohou uživatelé používat své obvyklé přístupové vzorce (včetně SMB, FTP, AFP, NFS a WebDAV) ze svých počítačů pro přístup ke svým cloudovým souborům přes NAS.

Podniky mohou kromě toho pomocí nastavení serveru proxy ve svém nastavení QNAP NAS implementovat přísná pravidla brány firewall, která ochrání jejich síť před neoprávněným přístupem. Pravidla řízení přístupu serveru proxy lze využívat, když používáte HybridMount pro přístup ke cloudu se zvýšeným zabezpečením sítě.

„HybridMount poskytuje dvojí výhody centralizované správy a nízkolatenčního přístupu ke cloudu. Podniky mohou používat HybridMount na NAS v různých kancelářích a namapovat tyto NAS na stejné cloudové úložiště pro synchronizaci a sdílení souborů, aby se dosáhlo vyšší efektivity spolupráce mezi různými pracovišti,“ řekl Josh Chen, produktový manažer společnosti QNAP.

Společnost QNAP poskytuje dvě bezplatné celoživotní licence HybridMount, aby si uživatelé mohli vybudovat své hybridní cloudové prostředí. Podniky si mohou zakoupit licence na QNAP Software Store pro přidání cloudových připojení a snadnou škálovatelnost s ohledem na požadavky růstu firmy.

Aplikace HybridMount podporuje následující cloudová úložiště (nepřetržitá integrace):
Alibaba Cloud®, Amazon® Drive, Amazon® S3, Amazon® S3 Compatible Storage, Azure®, Backblaze® B2, Box®, Citrix® ShareFile®, Cynny® Space, DigitalOcean® Spaces, Dropbox®, Google Cloud™, Google Drive™, HiCloud®, HiDrive®, HKT®, HUAWEI® Cloud, IBM Cloud™, Microsoft® SharePoint®, OneDrive® for Business, OneDrive®, OpenStack®, Qcloud® IT, Qiniu®, Rackspace®, Wasabi®, Yandex® Disk