Alternativní valentýnské tipy od Toshiby

Valentýnský den nemusí být celý jen „červený“. Pro všechny ty, kteří chtějí se chtějí oprostit tradiční způsobů, jak trávit romantický večer ve dvou při svíčkách a romantické hudbě připravila Toshiba několik tipů.

1 2 3 Toshiba_Encore_Prod_withscreen_201309_01

Valentýn už je tady a vy stále nevíte, jak tenhle mimořádný den prožít tak, abyste vybočili ze zaběhlých kolejí rudých srdcí, sladkých romantických filmů a zamilovaných hudebních balad? Zkuste některý z alternativních valentýnských tipů od Toshiby.

14. únor je den romantických komedií a srdcervoucích filmů. Zkuste udělat změnu a pustit si strašidelný thriller a schoulit se s vaší milovanou v náručí. A nebo vyberte pro uvolněnou atmosféru sci-fi film se spoustou speciálních efektů. Nejlíp si takový večer užijete s velkým plochým televizorem s ostrým obrazem a působivým zvukem. Takový obraz nabízí například televize řady L7 od Toshiby. Díky velkému rozlišení Full HD a technologiím, které zajišťují ostrý obraz i v rychlých scénách si takový večer rozhodně užijete nejlíp.

Nebo budete trávit celý romantický víkend na cestách? V tom případě si s sebou nezapomeňte vzít tablet a společně schouleni v náručí na pohovce vyberte letní dovolenou. Skvělým prostředkem je například 8“ tablet Toshiba Encore, který má ideální velikost na cesty a nabídne vám důvěrně známé prostředí Windows 8.1. Nemusíte se bát, že byste při výbru dovolené nemohli sledovat oba, Encore má krásný ostrý displej s širokými pozorovacími úhly. A tak se na něm na závěr večera spolu můžete na pohovce nebo v posteli podívat na film, který si vyberete a nebo zažít množství jiné zábavy. Encore můžete použít také jako multimediální přehrávač nebo prostředek ke čtení elektronických knih. A prostřednictvím předního nebo zadního fotoaparátu si nezapomeňte udělat nezapomenutelnou společnou fotku nebo přes Skype zavolat z vaší romantické cesty rodině nebo přátelům.

Pro většinu lidí je ale Valentýn přece jen synonymem romantických balad a sladkých melodií. Tak co třeba vzít to do vlastních rukou, nainstalovat na notebook Toshiba Qosmio X70-A karaoke a zazpívat si je společně. Tenhle notebook vám poskytne tu nejlepší zvukovou kulisu, jakou může notebook nabídnout. Qosmio X70 je totiž vybaven unikátními čtyřmi reproduktory Harman Kardon s hudebním výkonem 20 W. Uvidíte, že se nejen zasmějete, ale že vás takový večer přiblíží zase o kousek blíž k sobě.