ADATA uvádí USB flash disky UV220 a UV320

Klasická úložiště v kompaktním bezkrytkovém designu s intuitivním výsuvným konektorem

Praha, Česká republika – 24. října 2017 – ADATA Technology, přední výrobce výkonných modulů DRAM a NAND flash produktů a mobilního příslušenství, dnes uvedla USB flash disky UV220 a UV330. Rozšířila tak svou rozsáhlou řadu přenosných úložišť. UV220 pracuje s USB 2.0 a je nabízen v kapacitách až do 64 GB, zatímco UV320 pracuje s mnohem rychlejším USB 3.1 a dodává se v kapacitách až 128 GB. Oba disky se vyznačují bezkrytkovým designem, konektor se zasunuje a vysunuje pomocí rychlého mechanismu. ADATA potvrzuje svou roli leadera v oblasti USB flash disků a uváděním nových modelů přispívá k vývoji trhu.

USB – klasika pro všechny příležitosti

ADATA pozoruje neutuchající poptávku po široké škále USB flash disků s USB, ať už se jedná o starší USB 2.0 nebo moderní USB 3.1 5 Gbps. Zákazníci chtějí funkcionalitu, stylovost a snadnost použití, to vše za dobrou cenu. ADATA proto dodává vše: od základního modelu UV220, až po výrazně rychlejší UV320, ostatní souputníky v katalogu ADATA z toho nevyjímaje. Od 16GB UV220 až po 128GB UV320. Již jen tyto dva klasické modely pokryjí většinu potřeb a nabídnou bohatou škálu možností všem, kdo potřebují rychle ukládat a přenášet data.

Bez krytky, rychlé vysouvání konektoru pro mobilitu bez překážek

Designéři ADATA dlouhodobě preferují USB flash disky bez krytky, protože díky tomu se vám po stole válí méně nepořádku a máte méně částí, které můžete potenciálně ztratit. Oba modely UV220 a UV320 jsou proto bekrytkové. Prodloužené USB konektory se snadno zasouvají a vysouvají z hlavního těla disku pomocí šoupátka, které můžete snadno ovládat jedním prstem. Intuitivní design přispívá k extrémně pohodlnému užívání obou disků na cestách.

Výběr z živých barevných schémat

UV220 přichází v následujících barevných kombinacích: bílá/šedá, černá/modrá, navy/royal modrá nebo růžová/tyrkysová. UV320 se bude dodávat v kombinacích černá/modrá nebo bílá/zelená. S tolika různými barevnými kombinacemi si mohou zákazníci vybírat na základě svých preferencí.

Bezpečné nošení s poutkem pro šňůrku

Stejně jako většina USB flash disků ADATA, i UV220 a UV320 mají speciální poutko pro připevnění šňůrky nebo kroužku na klíče. To ještě více zlepšuje přenosnost a snižuje šance, že ztratíte disk i s cennými daty.