ADATA uvádí klávesnici XPG INFAREX K10 s efekty podsvícení a myš M20 s odolnými spínači OMRON

ADATA® Technology, přední světový výrobce vysoce výkonných paměťových DRAM modulů a NAND Flash produktů, dnes představil dva nové modely herního příslušenství, klávesnici XPG INFAREX K10 a myš M20. Klávesnice K10 nabídne devět módů LED podsvícení, podporu technologie anti-ghosting pro jistější stisk a ergonomická tlačítka. Myš M20 se vyznačuje odolnými spínači OMRON, možností přepínat mezi pěti rozlišeními DPI a samozřejmě RGB podsvícením.

Herní klávesnice XPG INFAREX K10

Novou dimenzi herního zážitku přinese klávesnice XPG K10 díky devíti uchvacujícím efektům podsvícení. Hráči si mohou vybrat vzor blikání, který nejvíc sedí k právě spuštěné hře. Na výběr mají z následujících efektů: plovoucí světlo, dýchání, blikání sedmi barvami, přepínané statické světlo, šestibarevné dýchání, červenobílé dýchání, červenobílé blikání, bílé osvětlení a bílé dýchání. Kromě líbivých efektů má K10 také spoustu funkcí, které udělají z hraní ještě větší zábavu. Například 26 kláves podporuje technologii anti-ghosting, takže nedostatečná či chybná zmáčknutí se stanou minulostí. To ušetří spoustě hráčů nervová zhroucení, jelikož nic nenaštve člověka víc, než špatně domáčknutá klávesa uprostřed zuřící bitvy. Všechna tlačítka jsou navíc ergonomicky zaoblena, takže jejich stisk je přesnější a pro prsty komfortnější. O pohodlí se starají také vyhrazené klávesy Media Keys sloužící k rychlému nastavení hudby, zvuku a dalších efektů, aniž by člověk musel opouštět hru a otevírat nějaká nastavení.

Herní myš XPG INFAREX M20

Díky spínačům OMRON nabízí myš INFAREX M20 hráčům tu správnou přesnost, kdykoliv potřebují zasáhnout cíl. Kromě toho jsou testovány až na 20 milionů sepnutí, což dává myši dostatečnou životnost i při intenzivním herním nasazení. Stiskem jediného tlačítka můžete přepínat citlivost myši v pěti krocích mezi 400 DPI do 5 000 DPI podle toho, co si herní situace zrovna žádá. Myš M20 je kromě toho vybavena ještě RGB efektem dýchání v logu XPG, skrolovacím kolečkem a bočními designovými pruhy. Ergonomický tvar zpříjemní i ty nejdelší herní seance. Celé ovládání myši je zkrátka pohodlné, pohyby plynulé a snadné.